2726
عنوان

مهرتون چقدر بوده و خانواده شوهرتون کدوم تیکه های جهیزیه تون رو دادند؟

| مشاهده متن کامل بحث + 33524 بازدید | 1220 پست
بعدم میگن چرا پسرا زن نمیگیرن!! از بس که خونواده ی عروس‌ پر ادعا و طلبکارن! مگه همه چی به عهده ی دام ...

ببخشید ولی داماد هرچی بخره از پول خودش برای خونه خودش میخره به نظرم پسرا باید دنبال دختر کم توقع بگردن که بتونه با همون کمشون بسازه نه دختر پول دار که خودش همه جهاز رو بیاره. به نظر من وظیفه خود دختر و پسره که زندگیشونو بسازن نه پدر و مادراشون اونا نهایتا باید هرجا گیر کردن کمکشون کنن. نه پسر باید توقع زیادی از دختر داشته باشه نه دختر خیلی اهل بریز و بپاش باشه تا این حرفا درست نشه که این بگه من که کلی جهاز آوردم تو عروسی پدرشو درمیارم اون بگه من که کلی مهرش کردم باید همه چیز بیاره و... فقط فکر تیغ زدن هم باشن.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خاهرم نامزده.فامیلای شوخرش همشون مهریش از ۱۰۰۰ تا بیشتر حتی خاهرشوهرش.ولی واس این قبول نکردنک حداقل با مهریه من بابام قبول کرد ۸۵۰ تا. 

ولی هیچ وسیله ایم از طرف دومادا نگرفتن.دوتاشونم قبول نکردن.همه جهیزیه ها با خونواده عروس بود.اونم ما فقد با ۵ ۶ ماه فاصله .جهیزیع منو تموم نکرده واس خاهرم جهیزیه میگرن.الانم سیسمونی .😥 وضعشونم اونقد خوب نیس .

خدایا خودت کمکم کن🤗
اره عمده اش ایناست.ولی خرده ریزه ها که هرچیم میخریم تموم نمیشن هر کدوم خزینه های خودشو داره خصوصا ال ...

خب اونوقت واس پسر هم دوبله سوبله هست....پسر باید طلا بگیره خونه تهیه کنه حالا ماشین هیچ....عروسی بگیره...

زندگی زیبا و مثبت از ذهنی زیبا و مثبت ساخته می شود
2728
پدر داماد تو دلش آشوب نیست؟؟؟ چون پولدارن فک میکنی خرجیم ندارن؟؟ بعدم بهتر بود شما با همسطح خودتون و ...

کاملا هم سطحیم و هنوز وصلتی در کار نیست عزیزم .ممنون ک طرف دامادی😏

داماد ماشین نداره .فقط و فقط خونه داره ک اونم مال خودش نیست.مال باباشه.تازه عروسی هم انگار میل ندارن ...

به نظر من اینا دیگه دارن خیلی به خودشون میرسن پس شمام بگین ما همه چیز میاریم به شرط این که پسرتون خونه به نام خودش داشته باشه و جدا از خانواده شوهر. 

114سکه .خانواده شوهرم هییییییییچیییییییییییییییییییییییییییییییی با همین عظمتی ک نوشتم. یعنی هیییچ کمکی نکردن.....حتی ی دسته گل  .. شوهرم ماشین لباسشوییو یخچالو خرید فقط....

وقتی همه بگیم مملکت با حرکت من ی نفر درست نمیشه نباید توقعم داشته باشیم ک جهان اول و دوم باشیم ...من اگه اب استفاده نکنم درست میییشه ؟؟؟ من اگه ماشین نخرم درست میشه؟؟؟ من اگه طلا نخرم درست میشه ؟؟؟ من اگه اشغال نریزم محیط زیست مشکلش حل میشه؟ من اگه کتاب بخونم فهم مملکت میره بالا؟؟؟ من ی نفر اگه راهنما بزنم همممه مشکلات راهنمایی رانندگی حل میشه ؟؟؟؟ هممممش همممینجوری حرف میزنیم ...این من منا میلیون ها منه
من مهریه ام 114تا بود با یه مکه و کربلا تمام تیکه های بزرگ رو هم داماد داد دوتا فرش سه درچهار که الب ...

منم دقیقا همینو میگم وسایل خونه مثل مهریه نیست ک بگیم بگیر نگیر نداره .وسایل خونه رو باید داشت....همون اولم باید داد

پیگه اصفهان خدایی خیلی زور داره....همه آی با خود عروسه...پس داماد چی؟؟؟؟خونه و زمین که به نفع خود دا ...

دقیقا همینو بگو داماد واسه خودش خونه و ماشین میخره بنام خودش... حالا بابای دختر خودش و بذاره زیر هزار تا قرض و قوله و تن بده ب اینهمه رسمای مسخره که چی؟ که دخترش شوهر کرده! واقعا با تمام احترام ب اصفهانیای عزیز ابن رسمای تجمل گرایانه و ضد دخترشون خیلی متحجرانست

‏فرمولی مهم درزندگی از کلام استاد شجاعی: به همه چیز نگاه امانتی داشته باشید...فرزندم امانته...خونم امانته... همسرم امانته......و.......                                      امام صادق(ع): شخص امین آن کسی است که از خدا می‌ترسد. (بحار،‌ ج ٧٥، ص ٩٩)...                             در امانت ها خیانت نکنیم ...‎#خودسازی
ببخشید ولی داماد هرچی بخره از پول خودش برای خونه خودش میخره به نظرم پسرا باید دنبال دختر کم توقع بگر ...

عقیدتون قابل ستایشه. کاش،یه روز،بیاد همه این عقیده و تفکر و عملی کنن...

‏فرمولی مهم درزندگی از کلام استاد شجاعی: به همه چیز نگاه امانتی داشته باشید...فرزندم امانته...خونم امانته... همسرم امانته......و.......                                      امام صادق(ع): شخص امین آن کسی است که از خدا می‌ترسد. (بحار،‌ ج ٧٥، ص ٩٩)...                             در امانت ها خیانت نکنیم ...‎#خودسازی
2706