2737
2734
عنوان

دم نوش های لاغری اثردارن؟؟

78970 بازدید | 33 پست

مثل نیوشا یاچیزایی که تی وی تبلیغ میکنه

توروجون عزیزترین کستون تامیاین تاپیک های رژیمم نگیدپس اسم کاربریت چی میگه ازین جملات مسخره دیگه حالم بهم میخوره نی نی سایت هرچی گذاشتم قبول نکردمجبورشدم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه مزخرفه 

‏200 سال پیش وقتی آمریکایی ها در لجن و کثافت زندگی میکردند ایرانیان مسواک میزدند.200 سال بعد وقتی آمریکایی ها کره ماه را فتح کردند ایرانیان همچنان مسواک میزدند!! آخه بهداشت خیلی مهمه
2728

خودت زنجیل دم کن هر صبح یه ربع قبل صبونه بخور برا شکم و پهلو عالیه

پیاده روی هم هر روز نیم ساعت

کلی وزن کم می کنی 

خواهش می کنم صلوات برا سلامت نی نیم و اینکه سروقت خودش فروردین دنیا بیاد بفرستید، ممنونم🙏🏻الهی هر کی صلوات می فرسته خدا بهترینا رو نصیبش کنه🌸من در احاطه نور خدا هستم که هیچ چیز منفی نمی تواند در آن رسوخ کند🌸هر انسانی حلقه ای ست طلایی در زنجیر خیر و صلاح من🌸تیکرم براساس زایمان سزارین هست.

وای ما کلا استفاده میکنیم 

من

بابام

مامانم

زنداییم

همه هم راضی هستیم ما مارک نیوشا خوردیم

جلو اشتهارو میگیره خیلییییی

چربی سوزی داره و چیزهای دیه 

زندایی من کلییی لاغر کرد بعد وزنش هم برنگشت اللن س ساله

😍😍الهی یهوووووو همونی بشه ک میخوای 😍😍
خودت زنجیل دم کن هر صبح یه ربع قبل صبونه بخور برا شکم و پهلو عالیه پیاده روی هم هر روز نیم ساعت ...

ضررنداره؟

توروجون عزیزترین کستون تامیاین تاپیک های رژیمم نگیدپس اسم کاربریت چی میگه ازین جملات مسخره دیگه حالم بهم میخوره نی نی سایت هرچی گذاشتم قبول نکردمجبورشدم 
وای ما کلا استفاده میکنیم  من بابام مامانم زنداییم همه هم راضی هستیم ما مارک نیوشا خوردیم ...

ازکجامیخرین ماهی چندکیلو

2738

من و مامان و عمم و دختر عمم نفری ۲۰۰ ۲۵۰ پول دمنوش لاغری نیوسا دادیم والا ۴نفر روو هم با این دمنوش ۴۰۰ گرم کم نشدیم. بعدشم ک وزیر بهداشت اعلام کرد ک همش الکیه و لاغر نمیکنن و فقط کمیی متابولیسم میبرن بالا ک اینو با۱۰ تومن زنجبیل و دارچینم میشه

❤️همسرم❤️
ضررنداره؟

اگه باردا نیستی نه ، چه ضرری داره ، زنجبیله دیگه ، اگه جوش‌و اینا نمیزنی و گرمیت نمی کنه عالیه

خواهش می کنم صلوات برا سلامت نی نیم و اینکه سروقت خودش فروردین دنیا بیاد بفرستید، ممنونم🙏🏻الهی هر کی صلوات می فرسته خدا بهترینا رو نصیبش کنه🌸من در احاطه نور خدا هستم که هیچ چیز منفی نمی تواند در آن رسوخ کند🌸هر انسانی حلقه ای ست طلایی در زنجیر خیر و صلاح من🌸تیکرم براساس زایمان سزارین هست.
ازکجامیخرین ماهی چندکیلو

ببین عزیزم من خیلی تحقیق کردم 

درسته بعضیا میگن رژیم و ورزش بگیر حله

من خودم اشتها کاذب داشتم با این دمنوش ها من اشتهام کم شد دمنوش قبل ورزشم و ک میخورم بیشتر کالری میسوزنم کلا خوشمزه هم هستن

من همکار بابام ک شمال ی گروه تل داره از اون میخریم  الیته اون فقط فروشندس

مهم اینه سلامت این دمنوش ها

بعد دوبتره چاق نمیشی

عوارض نداره گیاهی

من سوزش ادرار شدید هم داشتم ک خوب شد با ی دمنوشش

تازه دمنوش زد نفخشم عالیه 

شکمو راه میاندازه ک یوبوست نداشته باشی 

😍😍الهی یهوووووو همونی بشه ک میخوای 😍😍
سلام شما خودتون امتحان کردین؟

آره من قبل بارداریم هر صبح می خوردم برا من که اثر داشت، البته رعایت هم می کردم و روزی نیم ساعت پیاده روی ، ولی انقد روم اثر داشت هر کی می دید می گفت چیکار کردی

عزیزم بیا برو تو گروه تخصصیه لاغری با بچه هاش یه رژیم اصولی و بدون برگشت بگیر خلاص شو . من ۳۰ کیلو اونجا کم کردم راحت شدم خواهر .قبلش اینجا  با رژیم های ۲ به ۵ ، شوک های عجیب غریب، قرص های لاغری و رژیم های غیر اصولی عضلاتم رو سوزوندم به جای چربی خودم رو بیچاره کردم و همه ی این موارد برگشت سریع وزن داشتن. غیر اصولی جلو نرید . ایدی مدیرش رو میزارم بهش تو تل پی ام بدید ازش بخواید عضوتون کنه . فقط بگید از اینجا ایدی رو برداشتید  چون فقط خانوما هستن  امنیت گروهشون بالاست .

ایدی مدیر: shadi_dkk

2706