2703
2553
عنوان

تولدم مبااااارک😍😍😍😍😍😍😍

165 بازدید | 37 پست

تولد تولــــــــــد تولـــــــدم مبارک ،،مبارکــــــــ مبارک تولدم مبارکــــــ😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍پیشپاپیش ممنونم از تبریکا تـــــــــ😍😍😍😍😁😁😁😁😁😁😁وارد ۲۰شدم ولی خو همون ۱۹میشه دیگه😍😁😁😁😁😁

خداازت سپاسگذارم که تودلیم روحفظ میکنی ازت ممنونم که به زودی زود تواغوشم میگیرمش سپاسگذارم که نه ماه انتظارم زود وبه سلامت به پایان میرسه وتوراهیمون سلامت میاد پیش منو باباش.....😍😘😘😘😘

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720

مبارکه

برات آرزو می کنم به همه ی خواسته های قشنگت برسی و عاقبت بخیر بشی

خواهش می کنم صلوات برا سلامت نی نیم و اینکه سروقت خودش فروردین دنیا بیاد بفرستید، ممنونم🙏🏻الهی هر کی صلوات می فرسته خدا بهترینا رو نصیبش کنه🌸من در احاطه نور خدا هستم که هیچ چیز منفی نمی تواند در آن رسوخ کند🌸هر انسانی حلقه ای ست طلایی در زنجیر خیر و صلاح من🌸تیکرم براساس زایمان سزارین هست.
مبارک باشه ایشالا دلت شاد و تنت سلامت

فدات شم😍😍😍

خداازت سپاسگذارم که تودلیم روحفظ میکنی ازت ممنونم که به زودی زود تواغوشم میگیرمش سپاسگذارم که نه ماه انتظارم زود وبه سلامت به پایان میرسه وتوراهیمون سلامت میاد پیش منو باباش.....😍😘😘😘😘
2714
مبارک باشه عزیزم

😍😍😍😍😍

تولدت مبارك عزيزم❤️

خدايا منو بخاطر تمام اشتباهاتم ببخش من متاسفم خدايا ازت ممنونم كه انقدر مهربوني و منو دوس داري و منو به همه ارزو ها و خواسته هام رسوندي 😊❤️🙏🏽
2706