2726
عنوان

شوهرم قهره

| مشاهده متن کامل بحث + 1997 بازدید | 112 پست
وقتی اومد ی فصل دیگه فحش بده به خانواده ش که یا  بگیره مرد باقهر از خونه بیرون نمیره😆 معذرت خ ...

بابا اخه من دست گذاشتم رو نقطه ضعفش پدرش فوت کرده گفتم خونه مامانت بی صاحابه نه خونه ی من اخه بهم گفت اون در بی صاحابو ببند

به خدا نشون دادم دیشب حتی دست و پاشو بوسیدم اما نمیبخشه

دیگه لازم نیست انقدر خودتو کوچیک کنی مگه چکار کردی من بودم اگه مقصر هم بودم اینکارو نمیکردم زن ظرافت داره یه عذرخواهی کن قبول کرد کرد نکرد بیخیال خودش فراموش میکنه

آقاجون به خاطر بچه ها ظهور کن

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

به خدا نشون دادم دیشب حتی دست و پاشو بوسیدم اما نمیبخشه

فکر کنم این مسئله بینتون زیاد پیش اومده

چرا دست و پای همسرت رو بوسیدی؟

این کار اشتباه برای معذرت خواهی

باید توی رفتار و عمل نشون بدی که پشیمانی

این بوسه ها رو برای این مواقع خرج نکن

آدم در رابطه عاطفی دست و پای همسرش رو هم می بوسه ولی برای معذرت خواهی نه

وقتی برای خودت حریم و حرمت و شان قایل نباشی طبیعی هست که برای دیگران هم قایل نخواهی شد و در عصبانیت حرف نابجا خواهی زد 

یادت باشه مناسبات واقعی بین زن و مرد توی دعوا معلوم میشه روی کنترل خشم خودت کار کن و در این زمینه از همسرت کمک بخواه

😁
2728

اولا مدیریت خشم رو یاد بگیر

دوما به خانواده طرف فحش ندددددده

سوما به شیوه صحیح عذرخواهی کن نه دیت و پا بوسیدن

چهارم غذا بپز و مهربون باش اما التماااااس نکن

تو را من چشم در راهم لندکروز خوشگلم

ببین قلق شوهرت باید دست اومده باشه مثلا شوهرمن قهر کنه اون لحظه برم منت کشی پرو میشه اصلا دیگه آشتی نمیکنه  شما بهش فرصت بده به خودت احترام قایل شو یعنی چی جلوی شوهر فحش بدی به خودت 

با رفتارت نشون بده مثلا شام  موردعلاقه شو بپز اگه اتاق خواب تزیین کنه و روی کاغذی چیزی بنویس معذرت میخوام روی آینه های اتاق خواب میز آرایشت بنویس مغذرت میخوام تا ببینه 

برای رسیدن به موفقیت هام یه صلوات بفرسین ممنون 
فایده نداره خیلی بد قهره این کارا روش جواب نمیده از بس انجام دادم دیشب کلی ازش عذر خواهی کردم هی گفت ...

بی محلی کن عزیز،هورموناش که بزنه بالا دستتم میبوسه

اسپویل فقط پدرم که چند سال پیش گفت تو هیچ گوهی نمیشی               ممنون پدرجان (:

خوش به حال شوهرهای نی نی سایتی والا شوهر من اگه ازم ناراحت بشه بستگی به شدت دلخوریش از چند روز تا یه هفته تو آمپاسه شدیده میگع باید تنها باشم تا کنار بیام. اصلاااااا غذای خوب و عذرخواهی و لباس خوب و...جواب نمیده ...تعجب کردم که اکثرا این پیشنهادها رو میدن 

Nothing special...
بابا اخه من دست گذاشتم رو نقطه ضعفش پدرش فوت کرده گفتم خونه مامانت بی صاحابه نه خونه ی من اخه بهم گف ...

بهترنبود اون موقع میگفتی عزیزم چرا اینطور صحبت میکنی؟

اینجا خونه ی ماست و صاحبش ماییم 

😁
وقتی اومد ی فصل دیگه فحش بده به خانواده ش که یا  بگیره مرد باقهر از خونه بیرون نمیره😆 معذرت خ ...

همون نمیدونم چرا انقد بعضی ها زیاده روی میکنن که به گ..خوردن بیفتن من که همیشه سعی میکنم جوری باشه که مجبور نباشم معذرت خواهی کنم وقتی هم که مقصر باشم جون میدم تا بگم ببخشید 

من معمولا قهر باشیم شب که می شه می رم به زور بغلش می خوابم. هی منو هول می ده ولی من بهش می گم فک نکن اینا آشتی کنونه. تو شوهر منی وظیفه ته بغلم کنی تا بخوابم. بحث ما هم هیچ ربطی به الان نداره. زود نازم کن خوابم میاد. 😁😁😁

هر چه قدر مقاومت کنه بیشتر میرم بغلش . مجبوره تسلیم بشه

اشکهام همه خشک شدن . دیگه حتی گریه هم نمیکنم . خدایا تو که دلت به حال من نسوخت اما تو رو به بزرگیت قسم میدم هیچ کسی رو در حسرت به آغوش کشیدن بچه اش نزار

چرا ب شوهرت اینقدر بی احترامی کردی ک حالا نمیدونی کار کنی

بعدم چرا اینقدر ب خودت بی احترامی کردی بهش گفتی گه خوردم و دست و پاشو بوسیدی!!!

عزیزم فقط نرمال رفتار کنی همه چی حله

2706