2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
بقول شما انگیزشی .شما میدونید چطوری بتونم زرد رو بشناسم؟

کتاب های روانشناسی دو دسته ن

یکی جنبه ی شناخت و اشنایی داره 

مثلا با انواع شخصیت ها رفتار ها نظریهرهای روان درمانی آزمون های مختلف اشنایی با اسیب های روانی مختلف بهداشت روانی و...

دسته دیگه جنبه ی درمانی داره

اغلب در دانشگاه ها و دانشکده ها تدریس میشه

نمیگم همه کتاب ها ولی اکثر کتاب های بازاری روانشناسی نیست

وگرنه باید دانشکده های روانشناسی دنیا رو می بستن دیگههه

فوق لیسانس مشاور و روانشناس  ۱۵ سال سابقه تدریس و مشاوره فارغ التحصیل دانشگاه شهید بهشتی❤😊
کتاب های روانشناسی دو دسته ن یکی جنبه ی شناخت و اشنایی داره  مثلا با انواع شخصیت ها رفتار ها ...

فکر کنم شما خودتون واردی توی این زمینه.چند تا کتاب روانشناسی خوب بهم معرفی میکنی؟

سلام من عنوان زرد را نميشناختم سرچ زدم و متوجه شدم

ببين همونطور كه نگارين جون گفت كتب انگيزشي و اغراقي را شامل ميشه اما يك دسته از كتب خودياريدهم هستند كه به زبان ساده بر اساس اصول درماني نوشته شدند من خودم وقتي كتاب ٤ اثر را ميخواندم نميتونستم ارتباط بگيرم و برام كاربردي نبود! اما مثلاكتب دبي فورد برام كاربردي بود بعدها كه با مفاهيم بيشتر اشنا شدم متوجه شدم چرا كتابي مثل ٤ اثر يا كتب وين داير برام ملموس نبود 

بعيد ميدونم كتابهايي كه تخصصي هستند براي خودياري مفيد باشند يعني براي يك فرد غير متخصص ملموس نيستند و بيشتر براي درمانگرهاست اما اگر علاقه و استعداد باشه كمك كننده هستند منظورم اين هست براي درمان اساسي مطالعه كتاب كافي نيست نياز به مربي و درمانگر داره

با اين حال من كتابهاي هوش هيجاني كتابهاي پل ژاكو دبي فورد مباحث يونگ يكي دوتا از كتب رابينز را براي مطالعه ازاد خوندم و تاثيرات خوبي داشت برام

خصوصا كتب دبي فورد زبان ساده اي داره و كمك به شناخت و اصلاح افمار ميكنه البته كافي نيست اصلاح و مديريت هيجان هم در كنارش مهمه

2738
کتاب های روانشناسی دو دسته ن یکی جنبه ی شناخت و اشنایی داره  مثلا با انواع شخصیت ها رفتار ها ...

من هم مشتاقم تو زمينه بهداشت روان و شناخت و درمان بيشتر مطالعه كنم لطف كن منابع مفيد معرفي كن عزيزم💝