2737
2734
عنوان

هرکی فک میکنه خوشگله بیاد😍تاپیک زیبارویان🥰

| مشاهده متن کامل بحث + 23263 بازدید | 1546 پست
من پسرم حاضرم شرط ببندم از ۹۰درصد دخترای اینجا خوشگل ترم 😄😄😄😄

😂😂😂😂 

ياد حرف شوهرم افتادم قرار بود با گروهشون كه يه خانمم توش بود برن بوولينگ منم ازش پرسيدم دختره چه شكليه گفت اگه كنار من وايسه من ظريفتر و دلبرتر از اون به نظر ميام گفتم باشه پس برو 

I wish i could turn back the colck.I’d find you sooner and love you longer.To my lovely husband ❤️❤️❤️😍😍😍

بله؟

هر سوالی داری بپرس ها اصلا وقت ندارم😋

این روزا همه منو صدا میکنن

بنظر من جذابیت مهم تره  و پوست شفاف و شاداب تاثیر زیادی داره

خیلیا هستن که لب و دهن کوچیکی دارن اما جذاب نیستن

خیلیا هم هستن که با وجود بینی بزرگ اما چشمای خوشگل و گیرایی دارن که از دور به چشم میزنه🤗

تو را ای عشق جااانم صدا کردم ولیکن برتر از جانی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

اولا اگه بگین من خوشگل نیستم و اومدم از وسط نصفتون میکنم🤣🤣🤣

دوما به نظر من جذابیت خیلی مهمتره. خیلیا صورتشون به نظر قشنگ میاد ولی اصلا به دل نمیشینن در عوض بعضیا چندان زیبا نیستن ولی گوله ی نمکن

کج کلاه خان یارمه
من پسرم حاضرم شرط ببندم از ۹۰درصد دخترای اینجا خوشگل ترم 😄😄😄😄

عکس بزار خو😏

👁️ “زندگی کردن” کمیاب ترین اتفاق دنیاست… اغلب مردم فقط “وجود دارند”…👣 proudly Mom Of Two 💖

والا به نظر من رفتار و شخصیت حرف اول رو میزنه

طرف رو میبینی بسیار باکلاس بسیار زیبا بعد یهو داره با دهان باز آدامس میجوه یک لحظه پیش چشمت همه خوشکلیش به فنا میره

طرف میبینی همه چیش عالی و زیبا ولی یکمی که بیشتر میشناسیش میبینی ادب اجتماعی و شخصیت صفر

من در کشوری زندگی میکنم که قانون فقط برای فقرا اجرا میشود.ثروتمندان گویی از اجرای قانون در امان هستند.
2738
2706