2726
عنوان

ماورایی ها

136 بازدید | 20 پست

سلام بچه هاکسی درمورد ماورایی هایی که،شب نمیذارن تکون بخوری بعضی.وقتا میدونه؟شوهرم ظهر گفت تودیشب نباید منونجات بدی از دستش گفتم چی شده گفت دیشب دراتاق تکون خورد باز شد بعد صدای پا میومد داخل سالن گفت هرچی.میخواستم بزنم بهت نمیشدنمیذاشت نگاه تو سالن کنم

من به دستای خداخیره شدم معجزه کرد.. 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

بختکه، من دیدمش، مثل یه توده دود رقیق سیاهه.

راه و رسم مردن را در مجال زندگانی دنیا نیاموخته ایم. چه گرانبهاست در نظر پروردگار، مرگ پاکان؛ همچنان که چیزهای کمیاب گرانبها هستند. به شما راست میگویم، به راستی من در این جهان به امتیازی آمده ام که تا کنون به هیچ بشری داده نشده،زیرا خدای ما انسان را نیافرید که در جهان او را باقی بگذارد بلکه او را آفریده است تا در بهشت بگذاردش. 🍀 jesus christ.  به نام قدرت مطلق، نيروى برتر، نيرويى كه قدرتت از شمال تا جنوب و از شرق تا غرب گسترده شده. Angel 

اصلا دروغگو نیست اتفاقآ شوهرخالم چند سال پیش میگفت شب عاشورا هی خندیدم ومسخره بازی همه رفتن حسینیه میگفت توخواب.قسم میخورد کسی دست گذاشت گردنم که با ائمه شوخی میکنی ماگفتیم عامو دروغ نگو الکی میگی.توهم زدی جای سیاه دور گردنش نشونمون داد

فکرکنم بهش میگن بختک

میگن بختک دلیل علمی داره.

بچه ها لــــــــــطفا واســــــه سلامـــــــتی عــــــشقم دعــــــــا کنین.ازتون التماس میکن. حداقل به نیتش یه صلوات بفرستین...ازتون ممنونم خدا به همتون ارامش بده.                        خــــــــدا جونمالتماس میکنـــــــم همیــــشه مواظـــــب عشـــــــقم باش.اون خیلــــــــی ادم خوب و مهربونی خودت که میدونی.به خاطر دل پاکشـــــــم که شده همیشه پشتش باش وادمای سالم و درستیو مسیر زندگیش قرار بـده. امین یارب العالمین.خداجونم ممنونم که عشقم سالم و سرحال رو زمین هستش و نفس میکــــــشه.هرجــــــا هست امیدوارم همــــــــــیشه خوش باشه.😍😍😍😍😘😘😘😘 دوست دارم بــهــــتریـنــــم...من امتحان زبان انگلیستونو با هزینه کم میدم...هرچقد در توانتونه میتونین پرداخت کنین ..اگه خواستین بیاین پی وی با هم هماهنگ بشیم...

بخدا من خودم یه شب تو اتاق خواب روتخت نخوابیدیم رو زمین تشک پهن کردیم نصف شب دیدم داره.پام کشیده.میشه پایین هرچی خواستم صدای شوهرم بزنم نشد بعدم خودم چند دقیقه بعد ازته اتاق.پاشدم رفتم سر جام باوجودی هیچ وقت سابقه نداره توخواب جم بخورم

من هر چند مدت میشم واقعا وحشتناکه

چجوریه؟چ حسی داری

بچه ها لــــــــــطفا واســــــه سلامـــــــتی عــــــشقم دعــــــــا کنین.ازتون التماس میکن. حداقل به نیتش یه صلوات بفرستین...ازتون ممنونم خدا به همتون ارامش بده.                        خــــــــدا جونمالتماس میکنـــــــم همیــــشه مواظـــــب عشـــــــقم باش.اون خیلــــــــی ادم خوب و مهربونی خودت که میدونی.به خاطر دل پاکشـــــــم که شده همیشه پشتش باش وادمای سالم و درستیو مسیر زندگیش قرار بـده. امین یارب العالمین.خداجونم ممنونم که عشقم سالم و سرحال رو زمین هستش و نفس میکــــــشه.هرجــــــا هست امیدوارم همــــــــــیشه خوش باشه.😍😍😍😍😘😘😘😘 دوست دارم بــهــــتریـنــــم...من امتحان زبان انگلیستونو با هزینه کم میدم...هرچقد در توانتونه میتونین پرداخت کنین ..اگه خواستین بیاین پی وی با هم هماهنگ بشیم...
بخدا من خودم یه شب تو اتاق خواب روتخت نخوابیدیم رو زمین تشک پهن کردیم نصف شب دیدم داره.پام کشیده.میش ...

جن وجود داره ولی فک نکنم درین حد ب ادم کار داشته باشن و بیان تکونش بدن.

2706