2733
2734
عنوان

ی دقه بیاییین:)

98 بازدید | 6 پست

سلام بچه ها ی ماهه تموم استخونام درد میکنه اول فقط لگنم بود  گفتن از کیست تخمدان و التهاب لگنه اونا با دارو خوب شد درد استخون شدیدتر شد و زد به پا و کمرم الانم گردن و دستهام باز روزها حالم بهتره اما یک هفتهس هرشب یا حالم بهم میخوره از درد میرم بیمارستان تا صبح یا تا صبح بیدارم و گریه میکنم  دو شب پیش فشارم شده بود شش. حال عمومیم افتضاحه.تو اینهفته حداقل چهارتا ازمایش مختلف دادم و دوتا دکتر عوض کردم هروز درد دارم حس میکنم دارم فلج میشم استخون هام سفت و کند و دردناک شده کسی تجربه داشته؟  ارتود متخصص عمومی ازمایشگاه هرجا بگید رفتم...

اولین مشخصه آدم حسابیا،امن بودنشونه.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کمبود ویتامین دی نداری؟

ازمایششو دادم امیدوارم همین باشه فکرم داره همجا میره همجا .....اینم بگم شروع زیاد شدن درد از دو شب پشت هم استرس و دعوا شروع شد  ...نکنه شک عصبی باشه و دیگه خوب نشه شبا همون ساعتای دعوا تنم درد میگیره...

اولین مشخصه آدم حسابیا،امن بودنشونه.
2731

اکثر دردا اینروزا از فشار عصبی و استرسه. .سعی کن اینو درمان کنی 

مامانم همیشه میگه تا وقتی یکیو پیدا نکردی که برات مثل بچه‌ت باشه نرو توی رابطه، ازدواج!یه بار که پرسیدم یعنی چی، گفت یعنی مثل بچه ای که از گوشت و پوست و استخون خودته باشه برات، نه خوبشو، نه بدشو، نه خوشگلشو، نه زشتشو، نه داراشو، نه فقیرشو حاضر نباشی با کس دیگه‌ای عوض کنی، هر عیب و ایرادیم که داشته باشه دلت نخواد یکی بهترشو بیاری به جاش، چون برات بهترینه در هر حالتی.‌‌..وقتی ازدواج کن که مطمئن باشی می‌تونی توی سختیا، نداریا، مریضیا، گرفتاریا مثل یه مادر بمونی به پای آسمون ابری و آفتابی زندگیِ طرفت، گاهی عینک آفتابی بزنی، گاهیم چتر بگیری دستت!:))