2733
2734
عنوان

یکی قبلا بهم پیشنهاد داده بود و رد کردم اگه

| مشاهده متن کامل بحث + 439 بازدید | 44 پست

همینطوری یه سوال الکی بپرس ببین جواب میده یا نه.  یا تو فیس بوک ادش کن ببین اکسپت میکنه؟  

معجزه برای قلبی اتفاق می افتد که آرام و خاموش آن را پذیرا باشد. گروه قرمز. وزن اولیه ۸۸/۴🤦🏻‍♀️😱،وزن هفته پیش ۸۴/۵، وزن فعلی ۸۲/۹، وزن هدف ۶۰🤞😎 تاریخ شروع چهارم فروردین ۱۴۰۳

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اگه جواب بده ینی پا داده؟

بستگی به لحنش داره.  از سر باز کنی جواب بده یا با حوصله  جواب بده و سر بحث باز بشه. 

معجزه برای قلبی اتفاق می افتد که آرام و خاموش آن را پذیرا باشد. گروه قرمز. وزن اولیه ۸۸/۴🤦🏻‍♀️😱،وزن هفته پیش ۸۴/۵، وزن فعلی ۸۲/۹، وزن هدف ۶۰🤞😎 تاریخ شروع چهارم فروردین ۱۴۰۳
2728
اون موقع بهش گفتم ب یکی فک میکنم :)) و واقعا هم اینطور بود.. اما الان فهمید اونی ک بهش فک میکردم ی ...

خب پس دلشو شکستی که رک گفته بودی کس دیگه ایرو میخوای حالا میگه چرا از اول منو انتخاب نکردی اگه مغرور باشه تلافی میکنه اگه نه واسش مهم نباشه واقعا بخوادت باهات دوس میشه فقط باید اینم درنظر بیگیری که تا الان با کسی دوست نشده باشه وتحمل شنیدن حرفای ناخوشایندم داشته باشی

آرامش
اگه جواب بده ینی پا داده؟

ببین اگه جواب داد مستقیم بهش نگو پشیمونی واینا،هی ارتباطتو ادامه بده و قطع نکن و بیشترش کن ،تابرسی به نقطه ی مطلوب  

کلی دستم درد میگره تایپ میکنم،یه ری اکشن نشون بده.....والا  
2738

گفتی دقیقا داری به کی فکر میکنی؟  اگه نه که دیوار حاشا بلنده.  بگو بهانه بود برای اینکه صد در صد مطمین باشم دیگه سراغم نمیای. 

بهش کفتم یه همکلاسیه... ولی اسمشو اینارو نگفتم! نباید میگفتم؟ 

بهش بگو بعدا خودت بودی،داشتم به خودت فکر میکردم  بگو میخواستم مطمین شم از حسم

کلی دستم درد میگره تایپ میکنم،یه ری اکشن نشون بده.....والا  
بهش کفتم یه همکلاسیه... ولی اسمشو اینارو نگفتم! نباید میگفتم؟ 

حاشا کن😋 دروغه ولی واقعا حس بدی به طرف دست میده اگه بخوادت واقعا.  اگه نخوادت که کلا به اینجا نمیرسه که بخوای بهونه بیاری.  میگن جز راست نباید گفت هر راست نشاید گفت. 

2706