2733
2734
مرسي عزیزم. ايشاالله کار شما هم انقدر پر برکت و پر روزی بشه که احتیاج به عوض کردن شغل نداشته باشين. ...

ممنون ابجی،میگن امسال اخرین سالی که خدمت سربازیومیفروشن،شوهرم ازاین میترسه خدمتشونگیره بعدپشیمون شه ونتونه جایی کارکنه

ممنون ابجی،میگن امسال اخرین سالی که خدمت سربازیومیفروشن،شوهرم ازاین میترسه خدمتشونگیره بعدپشیمون شه ...

آره خب. اگه نخواد جایی کارمند بشه هم به نظر من تکلیف خدمت سربازی باید مشخص بشه. سخته اينجوري. دست و پای آدم برای همه کار بسته است. 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

کارمندی حتی تو ارگان های خوب وپست های رده بالا هم به درد نمیخوره

من اصلا زندگی بخور نمیر کارمندی ‌رو دوس ندارم

چرخ برهم زنم ار غیر مرادم گردد، من نه انم که زبونی کشم از چرخ فلک
2728
کارمندی حتی تو ارگان های خوب وپست های رده بالا هم به درد نمیخوره من اصلا زندگی بخور نمیر کارمندی ‌ر ...

من خیلیارودیدم کارمندن حقوقشون 1800ولی زندگی خوبی دارن وراضی هستن

من خیلیارودیدم کارمندن حقوقشون 1800ولی زندگی خوبی دارن وراضی هستن

با این حقوق ابتدایی ترین نیاز ها هم به سختیییییی برطرف میشه

ببین اصلا میتونی با همچین درامدی یه ماه سر کنی

2738
با این حقوق ابتدایی ترین نیاز ها هم به سختیییییی برطرف میشه ببین اصلا میتونی با همچین درامدی یه ماه ...

اره میتونم کرایه خونه واب وبرقوجدابزارم،وپس اندازکنم وخرج خونه

اره میتونم کرایه خونه واب وبرقوجدابزارم،وپس اندازکنم وخرج خونه

گفتنش راحته

بشین مخارج یک ماهت رو بنویس

خودت متوجه میشی اصلا وابدا به این اسونی ها نیس

آخه کلی نمیشه که شغل آزاد و دولتی را مقایسه کرد. 

بستگی داره چه نوع شغل دولتی ای داشته باشه و یا اینکه چه نوع کار آزادی داشته باشه. 

شرکت نفت کار دولتی میشه و حقوق عالی 

و معلمی هم کار دولتی هست و حقوق متوسط 

برای آزاد هم همینطور 

یکی برقکاری میکنه یکی طلافروشی داره. 

کارمندی حتی تو ارگان های خوب وپست های رده بالا هم به درد نمیخوره من اصلا زندگی بخور نمیر کارمندی ‌ر ...

من کارمندم زندگیم بخورنمیر نیست والا شغل آزادم داریم تا آزاد همه ی شغلای ازاد توشون پول نیست 

اگه به من باشه ستاره های آسمونو براش میکنم فرش زیر پاش 😍
من کارمندم زندگیم بخورنمیر نیست والا شغل آزادم داریم تا آزاد همه ی شغلای ازاد توشون پول نیست 

دقیقاشغل ازادزمانی خوبه که سرمایه زیادی داشته باشی که بازارت گرم بشه

2706