2733
2734
عنوان

خانومای باردار خواهشا کمکم کنید

223 بازدید | 28 پست

سلام دوستای مهربونم صبحتون بخیر

دوستای عزیزم من توی هفته 20 بارداری من توی تیر ماه توی 12 هفته سقط کردم بخاطر ایست قلبی جنینم . حاملگی اولمم خونریزی داشتم سال 92 توی هفته هفتم که شیاف گرفتم و بخیر گذشت .

این بارداریمم  هفته 5 خونریزی داشتم که ازمایشات رو انجام دادم پروتئین c و s پایین بود . الان هر روز انوکساپارین 40000 واحد میزنم و اسپرین 80 میخورم .

دیروز بدون نزدیکی توسط همسرم به حالت ارگاسم رسیدم خیلیییی وحشت کردم 😔😔

اخه سر پسرم توی هفته 7 که خونریزی کردم بعد از ارگاسم بود .

از دیروز اینقد فکر و خیال کردم که خل شدم بخدا . خدایی نکرده جفتم خونریزی نکنه بلایی سر بچه نیاد . تو رو خدا راهنمایی و کمکم کنید واقعا نتونستم دیشب از فکر و خیال بخوابم 😔😔😔😢😢😢😢

نویسنده ؛ پژوهشگر ؛ تحلیلگر مسایل اقتصادی و مولف . دکترای اقتصاد هستم !  خداوند را شاکرم بخاطر خانواده و سلامتی ام 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

نه گلم هیچ ضرری برا نی نی نداره اون فکر و خیال منفی برای نی نی ضرر داره بریزش دور

یه صلوات برای سـلامـتی محمد سبحانم میفرستی😍اَللّهُــمَّ صَّــلِ عَــلَى مُحَمَّــدٍ وَ آلِ مُحَمَّــد وَ عَجِّــل فَرَجَهُــم تیکر تولد یک سالگی پسرمه(1398/8/21)
2731

سلام عزیزم صبح شما بخیر

تا جایی که من میدونم آنوکساپارین با آسپرین تداخل دارویی دارن و باعث خونریزی میشه. توی بروشور جعبه آمپولای آنوکساپارین هم این نکته رو نوشته

هفته چندمی شما؟

بارداریت طبیعی بوده یا ای وی اف؟

2738
خب نكن اين كارو خواهر من ، واجب نيست كه

عزیزم من 5 ماهه اصلا رابطه ندارم دیروز یه معاشقه کوتاه بود که خیلی زود تحریک شدم 

نویسنده ؛ پژوهشگر ؛ تحلیلگر مسایل اقتصادی و مولف . دکترای اقتصاد هستم !  خداوند را شاکرم بخاطر خانواده و سلامتی ام 
سلام عزیزم صبح شما بخیر تا جایی که من میدونم آنوکساپارین با آسپرین تداخل دارویی دارن و باعث خونریزی ...

عزیزم من دارم این داروها رو زیر نظر متخصص استفاده میکنم . از هفته 8 تا الان که هفته 20 هستم . تخصصی ترین ازمایشات رو هم انجام دادم قبل مصرفش که فقط ازمایشاتم یک و نیم میلیون شد . بعدشم گلم سوال من چیز دیگه ای بود 😔

منم هفته ۷ بارداری خونریزی کردم که بخاطر تداخل آنوکساپارین و آسپرین بود. زیر نظر دکتر سریع آسپرین ر ...

عزیزم من الان هفته 20 هستم از هفته 8 دارم مصرف میکنم غلظت خون شدید دارم . زیر نظر متخصصم . سوال من چیز دیگه ای هست 

3ماه اول آمیزش و ارگاسم و .... ممنوع ارگاسم باعث انقباض میشه که خطرناکه برا جنین

من الان 5 ماهه باردارم هفته 20 هستم تازه پنجمم داره تمام میشه . به نظرت خطرناک بوده ؟؟؟

سلام عزیزم صبح شما بخیر تا جایی که من میدونم آنوکساپارین با آسپرین تداخل دارویی دارن و باعث خونریزی ...

من بارداریم طبیعی بوده عزیزم . یه پسر 5 ساله دارم یه سقط داشتم تیر ماه . اینم که الان 20 هفتمه . غلظت خون شدید دارم و زیر نظر متخصصم

عزیزم من دارم این داروها رو زیر نظر متخصص استفاده میکنم . از هفته 8 تا الان که هفته 20 هستم . تخصصی ...

عزیزم من خودمم زیر نظر متخصص این داروها رو مصرف میکردم چون بارداریم با آی وی اف هست و البته بسیار پرخرج و حساس.

ولی بعد خونریزیم پیش یه متخصص دیگه که رفتم آسپرین رو واسم قطع کرد.

میگم به ارگاسم رسیدن و رابطه جنسی به خودی خود خطرناک نیست تو بارداری و باعث خونریزی نمیشه. شاید توی موارد قبلی همین تداخل دارویی باعثش بوده باشه.

2706