1093
648
عنوان

دروغ های شاخدار نی نی سایت(2)

115840 بازدید | 1020 پست

سلام خانومای گل.من باکاربری قبلیم یه بار این تاپیک رو زدم و خیلی استقبال شد.معلوم بود خیلیا مثل من دلگیرن از دروغایی که اینجا مطرح میشه.پس لطفا سرزنشم نکنید  بارها شده خودم با تاپیکای الکی سرکار رفتم و حتی یه بارم گریه کردم و آخرم متوجه شدم گوری که بالاسرش گریه میکنم مرده توش نیست!خب اینجوری به شعور آدم توهین میشه.حالا شما دروغ هایی رو که اینجا خوندید بنویسید.خودمم چندنفر رو تگ میکنم و بعد مینویسم.

فقط خواهشی که ازتون دارم لطفا از کاربرا اسم نبرید.حتی نشونی و کد هم ندید.

الهی بمیرم واسه اون نگاهت که انقدر نجیبه..

اصلا متوجه نشدم چی گفتی 🤔

یکی از تفریحام اینه میرم  یه گوشه میشینم تو تاپیک نینی یار هر کی پست میزاره نینی یار تاپیکشو حذف کنه زود میرم میخونم ببینم  چیه 👻

1053
1103
ارایشم فقط ی رژه  قدم بلنده  این همه گوریل ک تو خیابونه همش منم

من قدم کوتاهه ولی خدایی بعضی وقتا همون رژم نمیزنم

فقط 30 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر لاغریمه امیدوارم به هدفم برسم😍 شروع رژیم 97.10.22وزن اولیه 70❤67/600❤66/600❤65/800❤❤وزن هدف54 

یکی بود صد تا کاربری داشت میگف شوهرش مدیر عامل کارخونه فولاد تبریزه داستان سادیسمی سر هم میکرد اخرشم مارپلای سایت دستشو رو کردن😖😖عکس ندیر عامله رو هم داد گفت شوهرشه کلی تهمت زد بهش با آبروش بازی کرد 

من یک عدد نی نی سایتی هستم من دارای قد180 وسی کیلو وزنم بسیارزیبا و دلفریبم باچشمانی رنگی من شوهری بسیارپولدارباشغلی بسیار رده بالادارم که درخواب ندیدی ماهی 120 میلیون در ماه درآمد 119 و نیم میلیونش بابت قسط میرود و نمیرسد ما خیلی پولللللللداررررریم از همه شما بالاترم تا کورشود چشمانت که نمیتوانی ببینی😏 من گیاه خوارم در عمرم گوشت نخورده ام حالم از گوشت به هم میخورد در وعده های غذایی دو قاشق غذا بیشتر از گلوی من پایین نمیرود اینهمه هم در گوشت و مرغ فروشی ها صف کشیده اند خرزوخان و مشش ممد قلی هستن😏 همین شوهر رده بالا وپولدار مدام به من خیانت میکند گوشی من 50 میلیونی است من ازمبل استیل و طلای زرد که مال داهاتی هاست متنفرم چون من یک باکلاس تهرانی ام خانواده خودم بسیار لاکچری و اصیلنداما خانواده شوهرم کوتوله هایی زشت و کثیف و پرازویروس ونجاستند اماشوهرم که ازهمین خانواده پر از نجاست است و از ژنتیک انهاست یک جنتلمن ضدعفونی شده باقد250 و چهره ای دلرباس تمام خواهر شوهر مادرشوهرای عالم عفریته هستن به جز من و مادربی آزارم من تنهازنی هستم که در دنیایک شوهرتحفه دارم که همه زنان سعی درربودنش رادارند  من درشش سالگی ازدواج کرده ام و اندازه زن80 ساله میفهمیدم واکنون دانشجوی دکتری.کور شود هر آنکه نتواندبرتری من راببینددرکف یک سایت مجازی  

يكي بود بنام فريب خورده ي بدبخت كلا مدت طولاني سركارمون گذاشت و گفت كه نامزدش بكارتشو از بين برده و باباش فهميده برده گذاشته ش خونه نامزدش اينا

بعد پسره هم زده زيرش نميخوادش

اخرشم فهميدسم جعليه رفت همرو سركار گذاشت 

فقط 11 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدايا ممنو كه هميشه حواست بهم هست 
584

همه چی اینجا دروغه مگه اینکه عکسش ثابت بشه😕

حتی شما دوست عزیز👊😁

.کلیک کنید و تاپیک آزار روحی زنان با پسر زایی را بخوانید و نشر دهید..🎬عشق من و تو بعد از ازدواج شروع شد...هنگامی که از هم دور میشدیم اشک و نگرانی را در چشمانت خوب دیدم...تو که رفتی بالشتت را در آغوش کشیدم ...چند تاره موی مشکی که روی آن بود را برداشتم و نوازش کردم و بعد در اتاق را محکم بستم تا عطر تو فرار نکند...من تو را دوست نداشتم و تو عاشق من نبودی اما تا یواشکی از پشت پرده دیدمت عاشقت شدم و تو بدون اینکه از قبل مرا ببینی به ناگاه مجنون شدی..●♪♫●♪♫●♪♫●♪♫●♪♫

بیخیال تو رو خدا؛ اینقدر جدی نگیرید اینجا رو

فروردینی ام؛ زودرنج و حساس                                   و                                                                        یه دخمل دهه هفتادیه شیطوووون و بازیگووووش                👈 🙆‍♀️ 📚 📒 🏊‍♀️ 🚴‍♀️ 📸 💅 💄🎸 🎧 💃                                                                                               

یکی بود میگفت حاملم چیزی نمیخورم که شکم بزرگ نشه مامانم اینانفهمن😐

فقط 4 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بچه که بودم یه دوست داشتم مامانش نمیزاشت بامن بگرده چون لاک میزدم حالااون با دوست پسرش میره شمال من هنوز لاک میزنم😐
پینوکیو های محترم آماده ی دفاع از خود باشید با تشکر پدر ژپتووو😋

اره اوردم دماغاشونو ببرم 

فقط 11 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدايا ممنو كه هميشه حواست بهم هست 
835