2410
2553
عنوان

اول صبحی دلم گرفت!

596 بازدید | 49 پست

شنیدم یک ماه دیگه عقد دوستمه

بالاخره بعد از یک سال خانوادشو راضی کرد تا با اونی ک دوسش داره ازدواج کنه

خوشحالم براش

اما دلم واسه خودم گرفته

حس میکنم نسبت ب هم سنو سالام خیلی عقبم

نه کاری نه هنری نه دغدغه زندگی نه پیشرفتی هیچی

نمیدونم از کجا باید شروع کنمو چیکار باید بکنم

فکرمو زندگیم محدوده

نزدیک به سه ساله ک منو یه نفر همو میخوایم اما هیچ قدم مثبتی برای رسیدنمون برداشته نشده فقط اون دنبال سرمایه جمع کردنه تا بتونه پا پیش بزاره اما من هیچی

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
2714

هنوز سنی نداری که بانو یک بسم الله بگو و شروع کن به یک کاری که فکر میکنی دوست داری، نمیشه که به امید اینکه فرد مقابلت تلاش میکنه شما بشینی

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                 اباعبدلله الحسین علیه السلام                                                                        فقط ظهور امام زمانم

هرررررررکسی رو میبینی یه پیشرفتی داره،اولا واقعا استرس و سختی و زحمتشو کشیده،دوما اگه از دلش خبر داشته باشی اونم یه حسرتهایی رو دلش داره،سوما هیچ خوبی و هیچ بدی مطلق نیست.

یعنی تو موفقترین ازدواجها هم حتما یه لحظاتی هست که طرف میگه عجب غلطی کردم!

تو بدترین شرایط هم باز میشه خدارو شکر کرد بخاطر یه جنبه های مثبت.

پس وقتی هیچی خوب مطلق نیست،اگه باشه هم مطابق خواسته دل ما نیست چرا حسرت بخوریم؟

عقب نیستی ولی زمان اونقدر با عجله میگذره که ما هم باید بجنبیم.برای ازدواج و ادامه زندگی با عشق و اراده باید خودتو تقویت کنی، فعلا دنبال تقویت خودت باش، علاقه هاتو پیدا کن دنبالش برو، مطالعه کن ...

22 آره سال آخرمه برای لیسانس

سال آخر لیسانستم هست که، همه ی تمرکزت رو بزار رو درست که به امید خدا بتونی یک کار خوب هم پیدا کنی 

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                 اباعبدلله الحسین علیه السلام                                                                        فقط ظهور امام زمانم
2706