1093
44

بجاي إينكار چند تا نفس عميق بكش يه آبي به صورتت بزن برو بغلش كن 

گفت بیا به عقاید هم احترام بگذاریم !گفتم: نه دلیلی ندارد، نه ضرورتی ؛ همین که کاری به کار هم نداشته باشیم کافی است ؛پس دوست مجازي من اگر با من مخالفي من رو ريپلاي نكن چون من أصول خودم رو طبق نظر يه دوست و يا فرد مجازي هرگز عوض نخواهم كرد 

1058
1101

ببین اون لحظه هایی که این حالت بهت دست میده به خودت بگو این بچه که الان داره گریه میکنه هیچ پناهی غیر من نداره و من خودم خواستم که به این دنیا بیاد پس باید مواظبش باشم

منم گاهی از کوره در میرم ولی سریع خودم و پیدا میکنم و بچه ام و میگیرم توی آغوشم و بهش محبت میکنم وای نمیدونی اون لحظه ادم چقدر از خودش خوشش میاد

گاهگاهی که دلم میگیرد پیش خود میگویم آنکه جانم را سوخت یاد میارد ازین بنده هنوز
1090
خودمو کنترل میکردم وگرنه میخاستم بزنمش

وای منم شبا دچار جنون میشم از بی خوابی و سردرد دخترم دو ماهشه بهش میگم گریه کن اما دلم طاقت گریه اشو نداره یا کلی دعواش میکنم فرداش اینقدر عذاب وجدان میگیرم میخوام بمیرم چقدر من مادر بدی ام خدا من و ببخشه همش میگم دخترم تو پیری هم این رفتارو با من میکنه

گریه نوزاد براش مفیده واسه مایعات سرش خوبه گریه کنه سرشو محکم میکنه حرص گریه شو نخور

گریه نوزاد شاید براش از این لحاط مفید باشه ولی ممکنه بعدها باعث لجباز شدن بچه بشه این خیلی مهمه

گاهگاهی که دلم میگیرد پیش خود میگویم آنکه جانم را سوخت یاد میارد ازین بنده هنوز
همش تنهام.از یک شب تا ۶صبح باید گهواره رو تکون بدم صبحها هم ۸ بیدارمیشه 

خب اون بچه خم به جز تو کسی رو نداره .. تو رو خدا مواظبش باش .. نزار کاری کنی تو یه لحظه پشیمون  بشی تا آخر عمرت

مانده ایم اگر این دنیای مجازی نبود روی دیوار احساس چه کسی مینوشتیم

سلام عزیزم.منم بچه ی دومم ک خیلی گریه میکردو ریفلاکسم داشت یبار  دیگه خیلی گریه کرد گفتم بغلت نمیکنم تا اروم بشی اخه خیلی بغلی بود واذیتم میکرد ولی طاقت نیاوردم وبغلش کردم شاید شمام خسته شدی یکم سخته یچه داری.ولی بغل ما حس امنیت میده بهشون وارومشون میکنه.

835