2726

من امروز ۱۵ روزه که پریودم عقب افتاده و جواب بتا ۲ بوده.میخوام بپرسم کسی بوده بعد از مدتی جواب آزمایش بتا واسش عوض شده باشه.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من پریودی هام نامنظمه و قرص لتروزول خورده بودم ولی بک هفته بیشتر پریود نشدم آز دادم منفی بود دکتر بهم آمپول زد که پریود بشم ولی دو هفته گذشت فقط دردپریودی داشتم و خبری از پریودی نبود بی بی زدم مثبت آز دادم مثبت،،، شما  دارو چیزی خوردی؟

خدایا هزار مرتبه شکرت بخاطر نی نی که بهم هدیه دادی 🙏❤اللهم صلی علی محمد و آل محمد❤
2728

من قرص اورژانسی خوردم. بعد از ۱۲ روز آز دادم منفی بود ولی امروز رفتم دکتر واسم پروژسترون نوشت تا دوهفته بعد منتظر باشم.خیلی کلافه ام خیلی زیاد.شنا چند روز پریودتون عقب افتاده بود رفتید آز دادید؟قصد بارداری داشتید؟

من پریودی هام نامنظمه و قرص لتروزول خورده بودم ولی بک هفته بیشتر پریود نشدم آز دادم منفی بود دکتر به ...

عدد بتا رو به خاطر دارید چند بود زمانی که آز دادید و منفی بود؟

میشه بپرسم عدد بتا چیه من اصلا سر در نمیارم

آزمایش خون که بدی عدد بتا رو تعیین میکنه 

زیر ۵ باشه یعنی حاملگی نیست

بین ۵ تا ۲۰ مشکوک به بارداری 

بالای ۲۰ بارداری

بزنی توی گوگل اطلاعات دقیق میده.

خواهش میکنم عزیزم شما آز دادی؟توی اون تاپیک دیدم زده بودید علائم بارداری دارید.درسته؟

اره عزیزم  شبا احساس گر گرفتگی دارم و حالت تهوع دارم خیلی و جوش های خیلی زیاد رو پیشونیم زده ک اصلا سابقه نداشته...ازمایش ندادم گلم

خدایا شکرت
2706