2726
عنوان

کی بیداره میخوام درد دل کنم

310 بازدید | 28 پست

من یه اخلاق بدی دادم از این شاخه ب اون شاخه میپرم همش

بابام کلی برام خرج کرد کلاس کنکور عالی و شهریه ی دانشگاه و ...همه رو داد

ولی من سال دوم دانشگاه درسمو ول کردم

البته هنوز انصراف ندادم و دانشجو محسوب میشم ولی کلاس نمیرم دیگه چون ازدواج کردم و رشته مم مهندسی پزشکی خیلی سخته برام

بعدشم گفتم میخوام مدرک های ارایشگریمو بگیرم 

هزینه ی اونم داد و 5 تا مدرک ارایشگریمو گرفتم

برام ارایشگاه هم زد

ولی بعدش بچه دار شدم و ارایشگاهو تعطیل کردم

چون تو بارداری استراحت مطلق بودم

الان نمیدونم برم ارایشگریمو ادامه بودم

یا برم دوره تربیت معلم ابتدایی که بعدش استخدام مدارس غیر انتفاعی میکنن؟

خیلی ناراحتم نمیدونم چکار کنم 

ارایشگاه بخوام برم کلی باید برم شاگردی کنم تا دستم راه بیفته چون همه چی یادم رفته تقریبا

عشق فقط یک کلام....حسین علیه السلام

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
عزیزم به نظر من همون ارایشگری رو ادامه بده چون بالاخره از قبل توش یه دره مهارن داری درسته یادت رفته ...

به نظرم میاد که دست توش زیاد شده

یا باید همش شاگردی کنم

چون افراد ماهر خیلی زیاد شدن

آرایشگریه بهتره اما هیچ چیز مهم تراز خانواده وهمسر وتربیت فرزند نیست،،،،میتونی آرایشگری رو انجام بدی هروقتم دلت بخادتعطیلش کنی اما اگه معلم بشی دیگه اختیارت دست خودت نیست،،،،،،،قدر پدرتم بدون خیلیا م هستن بخاطر شرایط مالی یاهرچیزدیگه ای تنونستن مث شما دنبال کارای موردعلاقه شان برن

به نظرم میاد که دست توش زیاد شده یا باید همش شاگردی کنم چون افراد ماهر خیلی زیاد شدن

عزیزم ولی درآمدش از تربیت معلم به مراتب بیشتره حتی اگه شاگردی هم بکنی باز بهتره به نظر من بازم هر چی خودت صلاح میدونی چون تو ارایشگری با توجه به اینکه بچه کوچیکم داری راحت تره از اون طرف تربیت معلم باید بری مدرسه از ساعت ۶ صبح تا بعد از ظهر طفلک نه نهاری نه چیزی

آرایشگریه بهتره اما هیچ چیز مهم تراز خانواده وهمسر وتربیت فرزند نیست،،،،میتونی آرایشگری رو انجام بدی ...

درسته عزیزم.ممنون از راهنماییت

عزیزم ولی درآمدش از تربیت معلم به مراتب بیشتره حتی اگه شاگردی هم بکنی باز بهتره به نظر من بازم هر چی ...

اره به نظرم راس میگی

ممنون از راهنماییت گلم

2706