2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

تنها بودني، گرفتني ، رفتني، اينا اصطلاحات كدوم شهره؟ زياد ميبينم اينجا، اخرش ي ميدين يعني خيلي زياد تنهايي؟! 

كسايي كه زبان الماني بلدن يا شروع كردن به ياد گرفتن بيان تو تاپيكم رفع اشكال كنيم و با هم بخونيم 😊

من خودمو مهمون میکنم به غذای بیرون و هله و هوله و میوه های نوبرونه اون موقع، هرکی ندونه فکر میکنه شوهرم خسیسه ولی من دوست دارم وقتی تنهام به شکمم برسم 😁😁😁

ای یار بکِش دستم                                                              آنجا که تو آنجایی...                                                           مولانای جان

من تا جند وقت پیش که میومدم خونه از سرکار چون همه سرکار بودن خودم تنها میشستم نهارمو میخوردم

الا چد وقته رفم خونه شوهرم نهار ها با اونم

ما فقط جمعه ها سر یه سفره هممون هستیم

خداجونم بابت همه اتفاق های خوب زندگیم ازت ممنونم،هر روز داره زندگیم بهتر  و بهتر میشه ومن شادتر و خوشحال تر ، خدایا شکرت خدایا شکرت خدایا شکرت
تنها بودني، گرفتني ، رفتني، اينا اصطلاحات كدوم شهره؟ زياد ميبينم اينجا، اخرش ي ميدين يعني خيلي زياد ...

دوست من آذری زبان هستش این تیکه کلام ها رو داره

خداجونم بابت همه اتفاق های خوب زندگیم ازت ممنونم،هر روز داره زندگیم بهتر  و بهتر میشه ومن شادتر و خوشحال تر ، خدایا شکرت خدایا شکرت خدایا شکرت
تنها بودني، گرفتني ، رفتني، اينا اصطلاحات كدوم شهره؟ زياد ميبينم اينجا، اخرش ي ميدين يعني خيلي زياد ...

فکر کنم همه جا میگن من تهرانم شنیدم و خودمم گاهی میگم

ای یار بکِش دستم                                                              آنجا که تو آنجایی...                                                           مولانای جان
2706