عنوان

کمک‌ کردن شوهرم 😔😔😔

384 بازدید | 62 پست

من داره میشه ۳ سال عقدم

نتونستیم با این اوضاع بریم سر خونه زندگیمون

درامدش بد نیست ولی خانوادش خیلی ازش توقع دارن

از خواهر برادر پدر مادر گرفته

تا مادر بزرگو بقیه 

میگن پسر بزرگه بابد بده

اینجوری شده که نمیتونیم‌خودمونو جمعو جور کنیم هرخرجی دارن 

یا هرجای خونرو میخوان درست کنن به شوهر من‌میگن

هندونه میدن زیر بقلشو میندازنش جلو 

شوهرم بهم میگه خیلی بهم فشاره همه ازم توقع دارن

دگ نمیتونم تنهایی

اینم بگم تو این ۳سال از شوهرم پول نگرفتم 

چرا همه بفکر خودشونن به فکر ما نیستن اخه

الان به شوهرم گفتم یکساعت دگ زنگ میزنم باهات کار دارم

دارم دق میکنم

چی بگم به شوهرم 

کمک کنید تورو خدا

خداجونم مرسی که هوامو داری ❤

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

من بودم منفجر میشدم...

یه وام بگیر،بیفته به قسط دادن نتونن تیغش بزنن...

مگه کمیته امداده

خدای بزرگ من در رنج و سختی هستم، درحالیکه تو مهربانترینِ مهربانانی...                                                                                                                         �🍀🍀🌺🌼🌸🌸🍀🌸🌸🌼⭐دوستای من،خواهرای خوبم ، اگه من پست تو هر تاپیکی گذاشتم صرفا جهت شوخی و لبخند زدن شماهاست،لطفا اگه خوشت نیومد ریپلای نکن و بگذر😉⭐                             امضاء:مریم ریزه میزه سابق

سه چهار تا وام بزار تو ی دامنش نا نتون،،،، شما هم بگو من اصلا مشکلی ندارم ب کمکت ولی تکلیف م روشن کن،،، والا ما یه خواهر زاده داریم محرمیت خوندیم بعد هشت ماه شوهر خواهر م مرد الان امروز یک سال شد محرمیت شون پدر دختر هی مبگ چرا تکلیفت معلوم نمیکنن،،، تازه عزاداري م

۳سال خیلیه بابا بگو دیگ اینجوری نمیشه ادامه داد مادر پدرمم کم کم دارن میگن زیادی طول کشیده..باید بریم سر خونه زندگیمون جمع جور کن خودتو سال دیگ ی عروسی بگیریم تمومش کنیم 😐 فک کنم با این تفاسیر یه ده دوازده سال دیگم‌ نرید زیر ی سقف😕

آرامش و سلامتی و دیگر هیچ...
سه چهار تا وام بزار تو ی دامنش نا نتون،،،، شما هم بگو من اصلا مشکلی ندارم ب کمکت ولی تکلیف م روشن کن ...

بخدا انقدر گفتم دهنم مو دراورده

یه جوری که دلخورنشه بهش بگو باید به فکرزندگی خودمونم باشیم تاابد که نمیشه جور خانوادشو بکشه بالاخره که باید برین سرخونه زندگیتون با این وضع گرونی هم که از پس خودتونم بربیاین خیلیه..

منتظرتیم بهونه قشنگ زندگی منو بابایی ...خدایا مرسی بابت هدیه قشنگت
۳سال خیلیه بابا بگو دیگ اینجوری نمیشه ادامه داد مادر پدرمم کم کم دارن میگن زیادی طول کشیده..باید بری ...

قرار گذاشتن واسه اردیبهشت ولی اصلا کاراشو نمیکنه

2706