2733
2734

بچه ها من پریروز ۶ تا دندونای جلومو ترمیم کردم و تراشای کوچیک دادن برام برای ونیر زیبایی. ولی لثه و بینیم و لبم یه جورییییی ورم کرده وقتی ازونجا اومدم خب طبیعی بود الان دوروز گذشته باز همونجوره. چیکار باید بکنم. شایدم چون دندونای جلوئه ورمش اینجوریه نه؟ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بتامتازون بخور روزی سه تا واسه ورم

بانمک بودن با بی‌شعور بودن فرق داره ...رُک بودن با بی‌ادبی فرق داره، اجتماعی بودن با پررویی و چَتر بودن فرق داره،زرنگ بودن با "سر دیگران کلاه گذاشتن" فرق داره ....و مشکلات ما دقیقا از آنجایی شروع شد که این تفاوت‌ها را درک نکردیم!
2728

من ٤٠ روزه يه پوسيدگى سطحى كه دردم نداشت پركردم بعد از اومدن از دندونپزشكى درد دندونم خوب نميشه ، بعضى شبا از دردش بيدار ميشم ، اينم از پزشكامون 😕

خبرى خوش بدهد .... كاش كسى ...... گهگاهى
2738
من ٤٠ روزه يه پوسيدگى سطحى كه دردم نداشت پركردم بعد از اومدن از دندونپزشكى درد دندونم خوب نميشه ، بع ...

کاش بری عکس بگیری شاید به عصب رسیده دندونت. با پر کردن بدتر تحریکش کردی 

جدی؟ مرسی عزیزم 

اره

دو روز بخور نتیجه میده ان شالله

بانمک بودن با بی‌شعور بودن فرق داره ...رُک بودن با بی‌ادبی فرق داره، اجتماعی بودن با پررویی و چَتر بودن فرق داره،زرنگ بودن با "سر دیگران کلاه گذاشتن" فرق داره ....و مشکلات ما دقیقا از آنجایی شروع شد که این تفاوت‌ها را درک نکردیم!
2706