2726

خیلی غم انگیز بود  

تعداد رای : 1
نظرسنجی
بچمو نگه میداشتم
1
100%
سقط میکردم
0
0%
قشنگ ترین لحظه ی زندگیم نگاه توچشمای دخترمه

کدوم شبکه پخش میشه .ساعت چند 

در زندگی یاد گرفتم:با احمق بحث نکنم و بگذارم در دنیای احمقانه خویش خوشبخت زندگی کند.با وقیح جدل نکنم چون چیزی برای از دست دادن ندارد و روحم را تباه می کند.از حسود دوری کنم چون اگر دنیا را هم به او تقدیم کنم باز از من بیزار خواهد بود.وتنهایی را به بودن در جمعی که به آن تعلق ندارم ترجیح دهم و سه چیز را هرگز فراموش نمیکنم :1 . به همه نمی توانم کمک کنم2 . همه چیز را نمی توانم عوض کنم3 . همه من را دوست نخواهند داشت ....!

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

من دیدم اما خدا بزرگتر از اونه که ما فکر میکنیم خدا مثه بندش نیست که زود انتقام بگیره

خوشبختی همانند یک پروانه است، اگر دنبالش کنید همیشه دور از دسترس شما خواهد بود اما زمانی که آرام بنشینید، ممکن است روی شما بنشیند!
من دیدم اما خدا بزرگتر از اونه که ما فکر میکنیم خدا مثه بندش نیست که زود انتقام بگیره

آره 

اما حدیث اینکه خدا اگه ما لیاقت نگهداشتن امانت هاشو نداشته باشیم ازمون پس میگیره

خدایش این زنه خیلی بهش هشتار داده شد ولی عمل نکرد

قشنگ ترین لحظه ی زندگیم نگاه توچشمای دخترمه
آره  اما حدیث اینکه خدا اگه ما لیاقت نگهداشتن امانت هاشو نداشته باشیم ازمون پس میگیره خدایش ا ...

من فیلمای ترکی رو زیاد جدی نمیگیرم  

خوشبختی همانند یک پروانه است، اگر دنبالش کنید همیشه دور از دسترس شما خواهد بود اما زمانی که آرام بنشینید، ممکن است روی شما بنشیند!