1421
1389
عنوان

بیایین باحاله

129 بازدید | 8 پست

سلام بچه بیایین بگین ازکجازندگی میکنین

هیچگاه  نه  به کسی  بخندید نه  فضاوتش  کنید  هرگز   نمیدانید  شاید  روزی  شما  هم  در  همان  شرایط  قرار  بگیرید

از اینجا و از اونجا 😐

دلم واسه مادرشوهر جونم تنگ شده 😭😭😭😭                                                          الکی مثلا مادر شوهر منم زن خوبیه 😉😉😉😃😃😃😃     لامصب خودش ب تنهایی ده تا  ترامپ و کیم جونگ اون و روحانیه  😐😐😐😐😐😐😧😧😧😧😧

کرج

که رمز ماست ایستاده مردن.شرریم  صانع تو تگرگی بودی از ابرا وقتی داشت خشک می شد درخت سبز ما تیشه زدی به ریشه این شب پرستا....مال تو شد 25 بهمن ماه خوش باشی پیش امیر و سهراب و ندا تو کجا و کیهان و حسین بازجو کجا...                               LGBT🌈❤

مناسب‌ترین تورها ویژه فصل پاییز در علی‌بابا

ببخشیداشتباه نوشتم منظورم کجازندگی میکنید

هیچگاه  نه  به کسی  بخندید نه  فضاوتش  کنید  هرگز   نمیدانید  شاید  روزی  شما  هم  در  همان  شرایط  قرار  بگیرید
1401
ببخشیداشتباه نوشتم منظورم کجازندگی میکنید

کرج 

خدایا شکرت....  دخترم رو بهم دادی و پسرم رو سالم تو بغلم گذاشتی...  خودت نگهدارشون باش شکرت خدای بزرگم ممنون که بچه هامو بهم دادی و پشت سر هم هستن سخته ولی شیرینه...  کانال دعا خیلی خوب و عالی واقعا جواب میده [email protected]

زنجان😄

پسرنازم😔هنوزم باورم نشده که ندارمت😭انقدگریه میکنم همه کلافه شدن 😭دلم براتکون خوردنات براصورت نازت برا دست وپای کوچولوت که زیرسرم لعنتی کبودشده بودتنگه عشقم😭😭😭ای کاش خدا ازم نمیگرفتت😔😔😔😔چه راحت میگن قسمت نبودفراموشش کن کسی چه میدونه من باچه ذوقی لباساتوخریدیم وهر روز نگاشون میکردم وتورو تصورمیکردم روزارومیشمردم که بیای تنت کنم قربونت برم😭😭😭😭دلم هیییییچوقت اروم نمیشه هیچوقت😔😔😔