2726
عنوان

شوهرم قهره

| مشاهده متن کامل بحث + 1997 بازدید | 112 پست
اها واسه همین 😔 حالا بیخیال هر چی بوده گذشت یه صفحه جدید باز کن 

نمیشه هربار ازش غذر خواهی میکنم که دیگه تکرار نمیشه اما باز دوباره تکرار میکنم دیگه براش حنام رنگی نداره😭😭😭😭😭

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
نمیشه هربار ازش غذر خواهی میکنم که دیگه تکرار نمیشه اما باز دوباره تکرار میکنم دیگه براش حنام رنگی ن ...

عزیزم پس چند روز روزه ی سکوت بگیر اوضاع اتوماتیک وار اوکی میشه

خدایا شکرت برای همه چیز
اخه خونه ی ما مال بابامه تازه بهش گفتم تو هرچی داری از خانواده ی من داری😭😭😭😭😭

تو هم بدجور سیم پیچی هات قاطی کرده بوده. منت گذاشتی؟ به نظرم تو باید روی خودت کار کنی. 

یکی اینکه موقع عصبانیت هر حرفی رو نزنی. با هم قول بدید توی دعواهاتون اسم کسی رو نیارید وسط . یکی هم مدل آشتی کردنت ایراد داره. 

من اگه جای تو بودم و این حرفها رو زده بودم. بهش یه اس می دادم که... عزیزم خودت خوب می دونی که چقدر دوستت دارم و برام مهمی و تحمل دیدن ناراحتی تو رو ندارم. بابت حرف های غیر منطقی که بهت زدم ازت عذر می خوام. به خاطر تمام لحظات خوب و شادی که داشتیم منو ببخش. دوستت دارم.

همین . دیگه نه زنگ نه اس. اومد خونه هم یه سلام خیلی معمولی غذاشو میزارم جلوش و هیچ حرفی نمی زنم. هیچی هیچی... اینطوری خودش باهات حرف می زنه. هی هم بهش نگاه نکن زیر چشمی یا خودتو غصه دار نشون نده. معمولی معمولی باش

اشکهام همه خشک شدن . دیگه حتی گریه هم نمیکنم . خدایا تو که دلت به حال من نسوخت اما تو رو به بزرگیت قسم میدم هیچ کسی رو در حسرت به آغوش کشیدن بچه اش نزار
جواب میده؟

چرا نده. همین کافیه. 

اشکهام همه خشک شدن . دیگه حتی گریه هم نمیکنم . خدایا تو که دلت به حال من نسوخت اما تو رو به بزرگیت قسم میدم هیچ کسی رو در حسرت به آغوش کشیدن بچه اش نزار

استارتر عزیز

برای خودت ارزش قائل شو زمان معذرت خواهی فقط کافی بود بگی من از حرفت عصبانی شدم یه حرفی زدم معذرت میخوام چیکار کنم که از دلت در بیاد

دوم اینکه سعی کن زمان عصبانیت خودتو کنترل کنی

به مرور و سر حوصله باهاش صحبت کن که این اخلاق قهری بودنش رو ترک کنه

در آخر هم آخه این چه اسم کاربریه؟؟؟؟؟

🖤 
ازظهر شروع کن پیامای محبت امیزبده بهش ولی خودتو برای یه منت کشی حسابی اماده کن...مردا قهر نمیکنن ول ...

این چه کاریه،موقع معذرت خواهی هیچ وقت به خودت توهین نکن،امروزم خونه مرتب باشه،به خودتم برس ،اومد به روی خودت نیار باهاش گرم بگیر،اگه رفت تو قیافه،بهش بگو نمی‌خوام کش بدم،برای کار دیروزم عذر خواهی کردم،بعد برو آشپز خونه مشغول شام درست کردن شو.

خدایا شکرت💖
2706