1147
648

اون برداشتی که ازاسم کاربری وپستاشون دارین 

مثلا

خوش احلاق

شوخ

باادب

یاحتی بی ادب😁

خلاصه هرچی دوستدارین

خوواگرنظرمن باب میلت نیست ریپلای نکن😕😞😛

بچه ها تو اين قرعه كشي تورهاي گردشگري شركت كنيد . 

خيلي جالبه هر كس جايزه خودش رو خودش انتخاب ميكنه 

اینجا کلیک کنید

1156

پرنسا شوخ طبع و حرفای سخسی زن😐

دختر رویاها فرو رفته در رویاها😐

تیاسان خوبه 😁

غلاغ یه روح پسرونه داره😐

دیگه یادم نمیاد😓

اها 

نازنین شوخه😁

هارلی کویین😭

🎬 عشق من و تو بعد از ازدواج شروع شد...هنگامی که از هم دور میشدیم اشک و نگرانی را در چشمانت خوب دیدم...تو که رفتی بالشتت را در آغوش کشیدم ...چند تاره موی مشکی که روی آن بود را برداشتم و نوازش کردم و بعد در اتاق را محکم بستم تا عطر تو فرار نکند...من تو را دوست نداشتم و تو عاشق من نبودی اما تا یواشکی از پشت پرده دیدمت عاشقت شدم و تو بدون اینکه از قبل مرا ببینی به ناگاه مجنون شدی..●♪♫●♪♫●♪♫●♪♫●♪♫
8
1167
خیلی سرزنده ای  از اینجور چالشاهم خوشت میاد  زیاد به مشکلات فکر نمیکنی  ریزه میزه ...

😃😃 منو از كجا ميشناسي؟؟؟؟ 

البته قدم بلنده ولي لاغرم و خيلي كمتر از سنم نشون ميدم و موارد ديگه هم همش درست بود 

I wish I could turn back the clock. I’d find you sooner and love you longer.😍😍😍To my lovely husband 💑
@آنشرلی1973   ‍  تو که همزاد منی😍😍خودم تگت میکنم جیگر😚😚

😍😍😍قربونتم من همزادی جوونممم😍😍😍

جیگر که خر تو کلاه قرمزیه☹️☹️☹️😁😁😆😆😆😆

احـسـان هـنـــرے نیست بہ امید تلافے ، نـیـکـے بہ کـســے کــن کہ بہ کار تو نیاید ... 😊😊

نمیتونم تگ کنم😔 آبی نمیشه،    ولی هر کاربری رو  دوست دارم  حتما خصوصیات خوبی داره دیگه🌹   در هر شرایطی مودب بودن و مهربونی😍   از خصوصیات کاربرای مورد علاقه ی   منه😍😍

مردم  ایران یعنی من، یعنی تو!  تو مطالعه کن، رفتارهای اجتماعی نامناسب رو  اصلاح کن و به منم یاد بده،  با مهربانی😍  نه با لحنی که "تو بی فرهنگی و من با سواد و متمدن!! هیچکس کامل نیست....    #محمود قادری
1178