2726

من  از تبلیغ  مشکین شوی تاپ بدم میاد، دختره با اون صدای تو دماغیش میگه لباست نویه ؟؟؟ دلم میخواد خفه ش کنم😠

دخترکم! اصلا به دنیا آمدی تا حال ساده ی مرا به بهترین حال تغییر دهی... شاید تو همان نشانه ی حول حالنا الی احسن الحال خدایی !

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

تبلیغ چیز کیک گرجی و خاویار و بادمجونو و الیت و یادت رفت

عه حواسم نبوده بهشون نکته خاصی دارن عایا؟😅

💕💜😎والا الان خوشگل زیاد شده...قدیما دو سه نفر بیشتر نبودیم😎💜💕خدای مهربون هرکی امضام رو میخونه به قلبش آرامش بده اگه مشکل مالی داره مشکلش رو حل کن، اگه بچه میخواد دامنش رو سبز کن. اگه قرض داره قرضش رو ادا کن، اگه گرفتاره گرفتاریش رو  رفع کن، اگه عاشقه به عشقش برسونش، اگه مریض داره خوبش کن، اگه خونه نداره  خونه دارش کن  خدای خوبم از غیب مال ونعمت براش ببار تو بزرگی من به عظمتت شک ندارم. همیشه کنارم بودی دستم رو گرفتی  پناهم بودی، کنار این عزیز باش دستش رو بگیر پناهش باش. آمین
2728

قبلنا ی تبلیغی بود ی مرد سیبیلو میومد میگف سلاملکم...حالینا...احوالینا  

یا ی تبلیغ بود میگف کفش برای ننم غوله میگف داره داره داره  

تبلیغای موزیکال ما مجبوریم دس بزنیم دخترم برقصه  

هرچه بیشتر به میزان عشقمان اضافه کنیم شانس بیشتری برای رهایی از دام سایه خواهیم داشت. بچه هایمان را دوست بداریم اما این کافی نیست. باید یاد بگیریم بچه های دیگران را در آن‌سوی دنیا نیز دوست داشته باشیم.آوین❤️آرشین❤️آروشا❤️
من تو قسمت اوج آهنگ گریه م میگیره نمیدونم چرا 😂😂😂😂😂

بیشتر بخاطر برادران توش نگاش میکنم  

توجه کنید...اگر میتونید برای شفای یه پسربچه 15 ساله صرعی هفت تا حمد  بخونید باشد که خدا به دل پاک شما عزیزان نگاه کنه و دعاتون مستجاب بشه خیلی ممنون   
من تو قسمت اوج آهنگ گریه م میگیره نمیدونم چرا 😂😂😂😂😂

😐😐😐عاشقتم😂😂😂😂😂😂

احتمالا زیادی احساساتی میشی😌😂

💕💜😎والا الان خوشگل زیاد شده...قدیما دو سه نفر بیشتر نبودیم😎💜💕خدای مهربون هرکی امضام رو میخونه به قلبش آرامش بده اگه مشکل مالی داره مشکلش رو حل کن، اگه بچه میخواد دامنش رو سبز کن. اگه قرض داره قرضش رو ادا کن، اگه گرفتاره گرفتاریش رو  رفع کن، اگه عاشقه به عشقش برسونش، اگه مریض داره خوبش کن، اگه خونه نداره  خونه دارش کن  خدای خوبم از غیب مال ونعمت براش ببار تو بزرگی من به عظمتت شک ندارم. همیشه کنارم بودی دستم رو گرفتی  پناهم بودی، کنار این عزیز باش دستش رو بگیر پناهش باش. آمین
وای خدا ترکیدم 😂😂😂😂ایزی پایپ 😒😒😂😂😂

💃💃💃💃💃حالا سری بعد ک شنیدی باش قر بده ببین چ حالی میده😍😂😂😂😂😂

2706