1177
44
عنوان

دروغ های شاخدار نی نی سایت(2)

116680 بازدید | 1020 پست

سلام خانومای گل.من باکاربری قبلیم یه بار این تاپیک رو زدم و خیلی استقبال شد.معلوم بود خیلیا مثل من دلگیرن از دروغایی که اینجا مطرح میشه.پس لطفا سرزنشم نکنید  بارها شده خودم با تاپیکای الکی سرکار رفتم و حتی یه بارم گریه کردم و آخرم متوجه شدم گوری که بالاسرش گریه میکنم مرده توش نیست!خب اینجوری به شعور آدم توهین میشه.حالا شما دروغ هایی رو که اینجا خوندید بنویسید.خودمم چندنفر رو تگ میکنم و بعد مینویسم.

فقط خواهشی که ازتون دارم لطفا از کاربرا اسم نبرید.حتی نشونی و کد هم ندید.

الهی بمیرم واسه اون نگاهت که انقدر نجیبه..

اصلا متوجه نشدم چی گفتی 🤔

فقط 28 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
یکی از تفریحام اینه میرم  یه گوشه میشینم تو تاپیک نینی یار هر کی پست میزاره نینی یار تاپیکشو حذف کنه زود میرم میخونم ببینم  چیه 👻

بهترین قیمت بلیط سفر با هر وسیله نقلیه در علی‌بابا

ادامه مطلب

1156
1189
ارایشم فقط ی رژه  قدم بلنده  این همه گوریل ک تو خیابونه همش منم

من قدم کوتاهه ولی خدایی بعضی وقتا همون رژم نمیزنم

فقط 21 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر لاغریمه امیدوارم به هدفم برسم😍 شروع رژیم 97.10.22وزن اولیه 70❤67/600❤66/600❤65/800❤❤وزن هدف54 

یکی بود صد تا کاربری داشت میگف شوهرش مدیر عامل کارخونه فولاد تبریزه داستان سادیسمی سر هم میکرد اخرشم مارپلای سایت دستشو رو کردن😖😖عکس ندیر عامله رو هم داد گفت شوهرشه کلی تهمت زد بهش با آبروش بازی کرد 

میشه برای قطع ریزش موهام یه صلوات از ته دل بفرستین😭یک ساله از همه جا رونده و مونده شدم😢ریپلای نکنین بگین قرص زینک بخور کم خونی داری چکاپ کامل دادم هیییییچ مشکلی نداشتم هیچ مشکلی سالم سالم

يكي بود بنام فريب خورده ي بدبخت كلا مدت طولاني سركارمون گذاشت و گفت كه نامزدش بكارتشو از بين برده و باباش فهميده برده گذاشته ش خونه نامزدش اينا

بعد پسره هم زده زيرش نميخوادش

اخرشم فهميدسم جعليه رفت همرو سركار گذاشت 

فقط 1 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدايا ممنون كه هميشه حواست بهم هست 
1184

همه چی اینجا دروغه مگه اینکه عکسش ثابت بشه😕

حتی شما دوست عزیز👊😁

🎬 عشق من و تو بعد از ازدواج شروع شد...هنگامی که از هم دور میشدیم اشک و نگرانی را در چشمانت خوب دیدم...تو که رفتی بالشتت را در آغوش کشیدم ...چند تاره موی مشکی که روی آن بود را برداشتم و نوازش کردم و بعد در اتاق را محکم بستم تا عطر تو فرار نکند...من تو را دوست نداشتم و تو عاشق من نبودی اما تا یواشکی از پشت پرده دیدمت عاشقت شدم و تو بدون اینکه از قبل مرا ببینی به ناگاه مجنون شدی..●♪♫●♪♫●♪♫●♪♫●♪♫

بیخیال تو رو خدا؛ اینقدر جدی نگیرید اینجا رو

Beileve that the less kindness won't be  forgotten even from weak minds                         فروردینی ام؛ زودرنـــج و حساس                             و                                                                                    یه دخمل دهه هفتادیه شیطــوووون و بازیگــووووش     👈 🙆‍♀️ 📚 📖 💻 🏊‍♀️ 🚴‍♀️ 🤸‍♀️ 📸 🎵 🎧 💃 💅 💄  

یکی بود میگفت حاملم چیزی نمیخورم که شکم بزرگ نشه مامانم اینانفهمن😐

بچه که بودم یه دوست داشتم مامانش نمیزاشت بامن بگرده چون لاک میزدم حالااون با دوست پسرش میره شمال من هنوز لاک میزنم😐
پینوکیو های محترم آماده ی دفاع از خود باشید با تشکر پدر ژپتووو😋

اره اوردم دماغاشونو ببرم 

فقط 1 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40