2410
2553
عنوان

شوهرم قهره

| مشاهده متن کامل بحث + 1997 بازدید | 112 پست
ازظهر شروع کن پیامای محبت امیزبده بهش ولی خودتو برای یه منت کشی حسابی اماده کن...مردا قهر نمیکنن ول ...

اره والا.شوهر من یبار قهر کرد تا ۳روز حرف نمیزد😩😩😩

آنان که سر مستی ما طعنه زنانندبگذار بمانن به خماری که ز ما هیچ ندانند

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

به نظرت تاثیر داره.بچه کوچیک دارم میترسم تلافی کنه اخه دیشب گفت تو تو تصمیمات جدید منی این حرف یعنی ...

نمیدونم منظورحرفش چی بوده ولی من هروقت اینکارومیکنم جواب میده

تموم دنیا یک طرف تو یک طرف عزیزم
2720
به نظرت تاثیر داره.بچه کوچیک دارم میترسم تلافی کنه اخه دیشب گفت تو تو تصمیمات جدید منی این حرف یعنی ...

خواسته تهدیدت کنه. 😁😁😁

نگران نباش

اشکهام همه خشک شدن . دیگه حتی گریه هم نمیکنم . خدایا تو که دلت به حال من نسوخت اما تو رو به بزرگیت قسم میدم هیچ کسی رو در حسرت به آغوش کشیدن بچه اش نزار

به نظر من مردا وقتی ناراحتن زیاد پاپیچشون نشیم بهتره در ضمن زیاد هم عذرخواهی نکن 

فقط ی شام خوب درست کن و با خوشرویی برخورد کن کمی هم صبپر باش درست میشه

ب مردا باید فرصت داد کنار بیان با ناراحتیشون

2714

وقتی اومد ی فصل دیگه فحش بده به خانواده ش که یا  بگیره مرد باقهر از خونه بیرون نمیره😆

معذرت خواستی دیگه چرا گفتی گ خوردی آخه؟

عادتش نده به اینجورقهرا

عذربخواه وبگو دوس داری از دلش دربیاری بخاطر اشتباهی که ازت سرزده

اگه مایله بیاد حرف بزنین باهم

تامام

فایده نداره خیلی بد قهره این کارا روش جواب نمیده از بس انجام دادم دیشب کلی ازش عذر خواهی کردم هی گفت ...

دیگه زیادی پرروش نکن وقتی معذرت خواستی دیگه چرا میخوای باز منت کشی کنی، به نظرم عادی رفتار کن تا خودش بیاد آشتی ،ببخشید پسر پیغمبر که نیست ،خوت رو کوچیکه نکن jمگه اون وقتی با تو دعوا می‌کنه خودکشی می‌کنه که تو آشتی کنی فوقش معذرت خواهی دیگه؟!

به خدا نشون دادم دیشب حتی دست و پاشو بوسیدم اما نمیبخشه

آخه این چه مدل عذرخواهیه 😠😠😠

تو فقط با این کارا خودتو بی ارزش می کنی. راهت رو اشتباه می ری. قرار نیست به خاطر یه اشتباه زیر پا بیفتی که. 

اشکهام همه خشک شدن . دیگه حتی گریه هم نمیکنم . خدایا تو که دلت به حال من نسوخت اما تو رو به بزرگیت قسم میدم هیچ کسی رو در حسرت به آغوش کشیدن بچه اش نزار
2706