2737
2734
عنوان

رفتارهای عجیب مادرشوهرم با شوهرم

| مشاهده متن کامل بحث + 1930 بازدید | 73 پست
نه عزیزم ما هم برادر داریم پسر داریم مامانمون عروس اورده اما همیشه سعی کرده زن و شوهرو به هم نزدیک ک ...

اصلاناراحتیتون واسم قابل هضم نیست

سرشو رو پا پسرش نتونه بذاره چه صیغه ایه؟

پدرمنم هنوز ک ما لندهور شدیم مارو بغل میگیره

حالاباید همسرمون حرص بخوره بگه رفتار پدر زنمون با زنمون فلانه؟

بابا اینا پدر،مادرن

پدر،مادر،نفسشون ب نفس بچشون بنده

یک عمرخون دل کشیدن ک بعد به ما عروساشون بابت هر حرکت و محبتشون نسبت ب فرزندشون مواخذه شن؟

انصاف داشته باشید 

واقعا حالم گرفته میشه از چنین تفکراتی😐

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

اينكه خانواده هاي قديمي اكثرا به پسرشون از يك سني نزديك نميشدن علت رفتار صحيحشون نيست دليل تربيت سن ...

عجب😀 نظرتون برای خودتون محترم هست عزیزم..ما محبت مادر ب پسر و بالعکس و زن و شوهر رو به هم  متفاوت میدونیم و حریم میذاریم همین😏اینایی هم گفتین ب ما نمیخوره دهه ۴۰ و..😂😂😂

آرامش و سلامتی و دیگر هیچ...
2731

اگه خدای نکرده مشکلی برا پسر متاهل پیش بیاد عروس بذاره بره وظیفه لگن کشی از زیر پسر و حمومش گردن مادر باشه هیچ ایرادی نداره خب بالاخره مادرشه هرجاشو دست زد دید ولی ی سر رو پاش گذاشتن شد حریم و فلان !!!

عجب

خدا انشاالله شفات بده عزیزم یه نگاه بندازی میفهمی ریپلای کردی منو😐😐😂😂😂😂

ایشون فکر کنم اکانت دوم استارتر باشه چون الکی الکی منو هم ریپلای کرد در صورتیکه اصلا با ایشون حرفی نزده بودم😊

خدایا،حال همه رو به بهترین شکل خوب کن♥️

اگه به قصد اذیت کردن شما این کار رو میکنه کارش اصلا درست نیست اینجور محبت کردن رو میتونه وقتی شما نباشی انجام بده تا حساسیت ایجاد نکنه شما هم بی محلش کن یا اگه زل زد تو چشات یه لبخند تمسخر آمیز تحویل بده

...Keep Calm and Nothing Else Matters
2738

استارتر این رفتارایی که شما گفتی بد نبود ولی اگر قبلا مطمئنی اینطور نبوده و حالا مثلابا قصد و غرض این کارو میکنه که حرص شما رو دربیاره باید بگم هرچی بیخیال تر باشی بهتره 

پرنسس نازم😍                                                       چی از خاک این دنیا میخوام وقتی که تو رو دارم😍❤❤ 

عزیزم شما باید با همسرت صحبت کنی و خط قرمزاتو براش تعیین کنی با بی خیالی طی کردن اوضاع تغییری نمی کنه چون هر دو شون عادت میکنن وقتی می بینی چسبیدن به هم پاشو برو بیرون از اتاق 

محرم بودن هم یه چارچوب و قواعدی داره 

اینا درسته ها ولی باید پذیرفت خیلی از مادرای ایرانی محبتی که از همسرشون دریافت نکردن و میخوان از پسرشون دریافت کنن و در نتیجه عروس رو جای هووی خودشون میبینن و اذیت میکنن

پرنسس نازم😍                                                       چی از خاک این دنیا میخوام وقتی که تو رو دارم😍❤❤ 
2706