2703
2553

سلام خانوما به نظرتون برای زایمان طبیعی تو بیمارستان خصوصی دکتر خودمون عمل کنه بهتره یا مامای بیمارستان؟ میخوام بدونم مامای بیمارستان خوب بخیه میزنه یا ن راستش یکم استرس دارم در این مورد البته هزینه شم خ فرق میکنه خواهشا نظرتونو بگین؟  

❤ زݧ ڪــہ باشے !! مهریـــہ ات آب هم ڪـــہ باشـــد قاضـــے جیــــره بـندے اش میــڪنــد... آنچـــہ نقــد اســت فقـــط جــــان تـــوسـت ڪـــہ قــســط بـندے نـمیـشــود ˝بانــــــو˝ پـس بـــدان بــراے چـــہ ڪــســانے ««جــــانـــت»» را میـــگــذارے..☜☆☞❤

معلوگه ک دکتر خودت ماماچیه

الهام خانوومی هسدم😍قبلا تو سایت دوستای خیلی زیادی داشتم ک حالا که بعد ۳سال برگشتم اکثرا قطع دسترسی شدن🥺خوشحال میشم اگه تو تاپیکی منو دیدی و شناختی بهم بگی🥰💕

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
دكتر خودت بهتره بگو از داخل زيبايي هم برات بزنه

عزیزم هزینه زیباییش جداس؟

❤ زݧ ڪــہ باشے !! مهریـــہ ات آب هم ڪـــہ باشـــد قاضـــے جیــــره بـندے اش میــڪنــد... آنچـــہ نقــد اســت فقـــط جــــان تـــوسـت ڪـــہ قــســط بـندے نـمیـشــود ˝بانــــــو˝ پـس بـــدان بــراے چـــہ ڪــســانے ««جــــانـــت»» را میـــگــذارے..☜☆☞❤

دکتر خوبه ولی مطمئن باش ماما هم کارشو خوب بلده .. من خودم ماما هستم . البته مامایی که با تجربه باشه . اگه خواستید پیش ماما زایمان کنید حتما دربارش تحقیق کنید تو خود بیمارستان

خیلی دلتنگ توام .... نمیخوای برگردی ؟؟
دکتر خوبه ولی مطمئن باش ماما هم کارشو خوب بلده .. من خودم ماما هستم . البته مامایی که با تجربه باشه ...

مرسی عزیزم

2714
دکتر خوبه ولی مطمئن باش ماما هم کارشو خوب بلده .. من خودم ماما هستم . البته مامایی که با تجربه باشه ...

راستش امروز از بیمارستان پرسیدم گفت من نمیتونم بگم کدوم بهتره باید با یه مسئول دیگ حرف بزنی منم میخوام این سری از همون مسئولشون بپرسم

گلم شما که ماما هستید میشه جواب منم بدید؟؟

من امروز تاریخ زایمانم بوده ولی اصلا علایمی ندارم هفته پیش مامای بیمارستان معاینه کرد گفت دوسانت باز شدی ولی برو خونه تا بشی سه سانت بعد بیا حالا بنظرتون فردا برم برا معاینه؟ بعد من زایمان دومم هست این دوسانتی که بازشدم معمولیه یا نه؟ اگه بتونی جوابمو بدی ممنون میشم لطف میکنی😘

نوشتم نامه ای با برگ گندم فراموشم نکن با حرف مردم
راستش امروز از بیمارستان پرسیدم گفت من نمیتونم بگم کدوم بهتره باید با یه مسئول دیگ حرف بزنی منم میخو ...

هم میتونید اینکارو انجام بدید و هم اینکه اگه اشنایی دارید بگید براتون بپرسن یا نهایتش از پرسنل بخش دیگه بپرسید . حتما جوابتونو میدن

هم میتونید اینکارو انجام بدید و هم اینکه اگه اشنایی دارید بگید براتون بپرسن یا نهایتش از پرسنل بخش د ...

اره حتما مرسی که راهنمایی کردی

وااای خدا من دکترم قرار بود بیاد بیمارستان شب زایمانم ساعت ۲ شب رفتم بیمارستان زنگ زدم به دکترم گفتم بیا بعد خودم توی بخش زایمان بودم که دکترم زنگ زد گفت فلان بیمار در چه خاله ماما گفت نه زایمان نمیکنه خانم دکتر نیااااا بعدم اومد اینقدر به من خرف زد گفت چرا به دکتر زنگ زدی واییی خدا نمیدونید چه بدبختی برای زایمان کشیدم صبخ دکترم اومد گفت چرا نگفتی زایمانشه تا بیام ماما گفت خانم دکتر فکر کردم گفتی من نمیام دکترم گفت چی؟؟؟؟ من کی گفتم نمیام اگه نمیخواستم بیام پس چرا تماس گرفتم خالشو پرسیدم با عرض پوزش از ماماها اما واقعا پستن فقط فکر خودشون ازشون بیزارم😣😣😡😡😡

دلم گرفته ای دوست ، هوای گریه بامن ، گر از قفس گریزم ، کجا روم کجا مننننننن😔😔😔
گلم شما که ماما هستید میشه جواب منم بدید؟؟ من امروز تاریخ زایمانم بوده ولی اصلا علایمی ندارم هفت ...

خواهش میکنم عزیزم .. اره 2 یا 3 سانت باز شدن طبیعیه ... ولی چونکه بارداری دومتون هست باید حواستون باشه ... اینجوری نمیشه گفت ولی عقل میگه درسته که علائم ندارید ولی برید بیمارستان بهتره ..  اخر 39 هستی یا 40 ؟

2706