2726
من کشیدم چجوووررررشممم ...40روز هیچ خبری ازش نداشتم قبلشم قهر بودیم  فقط قبل رفتن یه اس بهم داد ...

آخی عزیزم دلتنگی خیلی بده شاد باشین کنار هم😍😍😘😘

معنی" مخالف نظر منی ریپلای نکن "رو متوجه نمیشم😐خب اگه حرفت حقه وایسا جواب بده چرا در میری یا میتونی نظر ندی هیچکسم ریپلایت نمیکنه ... پای افکارت بمون...  صبر کن عزیز من...عه😐😐😐...والا 😑😑😑😑

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مرسی عزیزم... الانم باش قهرم😂 وگرنه اسکرین میذاشتم

ای بابا بدو آشتی کن باهاش قدر همو بدونین 😉😉😊

معنی" مخالف نظر منی ریپلای نکن "رو متوجه نمیشم😐خب اگه حرفت حقه وایسا جواب بده چرا در میری یا میتونی نظر ندی هیچکسم ریپلایت نمیکنه ... پای افکارت بمون...  صبر کن عزیز من...عه😐😐😐...والا 😑😑😑😑

خدايي شوهرم طاقت اصلان نداره با دعوا و هرچي شده برم ميگردونه خونه يا خودش مياد پيشم 

خانمهاي گل 🌹مامانهاي زيبا 👸👰🏼📌بنده كارشناس مامايي📌عضو سازمان نظام پزشكي كشور📌داراي گواهينامه زايمان فيزيولوژيك
2728
خدايي شوهرم طاقت اصلان نداره با دعوا و هرچي شده برم ميگردونه خونه يا خودش مياد پيشم 

خیلی هم عالی...عشقتون پایدار 💖💖

واسه من که خیلی سخته😔.اونقدری که من بهش وابسته ام اون نیستش

ببین بهترین مرد هم که باشه وقتی خیلی دورش بگردی فکر میکنه خبریه و دوری میکنه...منم به همسرم خیلی وابسته ام جوری که بعضی شبا که ازش دورم گریه ام میگیره ولی فاصله مو حفظ کردم ن اینکه بی محلی باشه...نذار بفهمه خیلی وابستشی