2733
2739

همیشه قبل اینکه اثاث ببریم یکی دوروز قبل میرفتم تمیز کاری که سر درگم نشم بعد بردن اثاثم فورا فقط میچیدم همین دو سه روز

پرندگانی که در قفس به دنیا آمده اند گمان می‌برند پرواز نوعی بیماریست!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تنهایی یه هفته وقت لازمه 

پدر جان آشوب جهان و جنگ دنیا به کنار ،بحران ندیدن تو را من چه کنم 😭                                                  تو بهشتی شدی اما جهنم شد دنیایم بی تو پدر😢        میشه برای شادی روح پدرم یه صلوات بفرستید💔
2728

4 5 روز

روز وصالی که ندارد فراق/دل ز همه بر کنم از بهر تو💗از خود عزیزم بابت تمام روزایی که به اندازه کافی دوستش نداشتم و سرکوبش کردم معذرت میخوام. بابت همه ی روزایی که بیشتر تلاش نکردم، باختو قبول کردم و امیدم رو ناامید کردم معذرت میخوام. بابت تمام روزهایی که اعتماد به نفس کافیو نداشتم و به دیگران اجازه توهین دادم معذرت میخوام.خود عزیزم، دوستت دارم، میبخشمت، میپذیرمت🌿🌱🍋
2738

خیلی طول بکشه خودم و شوهرم فقط یک روز اثاث کشی نهایت دو روز چیدن و نصب کامل

چون اقا فنی هستن سه سوت میچینه

😭😳😢دوستان اگه دوست داشتید واسه سلامتی پدر و مادرم یه حمد و صلوات بفرستید

من ۱۵اسباب کشی کردم اما هنوز خورده کاری دارم 

پردپو تازه امروز نصب کردم

دخترم،عشق مامان،چراغ خونم،بی صبرانه منتظرم دستای نازتو بگیرم امیدم (برای سلامتی نی نی م صلوان بفرستین ممنون)
حداقل دوهفته تا فقط جمع شد تا ۶ ماه که هرکاری میکردیم پخششش میشددد قشنگ ۶ ماه طول کشید تا جا افتاد ...

۶ماه دیگه ک قرار دادت تموم میشه تو دیگه جابجا نشو خو😋😋😋

مغزهای بسته ،دهانهایشان همواره باز است
۶ماه دیگه ک قرار دادت تموم میشه تو دیگه جابجا نشو خو😋😋😋

خونه خودمه الحمدلله

چون کارای خرده ریزه داشت کللی طول کشید

وگرنه مستاجر ک بودم کاری نداشتم راحت بودم

مهربان باشیم...
2706