2737
2734
عنوان

خدایا گوه خوردم بچه خاستم گووووه

4951 بازدید | 204 پست

چرا دخترمن با بقیه فرق داره ۲سال و نیمشه

بدبختم کرده بیچارم کرده روزی ده هزار بار ارزوی مرگ میکنم 

چرا همش گریه میکنه چرا انقدر بی قراره چرا چیزی نمیخوره هرچی میدم دهنشو کیپ میکنه جیغ و گریه هرجا میخام برم نهایت ی ربع بند شه بعد جیغ و گریه که بریم خونه

میبرمم خونه مدام گریه باهاش بازی میکنم گریه دکترم بردم هیچیش نیس

الان رفتم سه شنبه بازار از وسطش برگشتم بسکه جیع زد گریه کرد یا دستشو ول کرد و مخالف اون جهتی 

که من میرفتم دوید هرچیم با حرف گفتم دخترم دستتو بده مامان باز دطتشو باجیغ کشید و فرار کرد منم اوردم خونه زدمش

خسته شدم الان دارم گریه میکنم حق دارم یا نه

خدا صبرت بدههههه

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 

فقد عنوانت😐😐😐

من مامان مرصادجونمم😍تا ۱۴۰۰ پسرم بغلمه ای خدااااا از الان ک هیچ وجود خارجیم نداره عاااااشقشمممم 😍فندق مامانو بابا از خدا بخاه ک زودتر برا اینکه منو باباییت  بریم سرخونه زندگیمونو تو زودتر بیای بغلمون کمکمون کنه😍❤اخه تو ب خدا الان نزدیکتری زندگیمممم😉😍🙏❤ خیلیییی دوستت دارم مرصادم😍❤  آهایییی تویی ک امضامو خوندی !!! آره دوست عزیز با خودتم😉😍از خدا میخام امضای قشنگش پای تک تک ارزوهات باشه🙏آمین🌹🌹🌹 اللهم صل علی محمدوال محمد وعجل فرجهم❤🙏 تیکر عروسیمه شایدم زودتر برگزار شد😍💃❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

قندش پایین نیست؟

چیزای خوشمزه بده بستنی و تنقلات

پروردگارم، به کدوم نامت بخونمت؟ به کدوم عزیزت قسمت بدم؟ از کدوم بنده ات بخوام دعا کنه؟ معجزه کن سرطان هیچوقت از هیچ راهی به تن خواهرم برنگرده🌷 

شما منی یا من شمام .... فکر کردی دوستم فقط خودت داری تازه علاوه بر اینا که گفتی دختر من تا صبح چند مرتبه بیدار میشه و فقط گریه و پا میکوبه .... 

خدا دردهای تو را می بیند، او فرصت های جدیدی برای تو فراهم می کند، فرصت های بزرگ تر و بهتر از قبل …
2706