2703
2553
عنوان

شوهرم قهره

| مشاهده متن کامل بحث + 1997 بازدید | 112 پست
به خدا نشون دادم دیشب حتی دست و پاشو بوسیدم اما نمیبخشه

به نظرم دیگه بسه.کاری نکن .بگذار یکم به حال خودش باشه.اگه خودت رو تحقیر کنی دیگه چیزی از روابططون نمی مونه

استارتر عزیز برای خودت ارزش قائل شو زمان معذرت خواهی فقط کافی بود بگی من از حرفت عصبانی شدم یه حرفی ...

چون تا بوده همش تو سری خور بودم تو بچگی از مادرم تو جوانی از بابام الانم از شوهرم فقط دلم به پسر یه سالم خوشه اگه اونم پس فردا مثل بقیه باهام رفتار نکنه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

[QUOTE=80286315]نمیدونم منظورحرفش چی بوده ولی من هروقت اینکارومیکنم جواب میده[/QUOT دست و پاشو بوسی ...

بهش گفتم خونه مادرت بی صاحابه تو هرچی داری از خانواده ی من داری بار اخرت باشه به خونه ی بابام میگی بی صاحاب کثافت😔😔😔😔😔😭😭😭

چون تا بوده همش تو سری خور بودم تو بچگی از مادرم تو جوانی از بابام الانم از شوهرم فقط دلم به پسر یه ...

خواهر گلم اونها نیستن که شما رو تو سری خور کردن رفتار شما اینطور میطلبه معذرت میخوام اما اگه همین رویه رو ادامه بدی پس فردا از پسرتون هم تو سری خواهید خورد

عزت نفس

ادب

یه کم سیاست

راه حل آرامش زندگی شماست

🖤 
2456

به نظر منم اولا باید رو خودت کار کنی 

شوهرت گفته در بی صاحب رو ببند منظورش اهانت به پدر شما نبوده لزوما این یه اصطلاحه که خیلی وقت ها تو عصبانیت در مورد اشیا به کار برده میشه و حرف شما خیلی زشت بوده که بی دلیل پای مادر و پدر فوت کردشو وسط کشیدی. 

ثانیا زندگی به بند حرمت بنده که با این حرف ها و رفتارها اگه بند حرمت بینتون شکسته شه خیلی زندگی ناجور میشه

یه زن باید همیشه مودب و با کلاس باشه. باکلاسی به لباس و آرایش نیست به طرز صحبت و رفتاره. زن باید مودب و باشخصیت باشه. آروم صحبت کنه. صداشو بالا نبره و حرف هایی که در شان مقام زن بودنش نیست نزنه

خلاصه رو رفتار خودت کار کن که انقد نوسان نداشته باشه که یه ساعت پدر مادرشو بشوری ساعت بعد دست و پاشو ببوسی

ثالثا این اصلا خ ب نیست که به خاطر لطف هایی که خانوادت کردن هی بخوای منت بذاری

رابعا شان خودتو هیچ وقت پایین نیار و به خودت اهانت نکن. گه خوردم یعنی چی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ 

خامسا بوسیدن دست و پا برای معذرت خواهی اصلا خوب نیست و شان خودتو میاره پایین هر چه قدرم مقصر باشی آدم از سر عاطفه ممکنه دست شوهرشو ببوسه ولی برای معذرت خواهی نه.

الانم اول خودت رو اصلاح کن که متعادل باشی

دوم دم ظهر یه پیام محبت آمیز بده و برای بار آخر ابراز پشیمانی کن که عصبانی بودم و.... 

سوم شام مورد علاقه رو درست کن

چهارم اومد خونه مهربون و مودب برخورد کن ولی دیگه منت کشی و به دیت و پا افتادن رو بذار کنار وظیفه سما عذرخواهی بوده که انجام دادی

پنجم چند روزی تحمل کن مردها گاهی نیاز دارن چند روزی خلوت کنن گذر زمان همه چیو درست میکنه و این چند ردز قهر بودن از طرف همسر یه تنبیه برای شمام میشه که من بعد دیگه حتی تو اوج عصبانیت هم هر حرفی نزنی. 

فایده نداره خیلی بد قهره این کارا روش جواب نمیده از بس انجام دادم دیشب کلی ازش عذر خواهی کردم هی گفت ...

هیچی نگو فقط برو حمام یه غسل انجام بده به نیت اینکه محبتت بیوفته تو دل همسرت بعد سوره مزمل سه بار بخون به آب شربت کن بده بخوره 

من هر وقت دعوامون بشه این غسل انجام میدم اگه ضد درصدم مقصر باشم شده نصف شبم بیاد بغلم میکنه ودلش برام تنگ میشه مثل همین پنج شنبه که دعوامون شد بعد پیشقدم شدم برای آشتی گفت به هیچ وجه دور من نیا نگاهش سرد سرد جمعه شب یه غسل کردم دیگه یه کلمه هم باهاش حرف نزدم اومدم بیرون رفت شام گرفت نخوردم داشتم بچه رو میخوابوندم اومد بردخوابش کرد بعدم به زور غذا مو داد بخورم حتی عذر خواهی هم کرد منم معذرت خواهی کردم حل شد

خدایا میشه سال‌99 رو حذف کنیم دوباره نصب کنیم آخه این ویروس داره🥺😬
2714
چقدبایه کلام عصبانی شدی وچقدشوهربدبختتوسرکوفت وفحش دادی...این تکه کلام خیلیاس که میگن دربی صاحابوببن ...

دقیقا یه اصطلاح رایجه

این حجم از خشونت و عصبانیت و واکنش نشون دادن به خاطر گفتن یه در بی صاحب رو ببند خیلی زیاده رویه 

[QUOTE=80287263]از وقتی بچه دار شدم اینطوری شدم عصبی که میشم خودمو میزنم یا به شوهرم چرت و پرت میگم بعد به غلط کردن ...[/QUOTE

دیگه کارت خیلی اشتباهه

میدونی تو دعواهای شما اون لچه چه ترس و استرسی بهش وارد میشه

الگوی بچه پدر و نادره. اگه بعدا بچتون عصبی بشه یا مشکلات اخلاقی پیدا کنه یا همین الفاظ و رفتار ها رو از شما تو دعوا ها یاد بگیره و بعدا استفاده کنه دیگه جای تعجب براتون نداشته باشه. 

بابا اخه من دست گذاشتم رو نقطه ضعفش پدرش فوت کرده گفتم خونه مامانت بی صاحابه نه خونه ی من اخه بهم گف ...

خوب گفتی چیزی که عوض داره گله نداره ...همون قدر که اون بهت توهین کرده تو هم کردی....

2706