2737
2734
عنوان

شماهم مث من هستید با من مریضم؟🙄🙄

161 بازدید | 19 پست

دوس دارم یکمم ادما ازم حساب ببرن مخصوصا فامیل شوهر

وقتی مامانم هس خیلی خوب رفتاز میکنن ولی مواقع دیگه نه

شما چیکار میکنید دیگران یکم ازتون یه کوچولو حساب ببرن؟

💚🎈از ته دلت برام دعا کن🍀🎈💚

ازم حساب میبرن چون گاهی خیلی جدی میشم و شدییید برخورد میکنم

تو دیگر خوب نخواهی شد ...تا آخر عمردرگیر من خواهی بودو تظاهر می کنی که نیستی... مقایسه تو رااز پا در خواهد آورد... من می دانم به کجای ---قلبت--- شلیک کرده ام .... تو دیگرخوب نخواهی شد...

نميدونم ولي بيشتريا حتي مادر شوهرم ميگه از طرز نگاه كردنت آدم يهو خودش رو جمع ميكنه 

خانمهاي گل 🌹مامانهاي زيبا 👸👰🏼📌بنده كارشناس مامايي📌عضو سازمان نظام پزشكي كشور📌داراي گواهينامه زايمان فيزيولوژيك

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ماام عین توشانس نداریم ون ازاول خوب بودم الان هرکی هرچی میخادبگه فقط بط محلی و بخودت رسیدن ج میده هرجیم گفتن محل نده خیلی جدی باش 

سرسری ردشو و زندگی کن دقت دق ات میدهد
2731

مگه برده داریه؟

چ حسابی ببرن؟

اگه حرفتون درست باشه و شنونده تون عاقل ک خب نیاز نیست کاری کنی میفهمه در غیر اینصورت خودتو دور از جون بکشی هم نمیفهمه ک نمیفهمه

من همیشه قصه ی عشقو میگم ... ولی تنها یارم این سازِ منه ... عمرِ عاشق بودنم چقد کمه ... آخرش آخرِ آوازِ منه ... آخرش آخرِ آوازِ منه 🎶🍦🍦🍦🍦🍦🍦🍦🍦🍦🍦🍦🍦
2738
خب بعد رابطشون باهات سرد نمیشه؟

ازدواج نکردم رو فامیل و دوستان و کیسای ازدواج امتحان کردم 😁😁😁

تو دیگر خوب نخواهی شد ...تا آخر عمردرگیر من خواهی بودو تظاهر می کنی که نیستی... مقایسه تو رااز پا در خواهد آورد... من می دانم به کجای ---قلبت--- شلیک کرده ام .... تو دیگرخوب نخواهی شد...
اره واقعاهمخ این مشکلارودارن خودتو بزن ب بیخسالی درحدخودشون رفتارکن اصلاخودتم حرص نده حرفم زدن باخند ...

بی ادبی رو خوب اومدی😂

چقدر خوشحالم که فقط من مریض نیستم

💚🎈از ته دلت برام دعا کن🍀🎈💚
2706