1147
648

تبلیغات در آشپزی سامان گلریز .... ماهیتابه چدنی دسینی رو میذارید روی گاز پنج شعله سامسونگ که با ضمانت سام سرویس عرضه میشه,یه کمی روغن لادن دوست تو و من رو بریزید توش و یا از کره اطلس طلایی استفاده کنید, دو تا هم تخم مرغ تلاونگ بندازید داخلش,اگر در حین کار خسته شدید میتونید از ماساژور شاندرمن استفاده کنید,دیدید که چه سریع یه غذای خوب آماده شد!

تا برنامه بعد همتون رو میسپارم به خدای بزرگ و بیمه سینا و ایران و دانا !!😐😐😐😐😐😐😐😐

عاغا یه تبلیغی بود یه پسر بچه نشسته بود روی توالت فرنگی یهو خرسه سفید مهربان میاد دستمال تنو براش میاره پسره از خوشحالی جیغ و هورا میکشه😐

بعدم برای اینکه جذب لایه رو نشون بدن سه تا هزار تومنی میزارن روهم😐😐😐😐😐😐😐

خب ک چی؟؟؟؟؟؟؟؟

واقعا چ فکری کردن😐😐😐😐

البته الان درستش کردن😐😐😐😐😐

مایع ظرفشویی دورتووووو

با اون عمه خانم چندششون.....عمه خانم غلط کرده بزن توسرش اون ظرفو بشکون بره بابا😐😂😂😂

از همه اینا بگذریم تبلیغات ماهووووواااااارررررره......آیا از ناتوانی....رنج میبرید؟؟؟آیا از توانایی .....لذت میبرید؟؟؟؟😐😐😐😐😐😐

و هزاران سوال بووووووووق ک نمیشه جلو خانواده دید😐😐😐

.....

ودرنهایت  تبلیغ چندش و بزرگ و کور کننده یلدای نی نی سایت ک اعصابمونو خط خطی کرده بود😐😐😐😐😐😂😂😂

😐😐😐

و اما اسکار طلایی تعلق میگیره به تبلیغ.......

چه تو بارون چه توی برف💃💃💃💃

چه تو دیوار چه توی سقف💃💃💃💃

تنوعش فراوونه💃💃💃💃

نصبش چه آسوووونه💃💃💃💃

ایزی پایپ 💃💃💃💃

ایزی پایپ💃💃💃💃

منو همسرم هرشب باهاش کلی قر میدیم😐💃😂

اینهمهههه نوشتم شماهم بگید.....

1
5
10
15
20
25
30
35
40
💕💜😎والا الان خوشکل زیاد شده...قدیما دو سه نفر بیشتر نبودیم😎💜💕

من کشته مرده تبلیغ ایزی پایپم

لنتی   

توجه کنید...اگر میتونید برای شفای یه پسربچه 15 ساله صرعی هفت تا حمد  بخونید باشد که خدا به دل پاک شما عزیزان نگاه کنه و دعاتون مستجاب بشه خیلی ممنون   

بچه ها تو اين قرعه كشي تورهاي گردشگري شركت كنيد . 

خيلي جالبه هر كس جايزه خودش رو خودش انتخاب ميكنه 

اینجا کلیک کنید

1156
من نا خوداگاه وقتی اون همه مردو که لوله جابه جا میکنن تو ایزی پایپ میببنم خندم میگیره

😂😂😂😅😅سخت مشغول کارن

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1140
کفش تن تاک مدل اراز رو فراموش کردی می خوام برم مسابقه با کفشای جدیدم میون این همه کفش اونو پسندیدم ...

احسنت😂😂😂😂😂

1
5
10
15
20
25
30
35
40

وای دخترم 9 ماهشه عاشق تبلیغ ایزی پایپه وقتی شروع میشه میره میچسبه ب میز و میگه ده ده ده ده ده 😍 

دلم واسه مادرشوهر جونم تنگ شده 😭😭😭😭                                                          الکی مثلا مادر شوهر منم زن خوبیه 😉😉😉😃😃😃😃     لامصب خودش ب تنهایی ده تا  ترامپ و کیم جونگ اون و روحانیه  😐😐😐😐😐😐😧😧😧😧😧

دخترم عاشق تبلیغ کفش تن تاک بچه گانه و ایزی پایپه یعنی عاشقه ها همینجوری خشکش میزنه

رحم به ابرای بهارم کنید/شاخه گلی خرجِ مزارم کنید/جهل و جلو جرم و جنون آوردن/دختر شاه پریون رو بردن/دست عجم خار رطب میخوره/شیره یِ نخلا رو عرب میخوره/تا میری آتیش بکشی غماتو/پیرهن عثمون میکنن صداتو/از من و از غیرتم ای هم قفس/گریه به خاک پدری موند و بس
1103

من  از تبلیغ  مشکین شوی تاپ بدم میاد، دختره با اون صدای تو دماغیش میگه لباست نویه ؟؟؟ دلم میخواد خفه ش کنم😠

دخترکم! اصلا به دنیا آمدی تا حال ساده ی مرا به بهترین حال تغییر دهی... شاید تو همان نشانه ی حول حالنا الی احسن الحال خدایی !
تبلیغ چیز کیک گرجی و خاویار و بادمجونو و الیت و یادت رفت

عه حواسم نبوده بهشون نکته خاصی دارن عایا؟😅

1
5
10
15
20
25
30
35
40

قبلنا ی تبلیغی بود ی مرد سیبیلو میومد میگف سلاملکم...حالینا...احوالینا  

یا ی تبلیغ بود میگف کفش برای ننم غوله میگف داره داره داره  

تبلیغای موزیکال ما مجبوریم دس بزنیم دخترم برقصه  

که رمز ماست ایستاده مردن.شرریم  صانع تو تگرگی بودی از ابرا وقتی داشت خشک می شد درخت سبز ما تیشه زدی به ریشه این شب پرستا....مال تو شد 25 بهمن ماه خوش باشی پیش امیر و سهراب و ندا تو کجا و کیهان و حسین بازجو کجا......🙌                          ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤  
835