2726
عنوان

کالری شماری ها بیاین😆

109 بازدید | 6 پست

سلام دوستان

من الان دوماهه تو رژیم کالری شماری هستم میخوام ی رژیم شوک بگیرم شنیدم بیشتر تاثیر داره کسی میدونه چجوریه این رژیم 

ظاهرا تنها چیزی ک تو دنیا عادلانه تقسیم شده عقله🤦🏻‍♀️چون هیچکس اعتراض نمیکنه بگه مال من کمه😕

اگه منظورت فستینگه بین ۵۰۰ تا ۷۰۰ کالری در نظر بگیر.

رژیم شوک رو تو اون روز پروتئین و مایعات بیشتر باید بخوری و سعی کن دو روز تو هفته فست یا همون شوک داشته باشی

کاربرِ myminion سابق که به سختی دوباره عضو شده و به نی نی یار قول داده دختر خوبی باشه  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
تو دو ماه چند کیلو کم کردین؟

70بودم

الان نمیدونم چندم😂ترازو ندارم 

ظاهرا تنها چیزی ک تو دنیا عادلانه تقسیم شده عقله🤦🏻‍♀️چون هیچکس اعتراض نمیکنه بگه مال من کمه😕

عزیزم بیا برو تو گروه تخصصیه لاغری با بچه هاش یه رژیم اصولی و بدون برگشت بگیر خلاص شو . من ۳۰ کیلو اونجا کم کردم راحت شدم خواهر .قبلش اینجا  با رژیم های ۲ به ۵ ، شوک های عجیب غریب، قرص های لاغری و رژیم های غیر اصولی عضلاتم رو سوزوندم به جای چربی خودم رو بیچاره کردم و همه ی این موارد برگشت سریع وزن داشتن. غیر اصولی جلو نرید . ایدی مدیرش رو میزارم بهش تو تل پی ام بدید ازش بخواید عضوتون کنه . فقط بگید از اینجا ایدی رو برداشتید  چون فقط خانوما هستن  امنیت گروهشون بالاست .

ایدی مدیر: shadi_dkk