2726
عنوان

شوهرم قهره

1997 بازدید | 112 پست

سلام عزیزان شوهرم دیشب قهر کرده خیلی بد باهاش حرف زدم تا حالا اینطوری باهاش حرف نزده بودم به مامانشم توهین کردم الان مثل خر موندم تو گل تروخدا راه حل های اشتی توپ بدین.چیکار کنم اشتی کنه صبح هم عصبانی رفت سر کار ساعت ۵ بعد از ظهر میاد

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
وقتی اومد برو ماچش کن بگو عصبانی بودم عزیزم یه چیزی گفتم به دل نگیر

فایده نداره خیلی بد قهره این کارا روش جواب نمیده از بس انجام دادم دیشب کلی ازش عذر خواهی کردم هی گفتم گه خوردم تا بیخیال بشه اما نشد

ازظهر شروع کن پیامای محبت امیزبده بهش

ولی خودتو برای یه منت کشی حسابی اماده کن...مردا قهر نمیکنن ولی اگه بکنن حالا حالاها ازخرشیطون پایین نمیان😩😩😩

😊زیادی خوب نباش داستان میشه😊

زنگ بزن بهش عذرخواهی کن

شب هم‌ا‌مد اول بذار استراحت کنه 

بعد خیلی منطقی بشین صحبت کن ‌‌ بگو رفتاری که کردی درست نبوده و در شان یک خانم رفتار نکرده ای 

ازشون بخواه که کمک کنن که توی عصبانیت چیزی نگی که بعدا پشیمان بشی

سعی کن نشون بدی که قلبا ناراحتی و پشیمان

😁
شام موردعلاقشوبپز.یه کیک کوچیکم درست کن.اگ میتونی یه کادوی کوچیکم بگیر خیلی شیکومجلسی وقتی اومدمعذرت ...

به نظرت تاثیر داره.بچه کوچیک دارم میترسم تلافی کنه اخه دیشب گفت تو تو تصمیمات جدید منی این حرف یعنی چی اخه

والا هر خانمی خودش بهتر میدونه چنین موقعی چه کنه 

بعنوان مثال همسرم سکوتم یا پشیمونی تو چهرم رو میبینه متوجه میشه ..یا مثلا بدون هیچ حرفی غذای مورد علاقش رو با تزیین بزارم جلوش میفهمه این یعنی عذر خواهی 

خدایا شکرت برای همه چیز

بهش بگو همین که هست خیلی ناراحت بشی از فردا همینم نیست😁

شوخی کردم عزیزم گلم براش غذای موردعلاقشو بپز وقتی اومد ازش با یه لیوان شربت استقبال کن و بگو که پشیمونی و معذرت بخواه 

اگ برات مقدوره بهش بچو که میخوای خونوادشو دعوت کنی یه شب شام دور هم باشین وقتی هم دعوت کردی از وقتای دیگ بیشتر بهشون احترام بذار که شوهرت ببینه...

آنکه اسب داشت غبارش فرو نشست، امان از گرد سم تازه خر خریده ها
2706