2733
2739
عنوان

کارتمو به همسرم ندادم.چون ممنون نیست.اما...

| مشاهده متن کامل بحث + 1339 بازدید | 93 پست

کاش میتونستم نرم سرکار اما دلم میسوزه به سختی وبدبختی درس خوندم 

خیر سرم خواستم دگترا خم شرکت کنم... شوهرمو تو شهرمون میشناسن اصلا کسی باور نمیکنه اینجور آدمیه

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

چنو دقته شوهرش بداخلاقی میکرده. من الان از نظر روحی داغونم

نزدیک یک سال, حتی شوهرش گفته بود طلاق بگیر و برو, اما دختر خالم محکم واستاده بود و گفته بود حق و حقوقم رو بده و خودتم طلاقم بده چرا من تقاضا بدم. چون پولم رو نمیدم میگی طلاق بگیر پس منو برا کارم میخواستی. اینم بگم دختر خالم روانشناسی خونده و مشاوره توو دبیرستان. همسرش از نظر اجتمایی مرد موجه و قابل احترامیست , حتی ماها همه بهش احترام میذاریم چون ایشون هم به فامیل احترام میذاره اتفاقا وقتی میریم خونشون بسیار دست و دلبازه اما حاضر نبوده خونه یا زمینی که میخریده به نام دخترخالم بزنه. الان دختر خالم میگه دیگه اصلا در این موارد بحث نمیکنیم و ایشون هم کاملا پذیرفته البته به قول خودش با سختی و اعصاب خوردی. 

تو با خدای خود انداز کار و دل خوش دار...
کاملا درسته  چون  فکر میکنیم ما که حقوقمون هست یزار این دفعه  وام خونه براش بگیریم &n ...

همه مردا اینجوری نیستن ولی،تعداد خیلی خیییییلی کمشون با وجدانن و هر چی بدست آوردن به اسم هر دو نفرشون میشه سندش،در کل مردایی که خانومشون کارمنده خیلی توقع بیجا دارن،انگار زن موظفه کار کنه و حقوقشو دپ دستی تقدیم کنه،انگار به جای زن کارگر گرفتن،کاش خانما موقع خاستگاری دقیقا روشن کنن اقا پسرو که حقوق من ففط واسه خودمه،بعضی مردا حساب اقتصادی باز میکنن رو ازدواج متاسفانه😞

اسپویل فقط پدرم که چند سال پیش گفت تو هیچ گوهی نمیشی               ممنون پدرجان (:
2728