2726
عنوان

شوهرم قهره

| مشاهده متن کامل بحث + 1997 بازدید | 112 پست
بهش گفتم خونه مادرت بی صاحابه تو هرچی داری از خانواده ی من داری بار اخرت باشه به خونه ی بابام میگی ب ...

آخه آدم به شوهرش فحش میدددددددددده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ 

کثافت خیلی حرف زشتیه

هم به پدر مادرش توهین مردی هم به خودش

والا منم جای شوهرت بودم حالا حالا نمیبخشیدمت چون رو ادب و احترام خیلی حساسم.

واقعا باید رو خودت کار کنی که این اخلاق و رفتارها رو بذاری کنار. 

والا گیرم الانم بخشیدن دوباره دفعه بعد همین ها رو تکرار میکتی

😂😂😂😂👍🏼خیلی ساده و بی تکلف بود دمت گرم .اون وقته که میگه بی صاحاب منو جد و ابادمیم تو تاج سری

نه لزوما اینطور نیست

مردها انقدم بنده زیرشکمشون نیستن

برای مرد از همه چیز مهمتر عزت و احترام خودش و خانوادشه 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نه لزوما اینطور نیست مردها انقدم بنده زیرشکمشون نیستن برای مرد از همه چیز مهمتر عزت و احترام خودش ...

اخه یعنی چی خودشون هرجور دوست دارن رفتار کنن هرچی از دهنشون درمیاد به مادر پدر ادم بگن اما ادم هیچی بشون نگه

2728

من فکر میکنم شخصیتت وابسته ست کلا. از ترس رها شدن حتی برای یه روز حاضری خودتو بکشی.. به نظرم اول با خودت مقابله کن. دیگه نرو سمتش فقط حرفای معمولی بهش بزن اخم نکن ولی خیلی هم بهش نچسب.. اگه یاد بگیری لحظاتتو بدون اون سپری کنی توی اینطور مواقع، اون وقت عزت نفست میره بالا و ارزشت هم پیشش ببشتر میشه . زن اگر میخواد هنیشه محترم و عزیز باشه باااید خودش اول احترام خودشو حفظ کنه.. همون یه بار گفتن عذر میخوام کافی بود. بیشتر از اون بیشتر شبیه به یه حرکت عصبییه 

شما به اشتباه خودت پی بردی و معذرت خواهی کردی. پس هر وقت  برگشت سلام و احوالپرسی معمولی کن و دیگه در مورد اون قضیه حرف نزن.این دیگه مشکل شوهرته  که باید ببخشه....ز یادم دوروبرش رو نگیر چون خودش رو میگیره و نتیجه بر عکس میده

نه لزوما اینطور نیست مردها انقدم بنده زیرشکمشون نیستن برای مرد از همه چیز مهمتر عزت و احترام خودش ...

بچه ها من چیکار کنم خیییییلی گرم ام به قول دوستمون هورمونام زود میزنه خیلی ها بعد دعوامون میشه نمیتونم تحمل کنم میخوام اشتی کنم ولی اقا به قول دوستمون بنده زیر شکم نیست..اه اه اه یعنی خیلی گرمه ولی میتونه تحمل کنه ولی من نه😢😢 همین باعث میشه زودی اشتی کنم

اااااه ه ه خود خود شوهر مننن...😆😆 میگه ولم کن خوب میشم اولا فک میکردم دلجویی کنم عذرخواهی کنم بگم ...

آره همه تعجب میکنن که اینجوری هستیم 

ولی نه اینکه کلا دیگه هیچوقت دربارش حرف نزنما ولی اونوقت که اوج ناراحتیمه کسی دم پرم نیاااد😂

از مسیری که رفته بودی داشت موجی از انجماد می آمد...
اخه یعنی چی خودشون هرجور دوست دارن رفتار کنن هرچی از دهنشون درمیاد به مادر پدر ادم بگن اما ادم هیچی ...

اگه منظورت فقط گفتن اون در بیصاحبو ببنده که به نظرم چیز خاصی نبوده و منظوری هم پشتش نبوده چون یه اصطلاح معروفه

بعدشم گیرم شوهر شما هر حرفی بزنه این دلیل نمیشه که شما هم مث اون بشین. هر کس هر کار اشتباهی کرد ما هم باید انجام بدیم؟؟؟؟

زندگی زناشویی عرصه تلافی کردن و مقابله به مثل نیست. عرصه مهر و وفا و صبر و گذشت و چشم پوشیه. اگه رندگی شاد و سالم و شیرین میخوای راه‌ش اینه والا اون یه جیز بگه و شما دو تا که دیگه نمیشه زندگی میشه جنگ جهانی

بچه ها من چیکار کنم خیییییلی گرم ام به قول دوستمون هورمونام زود میزنه خیلی ها بعد دعوامون میشه نمیتو ...

میگم که این اشتباهه که فکر بعضی ها میگن مردها بنده زیرشکمن. همیشه اینطور نیست. 

تنها راه شمام اینه که روی خودت کار کنی. 

صبر و گذشت و عصبانی نشدن و قبل از صحبت کردن حرف رو مزمزه کردن رو تمرین کنی. 

2706