2726

تبلیغات در آشپزی سامان گلریز .... ماهیتابه چدنی دسینی رو میذارید روی گاز پنج شعله سامسونگ که با ضمانت سام سرویس عرضه میشه,یه کمی روغن لادن دوست تو و من رو بریزید توش و یا از کره اطلس طلایی استفاده کنید, دو تا هم تخم مرغ تلاونگ بندازید داخلش,اگر در حین کار خسته شدید میتونید از ماساژور شاندرمن استفاده کنید,دیدید که چه سریع یه غذای خوب آماده شد!

تا برنامه بعد همتون رو میسپارم به خدای بزرگ و بیمه سینا و ایران و دانا !!😐😐😐😐😐😐😐😐

عاغا یه تبلیغی بود یه پسر بچه نشسته بود روی توالت فرنگی یهو خرسه سفید مهربان میاد دستمال تنو براش میاره پسره از خوشحالی جیغ و هورا میکشه😐

بعدم برای اینکه جذب لایه رو نشون بدن سه تا هزار تومنی میزارن روهم😐😐😐😐😐😐😐

خب ک چی؟؟؟؟؟؟؟؟

واقعا چ فکری کردن😐😐😐😐

البته الان درستش کردن😐😐😐😐😐

مایع ظرفشویی دورتووووو

با اون عمه خانم چندششون.....عمه خانم غلط کرده بزن توسرش اون ظرفو بشکون بره بابا😐😂😂😂

از همه اینا بگذریم تبلیغات ماهووووواااااارررررره......آیا از ناتوانی....رنج میبرید؟؟؟آیا از توانایی .....لذت میبرید؟؟؟؟😐😐😐😐😐😐

و هزاران سوال بووووووووق ک نمیشه جلو خانواده دید😐😐😐

.....

ودرنهایت  تبلیغ چندش و بزرگ و کور کننده یلدای نی نی سایت ک اعصابمونو خط خطی کرده بود😐😐😐😐😐😂😂😂

😐😐😐

و اما اسکار طلایی تعلق میگیره به تبلیغ.......

چه تو بارون چه توی برف💃💃💃💃

چه تو دیوار چه توی سقف💃💃💃💃

تنوعش فراوونه💃💃💃💃

نصبش چه آسوووونه💃💃💃💃

ایزی پایپ 💃💃💃💃

ایزی پایپ💃💃💃💃

منو همسرم هرشب باهاش کلی قر میدیم😐💃😂

اینهمهههه نوشتم شماهم بگید.....

💕💜😎والا الان خوشگل زیاد شده...قدیما دو سه نفر بیشتر نبودیم😎💜💕خدای مهربون هرکی امضام رو میخونه به قلبش آرامش بده اگه مشکل مالی داره مشکلش رو حل کن، اگه بچه میخواد دامنش رو سبز کن. اگه قرض داره قرضش رو ادا کن، اگه گرفتاره گرفتاریش رو  رفع کن، اگه عاشقه به عشقش برسونش، اگه مریض داره خوبش کن، اگه خونه نداره  خونه دارش کن  خدای خوبم از غیب مال ونعمت براش ببار تو بزرگی من به عظمتت شک ندارم. همیشه کنارم بودی دستم رو گرفتی  پناهم بودی، کنار این عزیز باش دستش رو بگیر پناهش باش. آمین

من کشته مرده تبلیغ ایزی پایپم

لنتی   

توجه کنید...اگر میتونید برای شفای یه پسربچه 15 ساله صرعی هفت تا حمد  بخونید باشد که خدا به دل پاک شما عزیزان نگاه کنه و دعاتون مستجاب بشه خیلی ممنون   

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
همه رو گفتی دیگه😑 دیگه چی بگیم😐

چ زود خوندی😂😂😂😂

💕💜😎والا الان خوشگل زیاد شده...قدیما دو سه نفر بیشتر نبودیم😎💜💕خدای مهربون هرکی امضام رو میخونه به قلبش آرامش بده اگه مشکل مالی داره مشکلش رو حل کن، اگه بچه میخواد دامنش رو سبز کن. اگه قرض داره قرضش رو ادا کن، اگه گرفتاره گرفتاریش رو  رفع کن، اگه عاشقه به عشقش برسونش، اگه مریض داره خوبش کن، اگه خونه نداره  خونه دارش کن  خدای خوبم از غیب مال ونعمت براش ببار تو بزرگی من به عظمتت شک ندارم. همیشه کنارم بودی دستم رو گرفتی  پناهم بودی، کنار این عزیز باش دستش رو بگیر پناهش باش. آمین
من کشته مرده تبلیغ ایزی پایپم لنتی    

😂😂😂😂😂😂

ما که باهاش کلی قر میدیم😂😂😂

من نا خوداگاه وقتی اون همه مردو که لوله جابه جا میکنن تو ایزی پایپ میببنم خندم میگیره

😂😂😂😅😅سخت مشغول کارن

کفش تن تاک مدل اراز رو فراموش کردی می خوام برم مسابقه با کفشای جدیدم میون این همه کفش اونو پسندیدم ...

احسنت😂😂😂😂😂

وای دخترم 9 ماهشه عاشق تبلیغ ایزی پایپه وقتی شروع میشه میره میچسبه ب میز و میگه ده ده ده ده ده 😍 

دلم واسه مادرشوهر جونم تنگ شده 😭😭😭😭                                                          الکی مثلا مادر شوهر منم زن خوبیه 😉😉😉😃😃😃😃     لامصب خودش ب تنهایی ده تا  ترامپ و کیم جونگ اون و روحانیه  😐😐😐😐😐😐😧😧😧😧😧
2706