2726
عنوان

خانومای گل میشه یه لحظه بیایین مخصوصا اونایی که زایمان کردن

| مشاهده متن کامل بحث + 222 بازدید | 30 پست
وااای خدا من دکترم قرار بود بیاد بیمارستان شب زایمانم ساعت ۲ شب رفتم بیمارستان زنگ زدم به دکترم گفتم ...

الهی عزیزم چقدر سخت ولی همه مثل هم نیستن

❤ زݧ ڪــہ باشے !! مهریـــہ ات آب هم ڪـــہ باشـــد قاضـــے جیــــره بـندے اش میــڪنــد... آنچـــہ نقــد اســت فقـــط جــــان تـــوسـت ڪـــہ قــســط بـندے نـمیـشــود ˝بانــــــو˝ پـس بـــدان بــراے چـــہ ڪــســانے ««جــــانـــت»» را میـــگــذارے..☜☆☞❤
وااای خدا من دکترم قرار بود بیاد بیمارستان شب زایمانم ساعت ۲ شب رفتم بیمارستان زنگ زدم به دکترم گفتم ...

متاسفانه کم نیستن کلا تو کادر بیمارستانی ادمای بی وجدان کم نیستن و خدا ازشون نگذره

خیلی دلتنگ توام .... نمیخوای برگردی ؟؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خواهش میکنم عزیزم .. اره 2 یا 3 سانت باز شدن طبیعیه ... ولی چونکه بارداری دومتون هست باید حواستون با ...

مرسی که جواب دادید😘

فردا دیگه میرم تو 41 هفته بنظرتون اگه برم بیمارستان بستری میکنن؟؟

نوشتم نامه ای با برگ گندم فراموشم نکن با حرف مردم
2728
فدات عزیزم ... انشالله به سلامتی زایمان کنی و نی نی تو صحیح و سالم بغل بگیری 

مرسی گلم😙

❤ زݧ ڪــہ باشے !! مهریـــہ ات آب هم ڪـــہ باشـــد قاضـــے جیــــره بـندے اش میــڪنــد... آنچـــہ نقــد اســت فقـــط جــــان تـــوسـت ڪـــہ قــســط بـندے نـمیـشــود ˝بانــــــو˝ پـس بـــدان بــراے چـــہ ڪــســانے ««جــــانـــت»» را میـــگــذارے..☜☆☞❤
متاسفانه کم نیستن کلا تو کادر بیمارستانی ادمای بی وجدان کم نیستن و خدا ازشون نگذره

اره واقعا باورکنید من داد هم نمیزدم فقط گریه میکردم و ذکر میگفتم بعد اون میگفت چیه هی صدات میاد وز وز میکنی تن لشش میخواست بخوابه پست فطرت

دلم گرفته ای دوست ، هوای گریه بامن ، گر از قفس گریزم ، کجا روم کجا مننننننن😔😔😔
مرسی که جواب دادید😘 فردا دیگه میرم تو 41 هفته بنظرتون اگه برم بیمارستان بستری میکنن؟؟

فدات ... چونکه میرید تو 41 هفته قائدتا باید زابمانتونو بگیرن ولی باز بستگی به دکتر داره . بعضی دکترا صبر میکنن دهانه رحم بیشتر باز شه بعد امپول فشار رومیزنن اما بعضی نه . چونکه بارداری دومه به همون 3 سانت اکتفا میکنن و زایمان رو میگیرن . انشالله زایمان خوبی داشته باشی و راحت زایمان کنی عزیزم 

فدات عزیزم ... انشالله به سلامتی زایمان کنی و نی نی تو صحیح و سالم بغل بگیری 

راستی طوطیا ترنم ببخشید خستت میکنم ولی میخواستم بدونم موقع درد زایمان مامایی ک میاد واسه معاینه و این چیزا ماساژ و ورزشم میده یا فقط مامای همراه این کارارو انجام میده

راستی طوطیا ترنم ببخشید خستت میکنم ولی میخواستم بدونم موقع درد زایمان مامایی ک میاد واسه معاینه و ای ...

فخشت نده صلوات😂😂

ماساژ پیشکشش

اره واقعا باورکنید من داد هم نمیزدم فقط گریه میکردم و ذکر میگفتم بعد اون میگفت چیه هی صدات میاد وز و ...

میدونم چی میگید ... متاسفانه خانواده منم گیر همچین کسایی افتادن . البته ماما نبود پرشک بی وجدان بود که دور از جون همه این گروه پدرمو از دست دادم . 

فخشت نده صلوات😂😂 ماساژ پیشکشش

خخخ 😂😂

راستی طوطیا ترنم ببخشید خستت میکنم ولی میخواستم بدونم موقع درد زایمان مامایی ک میاد واسه معاینه و ای ...

عزیزم مامای همراه انجام میده .. مامایی که بخواد زایمان بگیره کارش فقط معاینه هست و یه سری کارای خاص خودش ...

میدونم چی میگید ... متاسفانه خانواده منم گیر همچین کسایی افتادن . البته ماما نبود پرشک بی وجدان بود ...

خدا رخمتشون کنه😔

عزیزم مامای همراه انجام میده .. مامایی که بخواد زایمان بگیره کارش فقط معاینه هست و یه سری کارای خاص ...

مرسی عزیزم

2706