2733
2734
سلام
من به تازگی ماشین ظرف شوئی موریس 8نفره 1010 خریدم.میخواستم ازتون کمک بگیرم،
ببینم اولا از شما که این ماشین ظرفشویی رو دارین بپرسم از چه شوینده ای بهتره استفاده کنم،پودر یا قرص یا...؟چه مارکی؟قیمتش چنده؟چند بار میشه ازش استفاده کرد؟
برای بهتر شسته شدن ظرفها چیکارا میکنین؟
ازش راضی هستیین؟چند وقته خریدینش
برای تمیزکاری و نگهداری ماشین ظرفشوییتون چیکار میکنین
ممنوووون
سلام دوستان عزیز
من سه ماه پیش ماشین ظرفشوئی موریس 1010 خریدم. راستش اوایل ازش راضی بودم اما یه مقدار که پودرش رو زیادتر بریزم، از پایین درش کف میزنه بیرون. از لبه شیشه اش هم آب میزنه بیرون!! زنگ زدم نمایندگیش گفت میایم درش رو براتون عوض میکنیم با گارانتی. اما مشکل کف زدنش از پایین در،‌حل نمیشه! راستش پشیمون شدم از اینکه خریدمش! میگم ای کاش مجیک میخریدم !!
نمایندگیش گفت پودرتون رو عوض کنید مشکل حل میشه! گفت پودر یا قرص فدیشه خوبه تو ایرانیا و کالگونیت از خارجیا خوبه.
شما نظرتون چیه؟ همچین مشکلی نداشتین؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من بیشتر از یک سالیه که موریس دارم. خیلی راضی نیستم. من پودر فینیش استفاده می کنم. مجبورم ظرفها رو یه آبی بکشم و بعد بزارم توی ماشین... نمی دونم شاید هم مشکل به خاطر کوچیک بودن ماشین های رومیزیه که فضای لازم واسه آب پاشی ندارن.
به هر حال اگه یه آبی بکشید و با پودر و مایع فینیش خوب می شوره. البته پودر رو باید به اندازه بریزیم و نه زیاد.
اگه مایع ظرفشوئی یه کم هم بزنیم (به جای پودر) هم می شه اما خیلی کم چون اگه زیاد باشه کف میزنه بیرون. این البته مشکل همه ظرفشوئی هاست.
اما اگه نخریدید بهتره ماشین ظرفشوئی بزرگ بگیرید. خواهر من بوش بزرگ داره، ظرفهارو سر سفره پاک می کنه بی سر و صدا شسته می شن.
راستی ماشین ظرفشوئی های موریش شما هم صدا زیاد دارن؟
خدایا ممنون که مرا زن آفریدی و مادرم کردی تا لذت عشق واقعی را بچشم
2728
2738
سلام، منم 6 ساله که موریس دارم. خیلی راضیم. پودر فدیشه یا فینیش تا حالا استفاده کردم. ظرفها را آب می زنم که تکه غذا بهش نچسبیده باشه و بعد توی ماشین میذارم. اگه خیلی پرش نکنم و درست بچینمشون خیلی خوب تمیز میشن. و اگه یادم بمونه و تا کارش تموم میشه درش رو باز کنم که بخار سریع خارج بشه، ظرفها براق هم میشن!
به نوسان برق خیلی حساسه و حتما سر راهش محافظ میخواد. همینطور سطح زیرش باید کاملا تراز باشه.
منم 2 ساله دارم
گاهی از درش کمی آب میزد بیرون.اومد رو گارانتی در رو کلا عوض کرد گرچه بازی کمی میبینم لک رو شیشه میفته معلومه آب نشت کرده بیرون.از شستنش راضیم.من پودر و مایع براق کننده ایرانی پوش استفاده میکنم عالیه.فقط من هر بار میخوام ظرف بشورم اون فیلتر گود کوچولو رو میشورم آشغال توش نباشه.ولی من اصلا ظرفها رو آب نمیزنم گاهی با کمی آشغالشونم میذارم ولی فیلترو هربار میشورم
عاشقی شیوه رندان بلاکش باشد...
البته من مجیک رومیزی دارم هم از موریس بزرگتر است مجیک 60*60 ولی موریس 50*50 است در ضمن دوستم که موریس داره خیلی ناراضیه و میگه بیشتر قطعه هاش پلاستیکیه ولی تمیز کردن ظرف ها بیشتر برای اینه که برنامه های کوتاهتر را انتخاب کنی و برق کمتری مصرف شود
البته توی سایت زیر قیمت های به روز ماشین ظرفشویی مجیک رو زده
www.mgharani.blogfa.com
خیلی فروشگاه با انصافیه
منم دارم خیلی خیلی خیلی راضیم به همه اطرافیان هم توصیه میکنم بخرن و هیچ مشکلی ندشاتم و هر مشکلی هم داشتم شرکتش با بهترین برخورد اومدن و درست کردند. اما تجربه من اینه که قرص بگیرید و برای هر بار استفاده نصف یه قرص رو بزارید اگه خیلی خیلی کثیفه یه قرص بزارید.

من اصلا ظرفامو تمیز نمیکنم بزارم......
جهت عضویت در کانال تل-گرام به شماره 09335994864 پیغام دهید اینستاگرام : milani cosmetics of Iran وب سایت: www.mymilani.com
2706