2733
2734
عنوان

شیر خشک

96 بازدید | 18 پست

سلام خانما بچم با پروتئین گاو حساسیت داره شیر خشک ببلاک بهش میدم ببلاک با پروتئین گاوه یا ن

😍😍😍😍زندگی هرگز نمی تواند کامل باشد                               اما همیشه می تواند زیبا باشد!😍😍😍😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
پتی جونیور ۱همچین چیزی بود فک کنم

سخته گیر اوردنش دیگه نیس

من اگر خسته شبی یک تنه ایران بودم..من اگر لحظه پایانی انسان بودم....خاطرات تو منو زنده نگه داشته هنوز..وسط بی تو ترین نقطه زندان بودم♥️

ببلاک fl  ام فکر کنم گیاهی و پروتئین گاو نداره

روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم باچشمهایی درشت که همه ی دنیا را زیبا میبیند عاشقانه زندگی میکند، تنفر برایش بی معناست، مهربانی را یادش میدهم، اعتماد راهم...یادش میدهم همه دنیایش را با مادرش قسمت کند، حتی خطاهایش را،آن وقت هیچ وقت تنها نمی ماند ...نمیگویم دخترم بترس ازمردها می گویم بترس ازگرگها، مردهاکه گرگ نیستند، پدرت فرشته ای است که روزی خدا او را فرستاد و روح تنهای مرا لمس کرد و نگذاشت ، تنهابمانم....روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم اما بسیار قوی تر، بسیار بخشنده تر، بسیار مهربان تر و بسیار صبور تر...
2738

تو مدفوعش عفونت و خون بود از دادیم گفت حساسیت داره

😍😍😍😍زندگی هرگز نمی تواند کامل باشد                               اما همیشه می تواند زیبا باشد!😍😍😍😍
من شيرخشك نان دادم اولش ولى انگار نفخ ميكرد، شيرخشكش رو عوض كردم به اين يكى هم حساسيت داره دلپي ...

عزیزم نفخ رو همه نوزادا تا3ماه دارن

من اگر خسته شبی یک تنه ایران بودم..من اگر لحظه پایانی انسان بودم....خاطرات تو منو زنده نگه داشته هنوز..وسط بی تو ترین نقطه زندان بودم♥️

دیشب روغن محلی خوردم الان بی حاله تو مدفوعشم ی قطره خون بود

من آپتامیل پپتی میدم برای آلرژیه

خوبه منم بدم بهش پروتئین گاو نداره

2706