2726

امشب دوستم بهم گفت قراره نامزدش چهل روز آموزشی بره سربازی بدون هیچ ارتباط تلفنی بیچاره بغض کرده بود...امشب اینو به همسر عقدیم گفتم دو سه روزیه بخاطر مریضیش نمیتونیم همو ببینیم ینی خودش نخواسته...

حالا شما بپرسین از عشقتون اگر چهل روز یا مثلاً یک ماه منو نبینی بدون حتی ارتباط تلفنی چه حسی داری و چیکار میکنی!!!

منم اسکرین میذارم ببینین واکنشا چیه😍😍😍😍

چیه خب حوصله ام سر رفته 😅😅😅😅

معنی" مخالف نظر منی ریپلای نکن "رو متوجه نمیشم😐خب اگه حرفت حقه وایسا جواب بده چرا در میری یا میتونی نظر ندی هیچکسم ریپلایت نمیکنه ... پای افکارت بمون...  صبر کن عزیز من...عه😐😐😐...والا 😑😑😑😑

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

والا من نامزدم چند ماهه باهام قهره نه ديدمش نه تلفني حرف زديم😔تو خيابون ديدمش 

خدايا منو بخاطر تمام اشتباهاتم ببخش من متاسفم خدايا ازت ممنونم كه انقدر مهربوني و منو دوس داري و منو به همه ارزو ها و خواسته هام رسوندي 😊❤️🙏🏽
عشقمه زندگیمه مییییمیییییرم

دور از جونت 😅😅😅

معنی" مخالف نظر منی ریپلای نکن "رو متوجه نمیشم😐خب اگه حرفت حقه وایسا جواب بده چرا در میری یا میتونی نظر ندی هیچکسم ریپلایت نمیکنه ... پای افکارت بمون...  صبر کن عزیز من...عه😐😐😐...والا 😑😑😑😑

۱۰ ماهه از هم خبر نداریم ۴۰ روزم روش،😑

کامنت مخالف ریپلای نکن جانان   تو خوبی ما بد😑تو راس میگی ما نه   تو میدونی حتما  حال میگیری عمدا  جواب همرو میدی از دم   حق با توعه قطعا  فقط ریپلای نکنننن   
۱۰ ماهه از هم خبر نداریم ۴۰ روزم روش،😑

وای مگه زن وشوهرنیستین؟چطوراخه؟

نذر خیاطی نذر هنر خیاطی👇https://eitaa.com/joinchat/188219659Cb23e355addاین نذری سهم شماست عزیزم👆🌸بهت علم و هنر رو هدیه دادم لطفا از این هدیه بهترین استفاده رو بکن دوست من♥️
من بفرستم شوهرم میگ بستگی داره ب چ دلیل باشه

خب بهش بگو بگو تا بگم...چه بگو بگویی شد😅😅😅

2706