2733
2734
عنوان

خونمون جن داره بخدا

33560 بازدید | 131 پست

بچها ما خونمون حیاط داره.... من هر خوابی میبینم خواهرم ک کنارم خوابیده میبینه دقیقا.. یا مثلا یروز پاشدیم دیدیم ساعت دیواری نیست تو خونه کلا منو خواهرم طلقه پایینیم مادربزرگمو اون یمی خواهرمگ طبقه بالا میذونیم کسی بر نمیداره. یا مثلایبار کیف مدرسه منو خواهرم صب کمدو وا کردیم دیدیم نیست یه ساعت از مدرسه عقب موندیم اخرین بار که درشو وا کردیم بود طبقه پایینم کلا یه اتاقه.. 

یا من یبار خواب بودم بعداز ظهر هیچکس نبود ساعت 3خواهرم اومد غذا خورد لباسشو عوض کرد باز رفت سرکار ساعت ناهاری بعضی وقتا میان خونه. و با اون یکی خواهرم یکم فاصله داره محل کارش شب ک اومد باهام دعوا کرد ک چرا کمدو بهم ریختی گفتم خودت ک اومدی ناهار بخوری بهم ریختی گفت نه من نیومدم گفتم خودم باهات حرف زدم یه لقمه دادی خوردم فکر کردم داره سرکارم میزاره زنگ زد بخواهرم گفت امروز ک ناهاری اومدم اووجا باهم چی خوردیم و اون یکی خواهرمم تایید کرد ک پیش اون بود... شاید باورش براتون سخت باشه اما واقعیت داره. مثلا میبینی چراغ دستشویی کاملا یوخده سیاه شده و روشن نمیشه اما نفر بعدی ک بره کاملا سالمه.. یجورایی عادت کردیم دیگ.. 

هرشبم آیت اللکرسی میخونیم.... 

اگ یکی بیاد خونه ادم ک دعا داشته باشه طلسم داشته باشه با خودش جن میاره دیگ. 

خیلی بده.. من واقعا ایمان دارم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

اینم بگم اولین باره ک به کسی اینارو میگیم... یبار شوهرم خونمون بود تو اتاقی خوابیدیم ک رو به حیاطه یهو دیدم یکی داره فقط نگام میکنه واقعا نزیک بود دهنم کج بشه از ترس جیغ زدم تا صب بیدار بودم و اون اتاق نمیرفتیم.. چند روز پیشم یکی در اتاقو زد ک رو به حیاط وا میشه ما چون مرد نداریم خواهرم فکر کرده دزدی چیزیه عقلش رسیده اسم مرد اورده گفته مرتضی تویی ک اگ دزد باشه فکر کوه مرد تو خونیت اونم گفته مرتضی کیه و از در راحت رفته بیرون اگ از بالایدر بیاد تو خونمون یجوریه باید بپره رو پلها ک صدا میدن این اگ دزد بوده چجوری چند شب پشت سر هم اومده هیچکس نفهمیده ک اونهمه حهاز تو حیاطه یه چوب نبرده با خودش فقطم سایش میفتاده خونه همین.. ک از شبی ک وعا میخونیم خبری نیست

2738
لینک تاپیک بزار

https://www.ninisite.com/discussion/topic/2437876/دلم-واسه-داستانای-جنی-تنگ-شده-بیاین-یکی-تعریف-کنم-براتون?postId=80374813

من اونقدر بی حوصلم که شما حرف‌ بعدیتم درسته ✋میخوای فحاشی کنی، گستاخی کنی، ریپلی نکن! دیگه قدیم و جدیدم نداریم 🙄
2706