2703
2553
عنوان

راز شوهر داری (همه بیان لطفا...)

| مشاهده متن کامل بحث + 476392 بازدید | 388 پست
*
خاطره مامان بردیا
1389/3/18 5:32 ب.ظ
من کلا اخلاقم اینطوریه... مثلا باهاش مثل بچه ها حرف می زنم،‌از سر و کولش می رم بالا، رو پاش می شینم ،‌گاهی شبا گیر می دم می گم باید برام قصه بگی تا بخوابم، تا شبا قرصامو نده خودم نمی خورم، بعضی وقتا تا بهم غذا نده خودم نمی خورم. گاهی میاد برام موهامو وسشوار می کشه و هزار تا کار دیگه... ولی همونطور که گفتم من اخلاقم اینطوریه و اونم کلی کیف می کنه . تو چون از اول این کارارو نکردی اگه الان بکنی براش عجیبه یا شاید هم خنده دار باشه براش

*
دریا جونی
1389/3/18 8:58 ب.ظ
اوایل ازدواجمون با اینکه خودم اخلاقم این طوری نبود جدی با همسرم برخورد می کردم. یعنی خجالت می کشیدم ناز کنم یا فکر می کردم شاید تحویلم نگیره. اما یه بار خودش بهم گفت رفتارت مردونه ست، واسم ناز کن. حتی گفت هروقت چیزی ازم می خوای این طوری بخواه منم انجام می دم اما اگه قلدری کنی ناخود آگاه جبهه می گیرم انگار که با یه مرد طرفم.
البته لوس بازی با ناز کردن فرق می کنه. باید به دلش بشینه. پس باید طبیعی و از ته دل باشه. مثلا اگه داری خودت باین فکر میکنی که این کار غرورتو از بین میبره یا مسخره ست ناز کردنتم مصنوعی می شه، اونوقت به دل نمی شینه. لباسهای دخترونه بپوش، آرایش ملیح و دخترونه کن، واسش برقص، هوس های کوچولو بکن. مثلا من عاشق پاستیلم و وقتی واسم پاستیل می خره عین بچه ها ذوق می کنم.
در کل این چیزا یکم هنر میخواد و حوصله و از همه مهم تر عشق اما اصلا مشکل نیست.

*
مرجانه
1389/3/19 3:02 ب.ظ
ببین وقتی میاد خونه تمام راه پاش رو گل میریزم وایییییی انقده عشقولانه میشه که نگو

*
مامان مریم
1389/3/22 10:50 ق.ظ
سلام
به نظر من یه مقداری ناز کردن لازمه
البته ناز کردن نه لوس کردن
مثلا سرتو بذاری روی پای شوهرت یا سرشو نوازش کنی
یا بدون دلیل بوسش کنی (لطفا این قضیه رو جدی بگیرین)
موقعی که اون خسته اس زیاد باهاش بحث نکنین
چیزایی که دوست داره براش درست کنین
سعی کنین اگه چیزی گفت که مثلا باهاش مخالف هستین زود نپرین که نه نمی شه یکم با حوصله
خوب زن هم با همین ظرافت های خاص خودشه که زن شناخته می شه
به نظر من مردا به تمیزی خونه و مرتب بودنش خیلی اهمیت می دن
سر و وضع خودتونو همیشه مرتب نگه دارین آرایش رو تاکید نمی کنم چون شوهر خودم دوست نداره همیشه آرایش رو صورتم باشه چون می گه موقع بوسیدنت یا نوازش کردنت احساس می کنم مواد آرایشی می خورم
ولی آراسته بودن خیلی مهمه
با تمام این حرفا هیچ وقت شان خودتونو پایین نیارین
زن زنه با خاصیت های زنانگی
راستی هیچ وقت بشقاب غذاتونو از شوهرتون جدا نکنین اینم به نظر من خیلی مهم

*
مامان مریم
1389/3/22 11:25 ق.ظ
ولی علاقه زیادی به معطر بودن داره
منم سعی می کنم عطرایی که اون دوست داره رو استفاده کنم
چون توی قرآن هم اومده که بوی خوش رو فقط برای همسرانتان استعمال کنین
بنابراین ممکنه یه بویی باشه بقیه خوششون نیاد ولی همسرت خوشش بیاد
به نظر من همگام بودن با هم خیلی تاثیر داره تو صمیمیت
اگه دونفر حرف همون بفهمن مطمئنا می تونن بفهمن طرفشون چی می خواد

*
آزی
1389/3/20 12:18 ق.ظ
گذشته از شوخی به نظر من این یک هنره که زن با ناز و عشوه مرد رو به سمت خودش جذب کنه

*
پدیده
1389/3/20 12:36 ق.ظ
اصلا زن باید خودشو واسه شوشوش لوس کنه شوشوی من که عادت کرده اگه جدی باشم حتما از چیزی ناراحتم البته فقط واسه شوشو طوریکه هیچکی فکرشو هم نمیکنه که من تو رابطه خصوصیم اینجوریم

*
دریا جونی
1389/3/20 1:00 ق.ظ
این مساله تو زندگی مدرن امروزی و بخاطر اینکه خانمها اکثرا شاغلن و تو محیط کارشون یا تو اجتماع جدی رفتار میکنند عادت می کنند که عشوه و ادا رو کنار بذارن تا روابط سالم تری داشته باشند.
اما چه خوبه که فراموش نکنیم که زن هرچی رتبه اجتماعیش بالا باشه باز هم یه زنه و تو خونه باید یه خانم نازو مرتب باشه نه یه مرد قلدر مغرور.
چه خوبه توجه کنیم که لوس بازی و بی ادبی با عشوه زنونه فرق می کنه. و به قول دوستمون این یه هنره که افراط و تفریط نکنیم و مردمونو همسرمونو عشقمونو جذب رفتار ناز اما معقولمون بکنیم.
خواهش میکنم پیشنهادهای خوب بدید.

*
مامان امیررضا
1389/3/20 3:54 ب.ظ
شاید من مقرراتی باشم ولی نظر اینه وقتی شوهرم خسته از محل کارش بر میگرده به جای بالا پریدن تو خونه یک سلام و خوشامد بهش بگم . لبخند محبت امیز می تونه خستگی رو از تن هر مردی به در کنه یه نوشیدنی سرد تو روزای تابستون یا یه چای داغ تو سرمای زمشتون می تونه نشونه محبت باشه .و بالطبع جوابش رو می بیند . اگه همسرتون خسته است می تونید سرش رو پاهاتون بذارید و نوازشش کنید . یا غذای مورد علاقه اش رو درست کنید .

*
گل یاس
1389/3/21 3:06 ب.ظ
در عین حال عشوه و ناز در زندگی شور و نشاط به همسر میده و تاکید می کنم لازم هم هست

* زیبایی
1389/3/21 4:06 ب.ظ
به نظر من هم شما باید در حق شهرتون همسری کنید.....نه مادری...........نه بچگی.......نه هیچ چیز دیگه....وظیفتون اینکه همسرش باشین....به نظر من عشوه هایی که در وجود خودتون هست رو کشف کنید ....وگرنه اگه بخواین ادا دربیارین شاید دیگه خودتونم یادتون بره....البته اگر عشوه ای رو دیدید و فهمیدید شما هم بلدین و تا حالا کشفش نکرده بودین جای خود داره.

ه کتاب های باربارا دی آنجلیس رو بخونی ... اخانوم آمریکایی... گفته زن باید حواسش به جایکاهش باشه ... نه مادر همسرش بشه و نه دختر بچه همسرش.... یه بار دوبار نمک ریختن و با زبون بچگونه صحبت کردن شیرین و بامزس ...ولی اگه حواست نباشه جایگاهت تو زندگی تغییر میکنه ....

*
نازی
1389/3/22 11:30 ق.ظ
عزیزم شوهرت رواز صمیم قلب دوست داشته باش و تو نشون دادن این محبت هیچ کم و کاستی نذار اگه خسته است سرش رو روی پات بذار و موهاش رو نوازش کن اگه استرس داره دستهات رو صورتش بذار و تموم عشقت رو بهش انتقال بده اگه خدای نکرده مریضه مثل پروانه دورش بچرخ و بهش نشون بده که تحمل دردش رو نداری اگه عصبانیه با حرفهات و بوسه هات ارومش کن باور کن با این کارها و کارهای مشابه که خداوند خودش به طور غریزی به زنها یاد داده نیازی به هیچ کار مسخره و دور از شانی که بعضی خانمها گفتن نیست

یادت باشه ما در شوهر داری الگویی چون دختر پیامبرمون رو داریم که چطور یار و یاور همسرشون بودن و با خوندن سرگذشت ایشون دیگه نیازی نیست لحظه ای به این حرکات سخیف حتی فکر کنی

*
مارال2
1389/3/27 8:01 ب.ظ
مثلا در همین حد که حرف که میزنى با ناز حرف بزنى و عشوه زنونه داشته باشى
بریى رو پاش بشینى مثلا داره یه چیزى میخوره بگى منم میخوام!(مثل بچه ها)
مثلا ما داریم با هم چیزى میخوریم من به شوخى میگم خوبشو براى خودت برداشتى ها! همسرم هم میخنده..یا مثلا من گاهى پاها یا پشت شوهرمو ماساژ میدم یا خودش ازم میخواد باراى رفع خستگیش این کارو بکنم وقتى ماساژش میدم هى باهاش شوخى هم میکنم مثلا میگم:خیلى خوش به حالته ها! یا چه خوش شانسى تو میبینى چه زنى گیرت اومده؟
یا میگم منم میخوام ها بعدش نوبت منه!باید ماساژ بدى! و اونم این کارو میکنه یا به شوخى میگه باشه اگه پسندیدم بعدا!!! اخرشم با شیطنت میگه نپسندیدم!!!
البته وقتایى هم که ماساژ میده گاهى اخرش یه جور دیگه میشه!!!!!!!

*
مینا *
1389/3/29 9:17 ب.ظ
من به این هم ایمان دارم که هر خانومی لطافت های خاص خودشو داره و با شیوه خودش دلبری میکنه و ناز و عشوه میاد این چیزیست که فقط یه کمی میتونی یاد بگیری بقیش ذاتیه مثل من که وقتی قراره برای همسرم ناز کنم براش سنگ تموم میزارم و اونم لذت میبره و و قتی که قراره جدی باشم کاملا جدی هست

*
عسل
1389/3/30 10:58 ق.ظ
من فکر میکنم که خیلی خوبه هم زن هم مرد به هم توجه کنن
خوبه که واسه هم یه کم ناز کنن اینطوری زندگی زیبا میشه اما همه چیز اندازه داره و در حد تعادل خوبه
یه زن نباید همیشه کاملا جدی باشه و خشک و رسمی و نباید همیشه ناز کنه لوس باشه ادا در بیاره و ...
من بدون اینکه بخوام همیشه موقع حرف زدن با همسرم لبخند میزنم و اون خیلی خوشش میاد
میگه چهره هر کسی با لبخند خیلی زیبا و مهربونه
من که فکر میکنم زن و شوهر باید تو خونه با هم خوش بگذرونن.... مثلا موضوعات با مزه ای که در طول روز پیش اومده واسه هم تعریف کنن ........ با هم ورزش کنن ......... غذایی که دوست دارن با هم درست کنن و موقع آشپزی سر به سر هم بذارن
من وشوهرم هر موقع که وقت داشته باشیم با هم آشپزی میکنیم(کارا رو تقسیم میکنیم) و بعد مسابقه میزاریم و کلی میخندیم و تفریح میکنیم
یه چیز دیگه بگم
به نظر من زن باید مثل یه گل با طراوت و زیبا باشه و مرد هم همینطور

*

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام

مریم جان شما نباید اینکار راانجام بدید

درسته وقت آدم کمتره اما تو اون وقت کم یه جور رفتار کنید که شوهرتون بدونه شما اونو بیشتر از بچه دوس دارید واینو بهش بگید و عذرخواهی کنید که وقت کمتری براش میزاری و قانعش کنید که بچه خیلی وقت میگیره اما با این وجود شما همچنان عاشقش هستید و از عشقتون ذره ای کم نشده
من که هنوز تجربه نکردم چون هنوز نامزدم

سارا جان
باور میکنی من کامل درکت میکنم؟
اینم باور کن که تو میتونی و بخواه که بتونی
شوهرت رو کشف کن

مطالبی که اینجا گذاشتم و الان هم مطالب بچه ها رو که گذاشتم بخون بهت کمک میکنه
بازم چیزی به ذهنم رسید میگم بهت

شما چند سال ازدواج کردید؟
یکم توضیح بده وقتی میاد خونه تو چیکار میکنی اون چی تا موقع خواب.
2456
غزال جون ما 2 ساله ازدواج کردیم . صبح ها با هم میریم سر کار عصر هم با هم برمیگردیم چون میاد دنبالم. البته محل کارمون یه جا نیست. به همین خاطر من زیاد وقت ندارم مثل بقیه زن ها تو خونه به خودم برسم اما به محض اینکه وقت گیر بیارم یا روزایی که کمتر خسته ام این کارو میکنم.
شوهر من خیلی با احساسه اما خود خواه . خودشو خیلی قبول داره و مامان و باباشو. و بر عکس من و خانوادمو نه.
این منو اذیت میکنه.
من یه دختر مستقل بودم که خیلی از کارای خونه بابام هم با من بود الان احساس بیهودگی میکنم اینکه یکی فقط چشم گفتن بخواد عذابم میده
باورت میشه حتی اختیار لوازم شخصیمم ندارم اگه مثلا بلوزمو بدم به خواهرم قرضی پدر منو در میاره انقدر دادو بیداد میکنه که نگو. میگه بدم میاد. کلا کاری که اون میخواد باید بشه . طوری که اون میخواد باید باشم. احساس میکنم دیگه خودم نیستم.
غزال جون خوشحالم که با تو اشنا شدم . دوست دارم کمکم کنی. اخه فکر میکنم اوضاع داره وخیم میشه
Lilypie Pregnancy tickers
سارا جون مستقیم بهش بگو که دوس دارم وقت بیشتری برای هم بذاریم ومن خیلی کم میبینمت
میخواید سالم و جوون باشید و پوستتون بدرخشه؟؟؟؟

پس میوه وسبزی و خشکبار بخورید و گوشتو لبنیات کم کنید!
سارا جون سعی کن حساسیتهائی که داره رو در نظر بگیری. بعضی آدمها با گذشتتر هستن و بعضی ها خودخواهتر. معمولا کسی که فکر کنه به نوعی از همسرش سرتره به خودش اجازه ریاست بیشتری می ده و البته طرف مقابلش هم اگه گذشت داشته باشه مشکلات حل خواهند شد.
درسته که بالاتر و پائینتر بودن بین زن و شوهر نباید مطرح باشه ولی واقعیت اینه که بین زن و مرد یک نفر هست که معمولا موفقتر و سرتره. طبعا اون فرد انتظارات بیشتری هم خواهد داشت.
گاهی وقتها هم یک نفر به دلایل واهی خودشو برتر حس می کنه مثل پولدارتر بودن یا نوع فرهنگ و شهریت خاص. اینجور آدمها رو باید باهاشون راه اومد و به مرور زمان محاسن و نقاط قوت خود رو بهشون اثبات کرد.
What is normal? Depends what you want to do

2714
مرسی ماما سایا و مارال جون

من خیلی سعی میکنم باهاش مدارا کنم اما حس میکنم کوتاه اومدنای من باعث شده فکر کنه من میترسم یا ضعف دارم
از لحاظ سر بودنم باید بگم تا حالا هیچ کس نتونسته بگه از ما 2 تا کدوم سرتریم البته اینو واسه تعریف از خود نگفتم فقط اینارو میگم که بیشتر بتونید کمک کنید
البته من یه نکته مهم رو یادم رفت بگم بهتون. من 2 سال بزرگترم. خودم از اول حس کردم این مسئله باعث میشه بخواد مرد بودنشو بخواد بیشتر از بقیه ثابت کنه . اما کوتاه اومدنای زیاد من یه جورایی به ضررم شده
یه مثال از بحث مسخره ا یکه امروز صبح کردیم بگم
ما تازه از ترکیه اومدیم یه چند تا بلوز اوردم که گفتم میفروشمش. یکی از اونارو خوشم اومد گفتم واسه خودم اما بهم کوچیک شد . خواهرم دیشب اومد خونه ما خوشش اومد گفت من میخرم و دادمش به اون . امروز اگه بدونید با من چیکار کرد که چرا بی اجازه این کارو کردی و باید اول به من میگفتی
من نمیدونم واقعا باید به اون میگفتم بعد میدادمش در صورتی که واسه فروش بود؟
خلاصه امروز حسابی گریه کردم. هر چی میخوام اروم باشم اما سر چیزای الکی گیر میده قاطی کردم دیگه
Lilypie Pregnancy tickers
سلام
ببخشید یه مدت نبودم

از همه ممنون که میاین اینجا

سارا جان من 19 سالمه
درسته 9سال از تو کوچیکترم اما شوهرم شباهتهایی با شوهر تو داره

الان نمیتونم پستهات رو بخونم ولی فردا پس فردا میام میخونم و جواب ت رو میدم عزیزم

خدا رو فراموش نکن و چون خودت بهتر شوهرت رو میشناسی بهتر میتونی راه حل پیدا کنی

حالا خودت چقدر سعی کردی در درجه اول خودت رو عوض کنی؟
متین
*کاربر تایید شده*

این مطالب از زبان حدود 1000 ها مرد است که انچه را که زنانشان می خواهند می باشد تا زنانشان بفهمند که
شوهرهایشان چه ارزویی دارند

01. اول از همه مردها احتیاج به حمایت دارند پس راجع به حمایت از زبون مردها:
باورم کن
باورم کن
باورم کن

02. مشوق من باش
باور کن که می تونم به رویا هام تحقق ببخشم حتی اگر بیشتر از ان زمانی که تصورش را می کردم طول بکشد

03. کمکم کن برای فرزندانم یک قهرمان باشم از من و از کارهای خوبی که کرده ام تعریف کن فقط از کاستی هایم حرف نزن

04. وقتی به من می گویی که به من افتخار می کنی مرا جلو می برد مخصوصا وقتی سخت خودم را ملامت می کنم و به خودم خشم می گیرم که چرا بیل گیت نیستم

05. یک شوهر به تحسین و احترام دائم نیاز دارد بخشی از این تحسین و احترام را می تواند در محیط کار و از سایرین
دریافت کند اما مشتاق است که بخش عمده ان را از همسرش دریافت کند

06. به شوهرت احترام بگذار . علی رغم همه کمبود هایش ( که تو انها را بهتر از هر کس می شناسی ) . بگذار بداند
که تو فکر می کنی او بزرگ است و تحسینش می کنی

07. شوهرت را تقویت کن تا بهترین انتخاب و تصمیم را اتخاذ کند ان وقت خودت را از وضعیت کنار بکش
تکرار دائم نق زدن به حساب می اید

08. وکیل من باش طرف من باش اگر فکر می کنی اشتباه می کنم راهنماییم کن تا به سمتی که فکر می کنی
درست است بروم. نخواه که بر من مسلط شوی.

09. شوهرت را تقویت کن تا بهترین انتخاب و تصمیم را اتخاذ کند ان وقت خودت را از وضعیت کنار بکش
تکرار دائم نق زدن به حساب می اید

10. وقتی به هم می پیچیم به من بگو اما با ملایمت و در واقع با محبت و وقتی تنها هستیم بگو

11. بدان که چه وقت باید به من فشار بیاوری و چه وقت اسان بگیری

12. وقتی دارم از خودم انتقاد می کنم وقتش نیست که بارم کنی

13. وقتی دارم داستانی را تعریف می کنم با تصحیح جزئیات حرفم را قطع نکن واقعیت ها مهم نیستند . مهم ان
است که حمایتم کنی و کاری کنی که خوب به نظر برسم نه مثل احمقی که نمی تواند واقعیت ها را بیان کند

14. به داستان هایم گوش کن . حتی اگر به نظرت ملال اور بیایند . برای من ملال اور نیستند و لابد دلیلی دارم که
می خواهم انها را برای تو بگویم

15. درک کن که رویا طرح اولیه واقعیت است رویاهای شریک زندگیت را تذیه کن حمایتش کن تا کسی شود که دلش می خواهد

16. وقتی ما گم می شویم .
دوست نداریم جهت درست را بپرسیم
وقتی ما در زندگی گم می شویم
دوست نداریم جهت درست را بپرسیم
وقتی می بینی گم شده ام
راهی پیدا کن که با ملایمت مرابه مسیر درست برگردانی

17. با ما صبور باشید ما مردیم
کاری کن خود را خاص احساس کنیم
ما پسر چه ایم

18. مردان پسر بچه هایی هستند که تقریبا همیشه نیاز به توجه و قوت قلب دارند
نیاز دارند که در بغل شان بنشینی
بی هیچ دلیلی انها راببوسی و بگویی که دوست شان داری

19. به جای انکه بخواهی بعضی چیزها را تغیرر بدهی شوهرت را همان طور که هست بپذیر

20. وقتی می گویی شوهر سارا همیشه در خرید به او کمک می کند چرا تو کمک نمی کنی؟ وادارم می کنی بگویم
چرا با شوهر سارا ازدواج نکردی ؟

21. بپذیر که من برای فرار سر کار نمی رم سر کار می روم چون به کار کردن نیاز دارم
علاوه بر این وقتی نسبت به کارم احساس خوبی داشته باشم نسبت به همه چیزهای دیگر هم احساس بهتری خواهم داشت

22. ین یک واقعیت است. هر شوهری نیاز دارد که اقلا دو ساعت در روز روی کاناپه جلوی تلویزیون لم بدهد و برای
خودش باشد بدون اینکه به هیچ سوالی جواب بدهد

23. به قدرت فوتبال اونم دوشنبه شبها که نود داره بها بده

24. ن حق بده که برای خودم روی صندلی لم بدم نوشیدنی مورد علاقه ام و بنوشم و در ارامش مسابقه فوتبال و ببینم
سطل اشغل می تواند منتظرشود
سوال ها می توانند منتظر شوند
و تقریبا هر چیز دیگری می تواند در این دنیا منتظر شود

25. این قدر سعی نکنما را کنترل کنی و تغییر دهی ما الماس های نتراشیده نیستیم ما مردیم
همان مردی که عاشقش شدی و با او ازدواج کردی

26. متشکرم که گذاشتی خودم باشم و سعی نکردی مرا تغییر بدهی
و به صورت مردی در اوری که دلخواه توست
همان طور که من نخواستم تو را تغییر بدهم و تو را همان طور که هستی پذیرفتم

27. هر از گاهی اجازه بده از کشیدن یک سیگار لذت ببرم بدون مزمت موذیانه تو بیشتر هم لذت خواهم برد
یک سیگار برگ خوب برای یک مرد مثل یک گریه مفصل برای یک زن آرامبخش است

28. بی هیچ پرسشی به قضاوت من اعتماد کن خصوصا در مورد مسائل جزیی

29. به شوهرت همان قدر احترام بذار که به پدر و مادرت احترام می ذاری

30. با فرزندانی که از ازدواج سابقم دارم مثل فرزندان خودت رفتار کن

31. این قدر از مادرم ایراد نگیر . من می دانم او بی نقص نیست . خودم هم با او مشکل دارم
اما دیگر به فشار اضافی از طرف تو نیازی نیست

32. والدین مرا بپذیر همان طور که من والدین تو را می پذیرم وقتی این جا هستند نیاز دارم که تو با انها صادق و صمیمی باشی نه فقط به خاطر انها بلکه به خاطر مردی که دوسش داری

33. اگر از دست من عصبانی هستی انتظار ندارم ظرف یک دقیقه بر عصبانیتت غلبه کنی فقط یادت باشد که همه
چیز یک جنایت در شرف وقع نیست پس کمی بخشش نشان بده و هر وقت می توانی مرا ببخش

34. همیشه وقتی (مین ) خشم منفجر می شود صبور باش

35. نقاط ضعف مرابپذیر و کمکم کن بهتر شوم

36. خودم می دانم که گاهی اوقات سر کردن با من چه قدر سخته در واقع اغلب اوقات
فقط سعی کن بفهمی که هر قدر کارم بد باشد خودم هم می خواهم خوب باشم

37. همیشه روی اشتباهات من مستقر نشو خوبی ها را هم به اندازه بدی ها به یاد بیاور

38. همه مردها اشتباه می کنند اما مردان متاهل زودتر متوجه اشتباهات خود می شوند

39. همچنان که هر دوی شما با هم کار می کنید تا بنای ازدواجتان را بسازید شوهرت اشتباهاتی می کند :
میخ های زیادی را کج می کند
سیم های هواکش حمام را بد اتصال می دهد .
یک دیوار را در محل اشتباه می سازد حتی اتاق کاملی می سازد که اصلا به ان نیاز ندارید
با این حال وقتی کارش تمام شد جشن بگیرید توجه ات را روی اشتباهاتش متمرکز نکن
تصویر کامل بنا را در ذهن داشته باش

40. اجازه بده شوهرت هر تغییر و تعمیری که می خواهد انجام دهدو اگر ان کارها کامل نبود او را تحقیر نکن وقتی کارش تمام شد او را تحسین کن

41. باید دعوا کنید وگرنه رابطه تان سالم نیست به این ترتیب ما هم مثل اغلب زوج ها بگو مگوهایی می کنیم که هوا را تسویه کنیم

لیام نیسون

نمی دانم چه کسی گفته هرگز با عصبانیت به رختخواب نروید هر کس هست شک دارم که ازدواج کرده باشد یادت باشد اگر گاهی عصبانی به رختخواب برویم معنی اش این نیست که در شرف جدایی هستیم

42. اگر دلم بخواهد دیرتر از تو به بستر بروم معنی اش این نیست که تو را دوست ندارم فقط دلم می خواهد کمی دیرتر بخوابم

43. کاش انقدر اصرار نمی کردی کاری را که دوست داری دقیقا در آن لحظه ای که خودت می خواهی انجام دهیم
حداقل ببین که ایا از نظر من هم زمان مناسبی هست یا نه

44. این را بفهم که ممکن است چار چوب زمانی تو و شوهرت مثل هم نباشد به صرف این که تو می گویی الان وقت
انجام فلان کار است انتظار نداشته باش که شوهرت فورا آماده انجام آن کار شود

45. مایل به مصالحه باشید و توانتان را یکی کنید ازدواج مثل قایقرانی است.

اگر هر دو قایقران با هم پارو بزنند حتما پیش خواهند رفت

46. بپذیر که کارهایی هست . کارهای ( صرفا مردانه ای ) هست که من دلم می خواهد انجام دهم وقتی می بینی
که من مشغول انجام آن کارها هستم و از انجام آنها لذت می برم
جوری نگاهم نکن که انگار یک انسان عقب افتاده هستم

47. وقتی برای ورزش یا وقت گذرانی با دوستانم بیرون می روم چیزی را از تو نمی گیرم
بلکه تو خودت چیزی به من می دهی که به ان احتیاج دارم
زن ها از گل خوش شان می اید مردها هم دوست دارند با هم وقت بگذرانند
بدون این که ناچار باشند برای چند ساعت بیرون رفتن از خودشان دفاع کنند

48. او را تشویق کن تا خارج از ابطه اش با تو هم علایقی پیدا کند
دو نصفه نمی توانند یک تمامیت بسازند دو چیز تمام می توانند یک تمامیت بسازند

49. به من فضای بیشتری بده بدون نگرانی از این که چرا در آن لحظه خاص تنهایی را به بودن با تو ترجیح می دهم

50. وقتی می خواهم کمی از من فاصله بگیری معنی اش این نیست
که دوست ندارم یا می خوام ترکت کنم
من فقط به زمان نیاز دارم تا خودم را باز سازی کنم

51. سکوت چیز خوبی است این که حرف نمی زنم یا دائما همه چیز را با تو در میان نمی گذارم معنی اش این نیست
که مشکلی در بین است

52. وقتی مشکل دارم اجازه بده مدتی توی لاک خودم بروم من این جوری می توانم از عهده مشکلم بر بیایم

53. اتاقی که مال خود آدم باشد حتی برای چندساعت در روز مهم ترین اتاق خانه است
یک زن با هوش می داند که اگر شوهرش دلش می خواهد تنها باشد و خود او می خواهد به سینما برود
از هم جدا کردن برنامه ها کاری عالیست

54. وقتی دلت می خواهد تنها باشی از من توقع نداشته باش فکرت را بخوانم
کافی ست از من بخواهی که از تو فاصله بگیرم و می گیرم
اگر مردها یک چیز را خوب بفهمند آن هم نیاز به فاصله گرفتن است

55. از عشاق گذشته ات با من حرف نزن می دانم که تو با من ازدواج کرده ای با این حال احساس حسادت می کنم

56. هرگز وسایل قدیمی مورد علاقه او را بدون اجازه اش نه دور بریز نه به خیریه اهدا کن
چون ممکنه تو کفشش کلی پول قایم کرده باشه

57. این قدر به من نگو که شلوار لی پاره و رنگ و رو رفته که انگار صد ساله در آن زندگی کرده ای را دور بریزم
آن چیزی که باعث می شود تو از آن بدت بیاید
دقیقا همان چیزی است که من عاشقش هستم

58. غذای مورد علاقه ات را سریعا از روی منوی رستوران انتخاب کن وقتی برای تصمیم گیری تا ابد طول می دهی
اغلب مردان در سکوت عقل شان را از دست می دهند

59. دوست دارم مرا ناغافل نوازش کنی . دست به گردنم بکشی و حرف های بی معنی شیرین در گوشم بگویی

60. در خانه برای من ونه فقط پیش از رفتن به رختخواب لباس های سکسی بپوش

61. آن لباس خواب توری را که من برایت خریدم بیشتر از سالی یکبار بپوش

62. از من بپرس رویاهای جنسی تو چیست و چه طور می توانم تو را به آن ها برسانم؟
شوهرها مثل آتش می مانند
اگر بهشان نرسی خاموش می شوند
زازا گاپور

63. نیاز دارم که گاهی در زندگی روزانه و شبانه ابتکار عمل را تو به دست بگیری
گاه دلم می خواهد تو برانی ومن فقط لذت ببرم

64. ناغافل به من حمله کن

65. بیا به خاطر هم آغوشی مفرح خلاق هیجان انگیز و انرژی زا زمان و توان را فراموش کنیم .
به ناهار فردا که چی بپزم و مدرسه بچه ها و شیر خشک و ................تو اون لحظه فکر نکن

66. بیشتر بجوش وقتی می گویم بیا برویم خوش باشیم
نگران آرایش موهایت نباش و احتیاط به خرج نده
هیچ چیز بیش از این جوشش مرا از بین نمی برد

67. کاش می شد با هم یه جا بریم که کسی نباشه و روزگار گذشته و بیاد بیاریم
زندگی خیلی خشک است باید عاشقانه ها را برگردونیم

68. بعد از انکه در مهمانی ظاهر بی نقص خودت را حفظ کردی بخند و بگذار موهایت را به هم بریزم

69. من از آشپزی تجملی تو خوشم می اد اما این آشپزی داره مانع تنهایی گاه و بیگاه مان می شود

70. هر شب بگذار من بفهمم که آیا تو می خواهی :
الف ) فقط نوازشت کنم
ب ) معاشقه گرم داشته باشیم
ج ) دست از سرت بردارم و تو را به حال خودت بگذارم

71. بعد از هم آغوشی نگو چرا ما بیشتر از این کارها نمی کنیم ؟ این حرف اشتیاق مرا خاموش می کند و باعث
می شود احساس بی کفایتی کنم
برا خانمهایی که خیلی گرمن ولی شوهرشون سرده

72. شور و حرارت همه چیز است نیاز دارم که تو هم پر شور باشی و همان طور که من تو را می خواهم تو هم مرا بخواهی

73. از اینکه هنگام نزدیکی درد داری و به خاطر من تحمل می کنی ازت ممنونم ولی نمی دونم چه طور عنوان کنم
دوست دارم تو هم لذت ببری پس سعی خودت را بکن

74. نیازهای مرا آخر همه قرار نده بچه ها والدینت آشپزی ........
احساس می کنم تنها وقتی تو را و توجه تو را خواهم داشت که به همه کسان دیگر رسیده باشی

75. وقتی به بچه ها ویتامین می دی
یادت باشه که یکی هم به من بدهی

76. وقتی به فروشگاه می روی تلفنی از من بپرس که چیز بخصوصی هست که بخواهی برایت بخرم؟

77. به جای اینکه بگویی : مرد این کار را می کند زن این کار را می کند
بیا با هم ببینیم هر کدام از ما چه کاری را بیشتر دوست دارد و بهتر انجام می دهد و همین تعیین کننده مسئولیت های ما باشد

78. هر از گاهی با بیرون بردن آشغال ها مرا شگفت زده کن از وقتی بچه بودم همیشه من آشغال ها را بیرون برده ام

79. وهرت داوطلب نشو مگر اینکه مشورت اولیه را با او کرده باشی هر چه باشد این وقت و توان اوست که داری از جانبش مایه می گذاری

80. برای من و برای خودت زیبا باش

81. کمتر نگران من باش
بیشتر خنده رو باش

82. هرگز به من اجازه نده تو را دست کم بگیرم

83. هرگز شک نکن که با تمام قلبم دوست دارم

84. هیچ چیز تغییر نده همان طور بی نقص که هستی بمان
کاش من هم می توانستم مثل تو بی نقص باشم

85.دو کلمه را برای یک ازدواج ماندگار توصیه می کنم " بله عزیزم " و این برای هر دوی شماست

86. به اشتبا هاتت اعتراف کن و در صورت لزوم بگو متاسفم همیشه هم تقصیر مرد نیست

87. وقتی اشتباه می کنی بپذیر من هم همین کار را با تو انجام می دهم
هر جا اشباه کرده ای اعتراف کن هر جا حق با توست دهنت را ببند (خفه شو )
اگدن نش

88. وقتی از چیزی ناراحتی در باره اش با من حرف بزن نگذار تبدیل به یک مین بشود و بعدا منفجرشود
وقتی از تو می پرسم چی شده
به من نگو هیچی
و بعدا متوقع باش که خودم حدس بزنم

89. خواهش می کنم فکر نکن هر چه که من می گویم قبلا خوب در باره اش فکر کرده ام پس وقتی یک کلمه نابجا از می شنوی و خونت به جوش می اید مرا دار نزن

90. سعی نکن حرف آخر را تو برای من بزنی یادت باشه که من یک مردم با شخصیت یک پسر بچه و باید .
باید حرف حرف من باشد

91. وقتی من پیشنهادی می کنم و تو رد می کنی امریست بعید
اما وقتی یک نفر دیگر همان چیز را می گوید و تو می گویی عجب فکر خوبی
احساس می کنم تو فکر مرا و خود مرا دست کم می گیری

92. سعی کن تفاوت بین شنیدن و فهمیدن را یاد بگیری گاهی می دانم که حرفم را می شنوی اما
مطمئن نیستم که ان را بفهمی

93. اول دیگری را درک کن بعد کاری کن که دیگری تو را درک کند
اولین وظیفه عشق گوش کردن به معشوق است

94. وقتی از جانب تو فقط گله و شکایت و واکنش های منفی می بینم احساس می کنم که لابد بدترین
شوهر دنیا هستم . زمانی را هم به گفتن خوبی های من اختصاص بده
بگو رفتارم با بچه ها چه طور است . چه طور تو را خوشحال میکنم ( البته اگر خوشحال می کنم )
چه طور زندگی را برای تو آسان می کنم ( البته اگر میکنم )
و تو چه خوبی هایی در من می بینی مخلص کلام :
فقط اشکالات مرا نگو
محاسن مرا هم بگو

95. گفتن " من که به تو گفته بودم این طوری می شه "
چه زبانی و چه با ایما و اشاره هرگز در مورد شریک زندیگیت سازنده نخواهد بود

96. از بحث کردن در حضور بچه ها نترسید
در آن صورت آنها یاد می گیرند که کشمکش و اختلاف نظر را می توان با استفاده از روش درست و احترام متقابل حل
کرد. آن وقت بچه ها خواهند گفت : پس ما هم می توانیم مجادله داشته باشیم ولی ما دیدیم که مامان و بابا چه طور
توانستندآن را از راه درست حل کنند

97. یادت باشد که بسیاری از بحث های ما محرمانه هستند و نباید جلوی دیگران مطرح شوند

98. از من به دوستانت بد گویی نکن

99. تا می ایم بریم بخوابیم راجع به قسط و حساب های مالی و صحبت نکن نمی تونم بخوابم
http://ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=82418&PageNumber=1

اینارو ازین تاپیک کپی کردم البته اونجا پراکنده بود کلی زحمت کشیدم و شماره گذاری کردم پشت سر هم نوشتم

به نظرم ارزششو داره مفیده

امیدوارم استفاده کنید

از متین جون هم خیلیییییی ممنونم که این مطالب مفید رو در اختیار ما گذاشتند
2706