2737
2734
عنوان

شوهرم قهره

| مشاهده متن کامل بحث + 1997 بازدید | 112 پست
اتفاقا یه هفته بگذره میشه با همین اهرم رام شون کرد

این اشتباهه که فکر کنیم تو زندگی زناشویی هر کاری میتونیم انجام بدیم. هر حرفی میتونیم بزنیم حالا بعدشم ناچاره به خاطر.... رام شه و خودش بیاد منت کشی. 

رفتارها و گفتارهای زشت و نسنجیده به مرور باعث سردی و دل زدگی زن و مرد نسبت به هم همیشه. هر بی احترامی مث یه خط و خشه که رو بلور شفاف زندگی میفته حالا فرضا  حرف شما درست بعد یه هفته هم رام شه به خاطر اینکه زنشو و زندگیشو دوست داره رام نمیشه به خاطر یه چیز دیگست. من اصلا دوست ندارم شوهرم فقط به خاطر نیاز منو بخواد و بیاد طرفم

زن باید رفتار و گفتارش انقد ظریف و با سیاسیت و سنجیده باشه که نه تنها تو زندگی خصوصا زندگی ای که توش بچه هم هست اصلا کار به دعوا نکشه یا اگرم کشید رفتار و گفتارش مودبانه باشه که بعد دعوا وقتی طرفین به دعوا فکر میکنن این شوهر باشه که عذاب وجدان بگیره و به فکر آشتی باشی و از دل درآوردن باشه نه زن. 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دقیقا یه اصطلاح رایجه این حجم از خشونت و عصبانیت و واکنش نشون دادن به خاطر گفتن یه در بی صاحب رو بب ...

😕واقعانمیدونم چرابعضیابایه کلام همسرشون انقدبهم میریزن وواکنشای بدنشون میدن...

میشه واسه برآورده شدن آرزوم یه صلوات بفرستین😚😔
2731
😂😂😂😂👍🏼خیلی ساده و بی تکلف بود دمت گرم .اون وقته که میگه بی صاحاب منو جد و ابادمیم تو تاج سری

😂😂😂😂 زن باید ناز کنه نه مرد ،لااقل ناز کردنشونو بذارن واسه موقعی که اون سگ مصبشون دیگه کار نمیکنه،وقتی پیر شدن😂😂😂😂

اسپویل فقط پدرم که چند سال پیش گفت تو هیچ گوهی نمیشی               ممنون پدرجان (:
2738