2726

الی تو بلوار فردوس؟

گیرم که در باورتان به خاک نشسته ام و ساقه های جوانم از ضربه های تبرهایتان زخم دار است با ریشه چه می کنید؟گیرم که بر سر این باغ بنشسته در کمین پرنده اید پرواز را علامت ممنوع می زنید با جوجه های نشسته در آشیان چه می کنید؟گیرم که می کشید گیرم که می برید گیرم که می زنید با رویش ناگزیر جوانه ها چه می کنید؟ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
ارههههه

خواهر من چند باری رفته

کار موهاش خوبه اصولا

ارایش هاشم معقوله 

کاره ناخنشم خوبه

قیمتاشم خوبه

درکل ب نسبت پولی که میدی خیلی میارزه

گیرم که در باورتان به خاک نشسته ام و ساقه های جوانم از ضربه های تبرهایتان زخم دار است با ریشه چه می کنید؟گیرم که بر سر این باغ بنشسته در کمین پرنده اید پرواز را علامت ممنوع می زنید با جوجه های نشسته در آشیان چه می کنید؟گیرم که می کشید گیرم که می برید گیرم که می زنید با رویش ناگزیر جوانه ها چه می کنید؟ 

من برای عروسی برادرم  رفتم وقت بگیرم دیدم یه خانمی داره داد و بیداد میکنه ساعت 4 عروسی شروع میشد تایه ربع به 3 بدبخت همینجوری نشسته بود میگفتم وقتم 12 بوده دیدم خیلی بی برنامه و شلوغه عطاش و به لقاش بخشیدم اومدم بیرون 

یادمان باشد به خاطر بی کسی هرکسی را به زندگیمان راه ندهیم با بی کسی میشود زندگی کرد اما با هرکسی نه 
خواهر من چند باری رفته کار موهاش خوبه اصولا ارایش هاشم معقوله  کاره ناخنشم خوبه قیمتاشم خوب ...

جدی؟  پس خوبه

اینستایی چیزی ام ندارن آدم مدل کاراشونو ببینه😢

مگه چی میشد که بشه خدا جون....😔 
جدی؟  پس خوبه اینستایی چیزی ام ندارن آدم مدل کاراشونو ببینه😢

یبار یسر برو 

اصولا شلوغه میتونی ببینی مدل هاشونو

وای چ بد

من همون روز استرس مادر عروس و درک کردم بیچاره گریه میکرد 

یادمان باشد به خاطر بی کسی هرکسی را به زندگیمان راه ندهیم با بی کسی میشود زندگی کرد اما با هرکسی نه