2726
عنوان

چه نوع ماستی به کودک ۷ ماهه بدهیم ؟

12603 بازدید | 12 پست

سلام مامانا 

دختر من ۷ ماهش تمام شده و الان دیگه میتونه ماست بخوره.چه ماستی باید بهش بدم؟

تعداد رای : 1
نظرسنجی
چه ماستی میتونیم به کودک ۷ ماهه بدهیم
1
100%
تفاوت تخم مرغ و تخم بلدرچین برای کودکان
0
0%

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
واي خيلي پرچربه ، به بچه شير و ماست كم چرب بايد بديم

خود دکتر به من گفت لبنیات پرچربش کاملتره من همیشه هم شیر پرچرب میدم هم ماست پرچرب الان 3سال ونیمشه خداروشکر مشکلی هم نداشته

خود دکتر به من گفت لبنیات پرچربش کاملتره من همیشه هم شیر پرچرب میدم هم ماست پرچرب الان 3سال ونیمشه خ ...

نميدونم عزيزم ، به من كه گفتن كم چرب بدم هر چند من پسرم الان نزديك دوساله شه و بيشتر شير پرچرب ميدم خودمم احساس ميكنم مقوي تره 😑

حتي اگر تمام دنيا هم به من پيله كنند ... باز پروانه خواهم شد
نميدونم عزيزم ، به من كه گفتن كم چرب بدم هر چند من پسرم الان نزديك دوساله شه و بيشتر شير پرچرب ميدم ...

هم مقوی تره هم کامل تره عزیزم درعوض از چربیهای مضر دیگه استفاده نمیکنم وهمیشه غذای سالم مردم 

بهترین نوع لبنیات شیر بز هست من اینو با تجربه میگم خیلی خیلی ارزش غذایی بالایی داره چون شیر بز بر خلاف تصور عموم طبع معتدل دارد و طبعش سرد نیست و حاوی 96 نوع ویتامین هست و میتونه نیازهای یک انسان بالغ رو کاملا رفع کنه برای نوزادان و سالمندان هم بسیار مفید هست چون هضم خیلی راحتی داره و در بالابردن سیستم ایمی نقش به سزایی داره کافیه فقط به سرچ در مورد فواید شیر بز کنید اون وقت به خواص فوق العاده پی می‌برید دوستان اگر تهران زندگی می‌کنید مزرعه ا هست به نام مروگل چون بزهای فرانسوی دارن تمام فصل‌ها شیر بز دارن و در محیطی کاملا بهداشتی هستن و شیر وشی جلوی شما انجام میدن یک بار امتحان کنید مطمئنم همیشه دنبال شیر بز هستید بخصوص برای دلبندانتان لبنیات بز مروگل رو سرچ کنید آدرس میاد فقط ماست بز چون خیلی چربی‌ کمه