1147
1226
عنوان

خانومای گل میشه یه لحظه بیایین مخصوصا اونایی که زایمان کردن

| مشاهده متن کامل بحث + 215 بازدید | 30 پست
متاسفانه کم نیستن کلا تو کادر بیمارستانی ادمای بی وجدان کم نیستن و خدا ازشون نگذره

اره واقعا باورکنید من داد هم نمیزدم فقط گریه میکردم و ذکر میگفتم بعد اون میگفت چیه هی صدات میاد وز وز میکنی تن لشش میخواست بخوابه پست فطرت

خداوندا مرا آن ده که مرا آن به ، در دنیا مرا یاد تو بس ، و در عقبی مرا دیدار تو بس
مرسی که جواب دادید😘 فردا دیگه میرم تو 41 هفته بنظرتون اگه برم بیمارستان بستری میکنن؟؟

فدات ... چونکه میرید تو 41 هفته قائدتا باید زابمانتونو بگیرن ولی باز بستگی به دکتر داره . بعضی دکترا صبر میکنن دهانه رحم بیشتر باز شه بعد امپول فشار رومیزنن اما بعضی نه . چونکه بارداری دومه به همون 3 سانت اکتفا میکنن و زایمان رو میگیرن . انشالله زایمان خوبی داشته باشی و راحت زایمان کنی عزیزم 

خیلی دلتنگ توام .... نمیخوای برگردی ؟؟
فدات عزیزم ... انشالله به سلامتی زایمان کنی و نی نی تو صحیح و سالم بغل بگیری 

راستی طوطیا ترنم ببخشید خستت میکنم ولی میخواستم بدونم موقع درد زایمان مامایی ک میاد واسه معاینه و این چیزا ماساژ و ورزشم میده یا فقط مامای همراه این کارارو انجام میده

❤ زݧ ڪــہ باشے !! مهریـــہ ات آب هم ڪـــہ باشـــد قاضـــے جیــــره بـندے اش میــڪنــد... آنچـــہ نقــد اســت فقـــط جــــان تـــوسـت ڪـــہ قــســط بـندے نـمیـشــود ˝بانــــــو˝ پـس بـــدان بــراے چـــہ ڪــســانے ««جــــانـــت»» را میـــگــذارے..☜☆☞❤

لیست بهترین پزشکان متخصص و فوق تخصص

متخصص زنان و زایمان

متخصص قلب و عروق

متخصص مغز و اعصاب

متخصص گوش و حلق و بینی

متخصص پوست

متخصص ارتوپدی

متخصص کلیه و مجاری اداری

متخصص گوارش

و ...

لیست کامل در نوبت دات آی آر

راستی طوطیا ترنم ببخشید خستت میکنم ولی میخواستم بدونم موقع درد زایمان مامایی ک میاد واسه معاینه و ای ...

فخشت نده صلوات😂😂

ماساژ پیشکشش

خداوندا مرا آن ده که مرا آن به ، در دنیا مرا یاد تو بس ، و در عقبی مرا دیدار تو بس
اره واقعا باورکنید من داد هم نمیزدم فقط گریه میکردم و ذکر میگفتم بعد اون میگفت چیه هی صدات میاد وز و ...

میدونم چی میگید ... متاسفانه خانواده منم گیر همچین کسایی افتادن . البته ماما نبود پرشک بی وجدان بود که دور از جون همه این گروه پدرمو از دست دادم . 

1156
فخشت نده صلوات😂😂 ماساژ پیشکشش

خخخ 😂😂

❤ زݧ ڪــہ باشے !! مهریـــہ ات آب هم ڪـــہ باشـــد قاضـــے جیــــره بـندے اش میــڪنــد... آنچـــہ نقــد اســت فقـــط جــــان تـــوسـت ڪـــہ قــســط بـندے نـمیـشــود ˝بانــــــو˝ پـس بـــدان بــراے چـــہ ڪــســانے ««جــــانـــت»» را میـــگــذارے..☜☆☞❤
راستی طوطیا ترنم ببخشید خستت میکنم ولی میخواستم بدونم موقع درد زایمان مامایی ک میاد واسه معاینه و ای ...

عزیزم مامای همراه انجام میده .. مامایی که بخواد زایمان بگیره کارش فقط معاینه هست و یه سری کارای خاص خودش ...

میدونم چی میگید ... متاسفانه خانواده منم گیر همچین کسایی افتادن . البته ماما نبود پرشک بی وجدان بود ...

خدا رخمتشون کنه😔

عزیزم مامای همراه انجام میده .. مامایی که بخواد زایمان بگیره کارش فقط معاینه هست و یه سری کارای خاص ...

مرسی عزیزم

8