2737
2739

سلام من بچم لاغر بود 

سرماخوردگی گرف یه هفته دکتر بهش چرک خشک کن داد

حالا لاغر شده خیلی 

پچه پنج ماام آب شده 

چیکار کنم وزنش بره بالاااا

نگاش مسکنم گریم میگیره 

فقط شیر خودمو بهش میدم

راسی از وقتی چرک خشک کن خورده دبگه شیر نمیخوره خوب مث قبل

سویق.سرلاک.پوره موز.زرده تخم مرغ.چاق کننده هستن

من اگر خسته شبی یک تنه ایران بودم..من اگر لحظه پایانی انسان بودم....خاطرات تو منو زنده نگه داشته هنوز..وسط بی تو ترین نقطه زندان بودم♥️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم درست میشه تازه از دوره مریضیش خارج شده 

همون شیرتو بده اگه بیداره نمیخوره وقتی خوابه بده بهش میخوره

علایق : تربیت فرزند ، روانشناسی ، زبان انگلیسی ،طب سنتی و ... دعا کنید برام ...طاقتم کم شده😔
2728
عزیزم درست میشه تازه از دوره مریضیش خارج شده  همون شیرتو بده اگه بیداره نمیخوره وقتی خوابه بده ...

فقط پروفت

میدونین چرا مگس ٣ روز عمر میکنه ولی لاک پشت ١٠٠ سال؟؟چون مگس 💩 خوری میکنه ولی لاک پشت سرش تو لاک خود‌شه😒😒
2738

نگران نباش.بچه منم سرماخورد شیرمونمیخورد.وزن کم کرد.مهم اینک سرماخوردگیش رفع شه.بچه اذیت نشه

میدونین چرا مگس ٣ روز عمر میکنه ولی لاک پشت ١٠٠ سال؟؟چون مگس 💩 خوری میکنه ولی لاک پشت سرش تو لاک خود‌شه😒😒
آره شربت داد للنتی

ببین اولا دکترا میگن خود شیر مادر تمام چیزای نوزاد نیاز داره رو تو.خودش داره و حتی موقع بیماری نوزاد بهترین دوا همون شیر مادره...زیاد از این شربتا نمیدادی کاش..اگه لاغر شده بنظرم شروع کن به دادن غذای کمکی یا سرلاک...یاهمون حریره بادوم وفرنی ...خودتم شیرتو مقوی کن...تا بچه وزن بگیره..غصه این چیزا رو نخور بچه همینه دیگه گاهی چاق میشه گاهی لاغر...انشالله تنش سالم باشه

دوست داشتی خواهرم برای خونه دار شدنم یک صلوات بفرس.🌺فرستادی بهم بگو.تا منم دوتا برای حاجت شما بفرستم.🌺.اللهم صلی علی محمد و آل محمد و.عجل فرجهم🌹🌹🌹

منم دخترم لاغر یعنی از چهار ماه ب بعد میتونم غذا بدم؟

تو رو خدا ب اسمم گیر ندین ی غلطی کردم دیگه بعدش نتونستم هیچ غلطی بکنم نی نی یار هم تغییرش نمیده (بخاطر ذوقی ک اولین بار دو تا خط پررنگ افتاد نزدیک ۲۰ تا بی بی چک زدم باهم ذوق کرده بودم)هنوزم عاشق بی بی چکم😂

منم دخترم تازه داره پنج ماهش تموم میشه . ببین اولین الویتت تقویت شیرت باشه هم خوب بخور وهم استراحت داشته باش استراحت برای شیر خیلی خوبه . بعدم کم کم غذای کمکی را شروع کن من بجه اولم آخر شش ماهگی شروع کردم ولی اینو دارم بهش میدم ولی روزی یک یا دوعده نهایتا . براش ارد برنج بپز حسابی بعد از صافی رد کن نبات یا شکر بزن با کره بهش بده . بعد یک هفته بادام اضافه کن و سوپ . بعد از دوهفته گوشت بنداز تو شیشه با عمویم و جعفری و یکم برنج و هر چیز دیکه ای که دوست داری تنوع بده و دو ساعت بزار بپزه و بهش بده به همه غذاها کره اضافه کن . ودر آخر فقط آرامش داشته باش هیچی بهتر از آرامش برای بچه نیس عزیزم

شاید امروز نه اما حتما در آینده همه چیز بهتر میشود . توکلم به خداست