2737
2739

نگه داشتم

امیدوار بودم این یکی دختر باشه تنش کنم اخه خیلی از لباسای دخترم نو موندن

اما این پسر هست و نمیشه ولی اونایی که رنگ اسپورت دارن و میتونم استفاده کنم

ولی کلا دلم‌نمیاد به کس دیگه ای بدم نگهشون میدارم بعد ببینم چه میکنم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
نگه داشتم امیدوار بودم این یکی دختر باشه تنش کنم اخه خیلی از لباسای دخترم نو موندن اما این پسر هست ...

خب تو خونه وقتی که خودتون هستین میتونی اون لباسای دخترونه رو تنش کنی چه اشکالی داره.

🌹🌷⚘اللهُ لاَ إِلَهَ إِلاَّ هُوَ الْحَیُّ الْقَیُّومُ

من همه رو تاحالا بخشیدم 

الان دخترم کلاس اول هست فقط یک جفت کفش از نوزادیش و لباس تولد یکسالگیش یادگاری نگه داشتم 

وقتی بچه دارمیشوید اجازه میدهید بخشی از قلبتان تا ابد بیرون از سینه بتپد
خب تو خونه وقتی که خودتون هستین میتونی اون لباسای دخترونه رو تنش کنی چه اشکالی داره.

اره بعضیاش میشه ولی پیراهن خیلی داره که همشون هم نو موندن نه میشه تن این کرد نه ادم دلش میاد بده به کسی

البته من که گفتم به شوهرم یه بار دیگه هم میزام😁این دفعه ایشالله یه دختر دیگه

عشقم فقط دختره😍

2738

میدم بیرون به کسی که نیاز داره

در آخرالزمان قلب مومن دردرون خود آب میشود زیرا منکرات را می بیندو قدرت جلوگیری و تغییر را ندارد مومن در آن میان با ترس راه میرود و اگر حرفی بزند او را میخورند و اگر ساکت باشد دق میکند . پیامبر اکرم (ص) . اللّهمَ عَجِّل لِولیکَ الفرَج

من ایران نیستم. اینجا خیلی معموله که لباسها را بدیم به بچه های دوست و آشنا. و معمولا دوستان از قبل میگن اگه لباسی را نخواستین برای ما نگه دارین. کاملا تو فرهنگشون جا افتاده و اصلا زشت نیست. حتی افرادی که اوضاع مالی خیلی خوبی دارند هم اینکار را میکنند. چون هم صرفه جویی اقتصادیه و هم برای محیط زیست خیلی خوبه. چون صنعت پوشاک یکی از مهمترین آلوده کننده های محیط زیسته...  

به یـــــزدان که گـــــر ما خرد داشتیم/ کجا این سرانجام بد داشتیم